سونی تاخیر پلی استیشن 5 جریان با توجه به ادامه تظاهرات

Sony PlayStation 5 controller

سونی

سونی در تاخیر آن, آینده, پلی استیشن 5 livestream که دیده می شود این شرکت نشان می دهد گیم پلی از آن آینده نسل بعدی کنسول. این جریان در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در 4ساعت و همکاران در ژوئن 4. شرکت نکرد که این برنامه به هوا رویداد.

تصمیم می آید در نور ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر ایالات متحده. “در حالی که ما درک علاقهمندان به بازی در سراسر جهان در حال هیجان زده برای دیدن PS5 بازی ما احساس نمی کند که در حال حاضر است زمان برای جشن و در حال حاضر ما می خواهیم به عقب بایستد و اجازه می دهد مهم تر صداها شنیده شود” این شرکت اعلام کرد.

هنگامی که آن را برای اولین بار اعلام کرد این رویداد سونی در آن گفت: در حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن بیش از یک ساعت از فیلم از بازی که راه اندازی بر روی پلی استیشن 5. سونی وعده داده شده سهم از هر دو بزرگ و کوچک studios. همچنین گمانه زنی در سونی ممکن است به طعنه طراحی کنسول. تا به امروز همه ما دیده ایم از پلی استیشن 5 شده است آن DualSense کنترل کننده که در آن شرکت کرده است گفت: از ویژگی های ساخته شده در میکروفون و تطبیقی باعث.

در حال توسعه…

در این مقاله: سونی, پلی استیشن 5, بازی های ویدئویی, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>