سونی تایید شما جلوتر از زمان هنگامی که PS5 قبل از دستور در حال زنده

نگران نباشید. شما در پیشبرد دانم زمانی که شما قادر خواهید بود برای قبل از سفارش پلی استیشن 5 سونی در روز جمعه تایید کرد. در طول بازی جوایز, خالق, Geoff Keighley دست در نسخه ی نمایشی برای PS5 را DualSense کنترل Eric Lempel, سونی در سراسر جهان از بازاریابی اعلام کرد که این شرکت ارائه می کنند کافی توجه کنید برای مردم.

کیلی پرسید: اگر Lempel آماده بود تا با فشار یک دکمه پس از شایعات swirled در رسانه های اجتماعی پیش از آن در هفته که PS5 قبل از دستور شد و قریب الوقوع است. Lempel اصرار داشت که او و پلی استیشن تا به حال هیچ سرنخی به عنوان به که در آن کسانی که شایعات را از آمد. او حتی گرفتن پیام از تیم خود را که مردم در حال حاضر پوشش در فروشگاه ها برای آن است.

Lempel مطمئن باشید بینندگان که آنها نمی خواهید به انتشار PS5 قبل از دستور و بدون یک لحظه متوجه است و هر کس می تواند استراحت.

Lempel سپس بر روی توضیح است که اگر به آن نیست برای این بیماری همه گیر کوروناویروس سونی تا به حال به دست در طرح بازاریابی برای دریافت PS5 به پارسه دست ها قبل از راه اندازی برای تست کردن کنسول.

بقیه ویدیو نشان داد Keighley رفتن دست در با کنترل تست کردن Astro, Playroom, یک بازی کوچک است که خواهد آمد از پیش نصب شده بر روی این کنسول به نمایش گذاشتن قابلیت کنترل.

در حالی که platforming و به عنوان AstroBot, Keighley منتقل شخصیت را از طریق محیط های مختلف مانند طوفان شن و کوه برف دربسته در محیط. بسته به نوع زمین که AstroBot راه رفتن در تعیین احساس که بازخورد لمسی ارائه شده است. این بود که همراه با گسترده تر و عمیق تر بلندگو در کنترل بیشتر فرو بردن بازیکن.

برای نشان دادن تطبیقی باعث, این بازی تا به حال AstroBot همین یک قورباغه صحنه و لباس با بهار در پایه آن است. چقدر Keighley فشار بر روی ماشه تعیین مقدار بهار خواهد فشرده سازی. عمیق تر آن را فشرده تر تنش بود که اعمال می شود به ماشه. کج DualSense سمت چپ یا راست با هدف شخصیت در یک جهت انتشار ماشه اجازه آن را به پرش به پلت فرم دیگر.

در پایان از سطح Keighley جمع آوری یک پلی استیشن 3 با عناصر از محیط زیست متشکل از واقعی قطعات سخت افزاری هستند که بخشی از PS5. این عنوان نه تنها طراحی شده در اطراف DualSense ویژگی های اما جشن پلی استیشن ،

این شرم آور است که بازیکنان قادر نخواهد بود به سعی کنید PS5 و جدید خود را DualSense کنترل خود را قبل از راه اندازی, اما حداقل آنها را آماده برای به دست آوردن یک وقتی هم در نهایت می آید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>