سونی ظاهرا دور دادن 10 دلار در فروشگاه های اعتباری به مشترکین پلی استیشن پلاس

سونی ظاهرا به دور از $10 در فروشگاه پلی استیشن اعتباری به مشترکین پلی استیشن پلاس در جشن از خدمات 10th anniversary.

پلی استیشن پلاس راه اندازی شد ژوئن 29, 2010 در پلی استیشن 3. یک دهه بعد این سرویس را قادر می سازد آنلاین چند نفره را فراهم می کند ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد و بازی های رایگان و تخفیف ویژه برای مشترکین با پلی استیشن 4.

برای سالگرد 10 از پلی استیشن پلاس, سونی نورد یادبود تم و افزایش بازی های رایگان برای ماه جولای از معمول دو تا سه یعنی NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 سال جشنو اریکا. به نظر می رسد که جشن می کند پایان ندارد وجود دارد هر چند که برخی از مشترکان باید گزارش دریافت $10 در فروشگاه پلی استیشن اعتباری.

این مقدار برای انگلستان مشترکین به نظر می رسد به ماندن در 10 پوند انگلیس در حالی که کانادا مشترکین دریافت 15 دلار کانادا دلار است.

همه مشترکین پلی استیشن پلاس, اما, بدست فروشگاه رایگان اعتباری که پرسش در مورد اینکه آیا هر کس می خواهد آن را دریافت کند و اگر نه چگونه Sony انتخاب دریافت کنندگان. روندهای دیجیتال رسیده به سونی برای روشن شدن در مکانیک از $10 به فروشگاه پلی استیشن اعتباری نیز برای پرس و جو که آیا وجود دارد شگفتی های بیشتری در راه برای سالگرد 10 از PlayStation Plus. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

پلی استیشن پلاس در مقابل Xbox Live Gold

در حالی که سونی در جشن از 10 سال با پلی استیشن به علاوه به نظر می رسد چیزی دم برای اشتراک و آمریکا برای Xbox One, Xbox Live Gold.

Microsoft has stopped فروش 12 ماه اشتراک به ایکس باکس زنده طلا دامن زدن به شایعاتی که در این سرویس خواهد شد یا تجدید شود برای ایکس باکس سری X و یا ایکس باکس بازی تصویب نهایی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به عنوان یک همه جانبه اشتراک.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de