سونی A8H, HDR, 4K OLED TV review: باشکوهی سینمایی

سونی A8H OLED 4K تلویزیون, HDR "تا کنون آن را دقیق ترین تلویزیون شما می توانید خرید در این سال است."

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Sony A8H OLED

سونی A8H OLED 4K تلویزیون, HDR

"تا کنون آن را دقیق ترین تلویزیون شما می توانید خرید در این سال است."
  • طراحی زرق و برق دار
  • نمونه کیفیت تصویر
  • روح UI
  • جامد کیفیت صدا
  • عالی HDR عملکرد
  • هیچ HDMI 2.1
  • گران
MSRP $2,799.99

من ساخته شده یک حرکت جسورانه در سال گذشته و به نام سونی A9G بهترین تلویزیون های 2019. نه همه توافق کردند که درست بود اما من در آن ایستاده. با A9G سونی همچنان به انجام آنچه در آن انجام داده است بهترین دهه با ساخت آن در پردازش تصویر ، ال جی می سازد پنل OLED اما سونی باعث می شود آن را حتی بیشتر حیرت انگیز است.

در حال حاضر من سونی A8H OLED تلویزیون نشسته در مقابل من و من تعمق در جای خود در این سال را به صف بسیار هیجان انگیز تلویزیون. این یک جایگزینی برای A9G که به معنی آن نیست که سونی پرچمدار جدید اما مطمئن به نظر می رسد بخشی — اما در قیمت است.

این A8H می شود سونی بهترین تصویر پردازنده یک طراحی زرق و برق دار لهجه های قابل تنظیم و فقط در مورد هر ویژگی موجود در A9G همه برای پول کمتر -- در حدود 400 دلار کمتر برای 55 اینچ مدل در $1899.00 و 500 دلار کمتر برای 65 اینچ در مجموعه $2799.00.

Sony A8H OLED
دن بیکر/Digital Trends

وجود دارد بسیاری از آنچه ممکن است در نظر یک خودنمایی حذف اما: HDMI 2.1 پشتیبانی می کند. این A8H ارائه می دهد eARC از طریق یکی از پورت HDMI آن و آن. شما نمی خواهد پیدا کردن متغیر نرخ تجدید (VRR) و یا خودکار با زمان تاخیر کم (در حالت ALLM) فقط دو تا از بسیاری از دیگر ویژگی های ارزشمند است که با آخرین استاندارد HDMI. هنوز سونی به من می گوید آن را ندارد فکر می کنم این خواهد بود یک مشکل برای این تلویزیون مخاطبان.

است سونی A8H در حال اجرا برای بهترین تلویزیون سال ؟ بیایید پیدا کردن.

خارج از جعبه

Sony-A8H-OLED
دن بیکر/Digital Trends

65-inch Sony A8H من برای بررسی شامل دو شگفتی: دوباره طراحی کنترل از راه دور و دو پا ایستاده سیستم.

از راه دور دقیقا نمی توانید بازرسی و نگهداری, اما آن را کمی بیشتر زن نسبت به سونی از راه دور دیده ایم برای آخرین 5 سال یا بیشتر. در بالای کنترل از راه دور است که احتمالا منطقه شامل یک میکروفون استفاده می شود نه تنها برای دستورات صوتی و پرداختن به گوگل, دستیار, اما همچنین برای کالیبراسیون تلویزیون صدا ساخته شده است در سیستم.

سونی دوباره طراحی غرفه, ساخت setup به طور قابل توجهی آسان تر و متنوع تر. در حال حاضر وجود دارد دو ارتفاع در دسترس است که تسمه تلویزیون کم و یکی که اجازه می دهد تا به اندازه کافی برای ترخیص یک soundbar به توان بین پا و بدون مانع دید شما نسبت به تلویزیون است.

هیچ پیچ لازم برای تامین امنیت به تلویزیون. آنها فقط پاپ حق به شکافها در امتداد پایین تلویزیون قاب و آنها را نگه دارید جامد. کمی کار لازم است اما برای تبدیل پاها را بلندتر قد برای چه من تماس بگیرید "soundbar mode."

مطمئن شوید که برای نگه داشتن راهنمای تنظیم دستی آن را به عنوان فراهم می کند با ارزش دستورالعمل در مورد نحوه پیاده کردن و سپس دوباره سوار کردن پا برای بلندتر پیکربندی.

راه اندازی و تنظیمات

Sony A8H OLED
دن بیکر/Digital Trends

این A8H دارای آخرین نسخه از اندروید در تلویزیون ساخته شده در آن درایو بیشتر از روی صفحه نمایش راه اندازی روند. وجود دارد برخی از مزایای به کسانی که با گوشی های آندروید (سریعتر از Wi-Fi را راه اندازی و تلفن های مبتنی بر کنترل) اما من جست و خیز این گزینه ها و به دنبال بر روی صفحه نمایش دهید. آیا انتظار به اب راه رفتن را از طریق یک دسته از ضوابط و شرایط و مجوزهای درخواست. من هم مصرانه از شما برای گرفتن زمان کافی برای بررسی آنچه به شما اجازه می دهد به عنوان سطوح مختلف وجود دارد جمع آوری اطلاعات درخواست شده که پیامدهای حریم خصوصی.

یک بار از طریق نوار قرمز قانونی جادوگر را بپرسید به کالیبره کردن تلویزیون های صوتی. این انجام شده است با نشستن در "نقطه شیرین" خود را مشاهده منطقه و با هدف کنترل از راه دور در تلویزیون, چهره, در حالی که تلویزیون در پخش یک سری از تلفن های موبایل.

Sony-A8H-OLED
دن بیکر/Digital Trends

من این کالیبراسیون مفید در متعادل کردن صدا را با مقدار صحیح از باس از ساخته شده است در "ساب ووفر" در حالی که همچنین ساخت تلویزیون صدا تر و با استفاده از انعکاس صدا از دیوارههای. صدای فراگیر نیست اما کالیبراسیون را به بهبود است.

برای SDR تنظیمات تصویر من waffled بین سینما و ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی در حالی که قبل از اقامت در سفارشی. عطف حرکت به خاموش شد و تنها تنظیم من به پایان رسید تا به این از پیش تعیین شده قبل از تصمیم گیری که در آن بود در غیر این صورت فقط در مورد کامل است. آره که خوب است.

هنگامی که تلویزیون لگد به حالت HDR آن حفظ همه مهم تنظیمات از پیش تعیین شده سفارشی. هنگامی که آن را لگد به Dolby Vision حالت شما باید گزینه ای برای انتخاب بین دالبی چشم انداز روشن و دالبی چشم انداز تیره. من تصمیم سابق زیرا حتی در یک اتاق تاریک من ترجیح اضافی روشنایی (درخشندگی).

در اینجا مالش است ، تنظیمات تصویر نمی تواند جهانی, بنابراین اگر شما می خواهید جعبه کابل خود را به همان تنظیمات تصویر خود را به عنوان Blu-ray player, به عنوان مثال, شما نیاز به تنظیم هر یک از ورودی HDMI به صورت جداگانه. به همین ترتیب برای پردازنده جریان برنامه هایی مانند Netflix و Hulu هر چند هنگامی که شما تنظیمات را انتخاب کنید در حالی که با استفاده از هر یک از کسانی که برنامه های آن را اعمال می شود به تمام برنامه های.

ویژگی ها و طراحی

Sony A8H OLED
دن بیکر/Digital Trends

این A8H ممکن است بیشتر به زیبایی طراحی شده تلویزیون سونی تا به حال ساخته شده است. گذشته از آن که غیرممکن نازک مواد سونی استفاده می شود به تلویزیون واقعا حق ظاهر و احساس. پاها سنگین فلزی با مشکی مات پایان صفحه گودی فوق العاده نازک و سونی لوگو یک بار جلو و مرکز منتقل شده است به سمت چپ در حالی که شین خود شده است جایگزین بسیار بیشتر یواشکی به پایان برسد. روشن یا خاموش A8H خیره کننده است.

تجربه کاربر منافع تا حد زیادی از سونی با استفاده از همان سیستم بر روی یک تراشه (SOC) در بر داشت در A9G که باعث می شود تلویزیون اندروید نه فقط قابل تحمل اما نسبتا لذت بخش است. رفته است تاخیر نا امید کننده است که به طور معمول شما در حال انتظار برای تلویزیون به عقب در حالی که شما حرکت کنید. نرم افزار به سرعت بارگذاری بیش از حد و کاهش زمان آن طول می کشد برای رسیدن به که آخرین قسمت از اوزارک.

روشن یا خاموش A8H خیره کننده است

HBO Max نیز به آسانی در دسترس است که بیش از را می توان گفت برای Roku یا آمازون آتش تلویزیون در لحظه.

Sony-A8H-OLED
دن بیکر/Digital Trends

این A8H مهم ترین ویژگی این است که سونی X1 نهایی پردازنده. پردازش تصویر همه چیز است, و آن را نیز اتفاق می افتد به سونی قوی ترین کت و شلوار در تلویزیون است.

دیگر تولید کنندگان تلویزیون باید شروع به دادن خدمات لب به تجلیل از "خالق قصد" که یک درام, سونی, شده است, ضرب و شتم برای چندین سال. زمانی که سونی صحبت می کند هوشمندانه quips به مانند "از صحنه به نمایش" و "از لنز برای اتاق نشیمن" آن را بی شرمانه خم.

سونی باعث می شود دوربین های مورد استفاده توسط تلفن های موبایل. آن را می سازد BVM-X300 مرجع OLED نظارت بر استفاده و استاد فیلم های هالیوود و آن را اسلوب آن تلویزیون است که برای مطابقت با مرجع نظارت به عنوان نزدیک که ممکن است. بنابراین زمانی که سونی به من می گوید آن است که ساخت بسیاری سینمایی تلویزیون آن را احتمالا می تواند به اعتقاد من آنها.

جالب است که سونی استفاده می کند که همان فلسفه به توضیح A8H عدم HDMI 2.1 پشتیبانی می کند. به عنوان Sony نمایندگان به من گفت در طول یک جلسه تماس A8H است که در videophile و cinephile — مردمی سونی شک و تردید که نیاز و یا می خواهید را به استفاده از 4K در 120hz, VRR و ALLM برای بازی یا همیشه گریزان و کاملا-نه-در-وجود 12 بیت رنگ.

در عوض سونی قرار دادن آن در وقت, پول و منابع سخت افزاری به ساخت دقیق ترین تلویزیون امکان پذیر است. من احساس می کنم سونی هدف خود.

عملکرد

Sony A8H OLED
دن بیکر/Digital Trends

من احساس Sony عرضه خواهد کرد و یک پرچمدار جدید OLED TV بعد از این سال — تا جایی که آن چرخه عرضه محصول شده است حرکت به سمت بیش از 4 سال گذشته. زمانی که آن را نشانی از آن را به انجام چیزی جادویی به منظور توجیه وجود خود را نشسته در کنار A8H. این تلویزیون در حال حاضر خیلی خوب است.

هر آنچه در آن است که شما دنبال آن هستید از کیفیت تصویر A8H می توانید آن را انجام دهید. این جدید رو قاب سیاه و سفید, فرو کردن ویژگی های است که روان حرکت بدون بیش از حد تیره شدن صفحه نمایش. آن را به یک سطح پیکسل کنتراست تقویت کننده برای اطمینان از اوج روشنایی اعمال می شود به سمت راست مناطق از صفحه نمایش برای حداکثر HDR تاثیر است.

هر آنچه در آن است که شما دنبال آن هستید از کیفیت تصویر A8H می توانید آن را انجام دهید

این A8H همچنین دارای یک ویژگی است که تنظیم تلویزیون منحنی تن به طوری که برجسته کردن جزئیات و جزئیات سایه ها حفظ شود مهم نیست که چقدر روشن یا تیره اتاق محیط زیست ممکن است. خارج از جعبه رنگ فوق العاده است با افزایش سرعت بسیار کم به سمت چپ برای یک حرفه ای کالیبراتور ها به انجام. و من هنوز برای دیدن تلویزیون بهتر است خلاص شدن از شر مزاحم رنگ باندهای از کم نرخ بیت جریان محتوا.

تمام کسانی که ویژگی های یک تابع از سونی X1 نهایی پردازنده و نتیجه نهایی این است که یک تصویر خیلی خوش مزه شما می خواهید به نوشیدن آن مانند جریمه و صنعت کوکتل. من گذشتن از همه صفت و جوش پایین این تلویزیون تصویر عملکرد به یک کلمه: فوق العاده.

Sony A8H OLED
دن بیکر/Digital Trends

همانطور که برای کیفیت صدای آن را جامد برای هر تلویزیون, اجازه دهید به تنهایی یکی خیلی نازک. پس از روی صفحه نمایش خود را است آنچه در تولید صدا شما قانع کننده جهت صف. صدای به نظر می رسد از دهان بازیگران و انفجار به نظر می رسد آمده بصری منبع. یک تلویزیون این خوبی سزاوار بزرگتر سیستم پردازنده صوتی است که کاملا قابل احترام است.

چگونه ورودی تاخیر? مهم نیست. اگر شما به دنبال برای یک بازی در تلویزیون را در نظر بگیرید Sony X900H که پشتیبانی از HDMI 2.1 و شامل یک ATSC 3.0 tuner. و یا در نظر گرفتن یک LG CX OLED یا سامسونگ QLED تلویزیون برای بازی شما نیاز اگر شما به دنبال یک تلویزیون حق بیمه.

اگر شما در حال مرگ به دانستن A8H به احتمال زیاد همان نمایشگاه input lag به عنوان A8G که بزرگ نیست — در مورد 31ms برای 4K در 60 هرتز و 21ms برای 4K در 120Hz.

یک فکر نهایی در مورد کیفیت تصویر است نگرانی بیش از سوختگی در و آنچه که سونی در حال انجام است به مبارزه با آن. سونی دارای روشنایی خودکار محدود کننده (ABL) در A8H اما تا کنون من قادر به به طور کامل آن را تست برای تعیین مقدار آن ابعاد تصویر و بیش از آنچه که طیف وسیعی از زمان آن ابعاد. من به روز رسانی این بررسی که اطلاعات به زودی. ذهنی من را دیده اند هر کاهنده مصرف محل را با هر یک از مطالب من را تماشا کرده اند تا کنون.

تلاش دیگر مانند صفحه تغییر آشکار نیست و من رسیده ام به سونی برای روشن شدن آنچه که اقدامات آن است که مصرف برای جلوگیری از سوختگی در. با که گفت من را تکرار آنچه من گفته ام در هر OLED TV review برای دو سال گذشته است. Burn-in بعید است که تحت تاثیر بسیاری از بینندگان.

هنگامی که سوختگی در رخ نمی دهد این اتفاق می افتد زمانی که یک ساعت از یک کانال خاص با یک تصویر ثابت (مانند یک صدای تیک تیک اخبار در سی ان ان یا فاکس نیوز) برای چندین ساعت در روز و در هر روز است. اگر شما مرتب کردن بر اساس است که آهنگ های تلویزیون به یک ایستگاه و برگ آن را برای 6 تا 8 ساعت در روز نمی خرید این تلویزیون است. به دنبال یک LED/LCD TV. سامسونگ Q90T می تواند یک جایگزین عالی نزدیک OLED کیفیت تصویر فقط برای کمی پول کمتر است.

ما را

این A8H OLED است غیر قابل انکار تلویزیون حق بیمه با حق بیمه قیمت برای مطابقت با هر چند در می آید و یک کمی خجالتی سونی معمولی شاخص قیمت گذاری شده است. سرمایه گذاری مورد نیاز است پاداش با یکی از مهمترین و سینمایی تلویزیون ما بررسی کرده ایم تا به امروز است. برای videophile و cinephile این A8H برجسته انتخاب است. پارسه با این حال باید نگاه در جاهای دیگر.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

برای علاقهمندان به بازی ما نشان می دهد به دنبال در LG CX OLED یا سال گذشته LG C9 OLED TV. برای کسانی که به دنبال کمی بیشتر سبک LG GX گالری سری نیز بسیار جذاب و گیمر پسند. برای از purists که می خواهند بهترین کیفیت تصویر موجود در یک OLED این A8H غیر ممکن است به ضرب و شتم.

بررسی کنید ما بهترین تلویزیون از سال 2020 برای گزینه های بیشتر.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

تلویزیون خود را باید در تاریخ و زمان آخرین برای سال های بسیاری از عدم HDMI 2.1 به این معنی است که نسل بعدی کنسول گیمر ها و کامپیوتر پارسه را پیدا خواهد کرد آن را فاقد تجدید نظر شود.

گارانتی

سونی ارائه می دهد یک سال گارانتی برای آن A8H سری تلویزیون های ارائه شده شما خرید تلویزیون از یک فروشنده مجاز است. ضمانت های خاص در مورد نگه داشتن بسته بندی محصول پس نگاهی به چاپ خوب است.

شما باید آن را خرید ؟

بله. برای بهترین تلویزیون OLED کیفیت تصویر شما می توانید با یک واقعا تجربه سینمایی A8H بالا انتخاب کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب