Sonos حرکت چکیده: خارج از منزل بزرگ

sonos move review 8

Sonos حرکت

“ساخته شده برای رفتن در هر نقطه اما فقط به عنوان شاد در خانه Sonos حرکت ممکن است تنها سخنران شما نیاز دارید.”

  • فوق العاده کیفیت ساخت
  • یکپارچه سازی با سیستم Sonos
  • برای تلفن های موبایل به خصوص خوب در خارج از منزل
  • کاربر-باتری قابل تعویض
  • Sonos برنامه کار نمی کند بیش از بلوتوث
  • اندازه بزرگ قیمت
MSRP $399.00

Sonos شده است با نام تجاری پیشرو در بی سیم کل-صفحه اصلی صوتی از آنجا که این شرکت به طور موثر ایجاد دسته تقریبا 20 سال پیش. اما در تمام این مدت آن را با استواری به پشتیبانی از بلوتوث اتصال بی سیم بر روی دستگاه های خود را.

تنها Sonos می داند که همه این دلایل که چرا این شرکت برگزار شد اما این فصل است که در حال حاضر بسته شده است. این شرکت برای اولین بار واقعا قابل حمل (و بلوتوث-قادر) $399 حرکت است که در اینجا. تنها سوال باقی مانده این است که با توجه به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز به آن است که این حرکت با ارزش است ؟

بزرگ و در عین حال متعادل

Holding the Sonos Move by the handle

Sonos محصولات شهرت فوق العاده کیفیت ساخت و اینکه آیا ما در حال صحبت کردن در مورد یک Sonos یکی SL (قبلا این بازی:1) یا یک Sonos زیر هر سخنران احساس جامد و قابل توجه است. این Sonos حرکت طول می کشد این و حتی بیشتر. وزن آن 6.6 پوند ساخت آن بیش از دو پوند سنگین تر از یک Sonos و تقریبا دو برابر وزن نهایی گوش Megablast یک بلندگوی قابل حمل است که دارای بسیاری از ویژگی های مشابه.

هنوز هم به لطف طراحی خوب یکپارچه حمل-شما می توانید آن را حمل از یک مکان به مکان دیگر بدون ترس از رها کردن آن را به طور تصادفی. شامل پایه شارژ اساسا از بین می رود با این حرکت در جایی است که ایده آل فراهم می کند ثبات های اضافی.

به لطف حمل-شما می توانید حرکت از جایی به جای دیگر بدون ترس از رها کردن آن است.

نه این که حرکت به آن نیاز دارد. با وجود یک پایه گرد که به نظر می رسد مانند آن را می خواهد به رول بر روی حرکت از سمت خود در هر لحظه یک مرکز ثقل پایین به علاوه یک بسیار grippy لاستیکی پایین اجازه می دهد تا حرکت ناب در برخی جای تعجب متزلزل زوایای بدون سقوط بیش از. حتی اگر آن را انجام داد (من عمدا رها کردن و یا رول حرکت) Sonos به ما این اطمینان سخنران ادامه خواهد داد عملکرد کاملا هر چند هیچ وعده ساخته شده بودند مورد denting سیاه فلز کوره. و بر خلاف بسیاری از دیگر ساخته شده است-برای-به-عناصر سخنرانان این حرکت را انجام نگرفته طراحی هنوز هم به نظر می رسد بزرگ نشسته در یک میز قهوه و یا در یک قفسه کتاب.

در ماه ژوئن سال 2020 Sonos اعلام کرد که علاوه بر حرکت در اولین مات پایان سیاه و سفید جدید مات-رنگ سفید اضافه خواهد شد. این به ارمغان می آورد حرکت در خط با بقیه Sonos’ دیگر سیاه و سفید محصولات مانند Sonos یکی SL Sonos پنج و جدید Sonos قوس soundbar.

اجازه دهید آن را باران

که نیرومندی گسترش به حرکت می کند توانایی برای مقابله با این ذاتا متغیر شرایط بودن در خارج از منزل — در واقع آن را از بلندگو تجدید نظر شود. با IP56 امتیاز این حرکت باید قادر به مقاومت در برابر بیابان ها و سواحل به طور یکسان و اگر شما آن را به اسنوبرد زمین پارک آن را باید فقط خوب وجود دارد بیش از حد.

The Sonos Move under a faucet

من هیچ کدام از آن با حرکت می کند. به جای من قرار آن را به یک حیاط کوچک هم نشسته آن را در کنار ما گربه’ گرد و خاکی جعبه بستر به صورت 24 ساعت و پس از آن زد آن را تحت یک شیر به پاک کردن آن را خاموش. شما هرگز انجام هر یک از است که به طور منظم Sonos, سخنران, اما این حرکت به کار گرفته شده این همه زحمت.

پاسیو قدرت

توانایی زنده ماندن در برابر آب و گرد و غبار و گاه به گاه آبجو ریخته یک چیز است اما یک بلندگوی قابل حمل نیاز به صدا به عنوان اگر آن را تنها ساخته شده است برای یک چیز: صوتی بزرگ است. در داخل خانه حرکت مقایسه مطلوب به Sonos یک بازی و یا بازی:1. آن را ایجاد یک کمی گسترده تر صدا و باس است که برجسته تر اما نیز وجود دارد یک مسئول muddying از میانی. این نوع از چیزی که شما می خواهم فقط توجه کنید اگر شما قرار می گیرد یک حرکت درست در کنار یکی از این مدل های دیگر و سپس ظاهرشان تغییر به عقب و جلو بین آنها را در حالی که بازی همه چیز را از فرزندان به آدل. نه این که من که البته.

نگاهی به حرکت در خارج و تنها یک فکر به ذهن می آید: این چیزی که سنگ.

نگاهی به حرکت در خارج از, چند, و تمام افکار دیگر اما یک ذوب: این چیزی که سنگ. حتی در کمتر از 50% حجم من فرار از خطر رسم توجه ناخواسته از همسایگان چندین درب پایین خیابان. گسترش صدا بود که قابل توجه زمانی که در داخل خانه جادویی همچنان به گسترش هنگامی که خارج از منزل. ما باید یک جفت از Klipsch AWR-650-SM چشم انداز بلندگو طراحی شده توسط یک Sonos آمپر در باغ ما. آنها را صدا فوق العاده است. اما اگر این حرکت تا به حال شده است در دسترس ما می تواند خریداری شده دو نفر از آنها نجات خودمان قابل توجهی خمیر و به پایان رسید تا با یک راه حل انعطاف پذیر تر برای موسیقی است. برای بسیاری از مردمی یک حرکت تک خواهد بود بیش از اندازه کافی سخنران حتی وحشی ترین استخر احزاب است.

بهتر باتری

من آن را گفته ام اما این خرس تکرار: Sonos’ تصمیم به حرکت به باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری توسط کاربر قابل تعویض است و شایسته ستایش بالا. Sonos ادعا می کند که همراه خوبی برای سه سال یا 900 اتهامات پس از آن شما می توانید مبادله باتری برای یکی از جدید. باتری خوب برای یک ادعا از 10 ساعت استفاده مداوم در متوسط حجم. من فکر می کنم این بسیار دقیق, اما من تا به حال یک تجربه متفاوت در هنگام حرکت در حالت آماده به کار. آن قرار است به ماندن در آن راه تا 120 ساعت اما من در بر داشت که زمانی که من آن را رها با 40 درصد شارژ باقی مانده آن هشدار داده من از طریق یک تن قابل شنیدن است که در آن نیاز به وصل تنها پس از 12 ساعت.

در 16 ژوئن 2020 همراه با اعلام جدید سفید رنگ گزینه Sonos همچنین اعلام کرد که این حرکت به افزایش عمر باتری در حال رشد به 11 ساعت از طریق به روز رسانی نرم افزار.

حرکت طراحی شده است برای شارژ از طریق USB-C هنگامی که شما لازم نیست شارژ گهواره دستی اما هشدار داده می شود: هر USB-C شارژر کار خواهد کرد. این حرکت نیاز به یک شارژر است که می تواند خروجی یکی از این سه ولتاژ/شدت جریان برق combos: 12V/3A, 15V/3A 20V/2.25 و آن را بسیار بعید است که این شارژر که با گوشی شما سازگار است. شما نمی خواهید به این کشف در وسط یک سفر جاده ای با حرکت جلو چراغ چشمک زن عصبانی نارنجی در شما به شما اجازه می دانم آن خوشحال نیست.

سلام گوگل می تواند به شما می گویند, بلوتوث, Wi-Fi و پخش 2?

این Sonos حرکت است بسیاری از چیزهای: یک بلندگوی بلوتوث قابل حمل با 10 ساعت عمر باتری و شبکه Wi-Fi speaker with AirPlay 2 و هوشمند بلندگو با انتخاب خود را از الکس یا گوگل دستیار پردازنده. این حرکت می شود همه آنها درست است. سوئیچینگ بین Wi-Fi و بلوتوث حالت است به آسانی به عنوان فشار دادن دکمه اختصاصی حالت دکمه در پشت بلندگو. شگفت آور, بلوتوث برای تلفن های موبایل بسیار نزدیک در کیفیت به Wi-Fi اثبات این نکته که بزرگترین عامل در درک کیفیت صدا بلندگوی نه لزوما منبع.

من هنوز هم ترجیح گوش دادن بیش از Wi-Fi در داخل خانه اما رک و پوست کنده در مکان هایی که بلوتوث می شود و پس از آن بیش از کافی است. Sonos ادعا می کند که بلوتوث بی سیم در محدوده این حرکت فوق العاده است و هر چند که درست در خارج از, در داخل خانه آن را به حال فقط به عنوان بسیار مشکل ماندن متصل به گوشی من به عنوان من پرسه می زدند ما چند سطح خانه به عنوان دیگر BT محصولات تست کردم که به گفتن آن را نداشت که از هم جدا شده بیش از یک طبقه.

Sonos نیاز به پیدا کردن یک راه برای اجازه دهید Sonos برنامه حفظ عملیاتی کنترل حرکت در زمانی که در حالت بلوتوث. نیاز به یک برنامه شخص ثالث مانند Spotify موسیقی اپل و یا جزر و مد فقط به خاطر من دور از خانه احساس نمی شود. من دوست دارم Sonos برنامه تجربه و یک روز من امیدوارم که از آن خواهد شد تنها تجربه من نیاز بدون در نظر گرفتن رنگ از اتصال بی سیم.

من تجربه کمی مشکل گرفتن گوگل دستیار راه اندازی در حرکت است اما من یک احساس است که چون من در حال حاضر با استفاده از GA در یکی دیگر از Sonos محصول در صفحه اصلی. از بین بردن GA از سیستم به طور کامل و اضافه کردن آن را به عقب کردم همه چیز درست کار می کند. هنگامی که گوگل شد و در حال اجرا آن را بی وقفه انجام, پاسخ به همه دستورات من هم عمومی “هی گوگل, چگونه میتوانم یک mojito?” خاص “هی, گوگل, بازی, Los Lobos در اتاق نشیمن” بسیار به سرعت. میکروفون آرایه در حرکت است که تا کنون ثابت شده حساس تر از که از Sonos یکی چیدن دستورات من در سراسر اتاق در هنگام صحبت کردن بی سر و صدا و حتی زمزمه زمانی که فقط چند فوت دور.

واقعا Trueplay?

که همان میکروفون آرایه مسئول یکی از این حرکت را جذاب تر ویژگی ها: خودکار Trueplay و یا توانایی خود را برای بهینه سازی خود تنظیمات EQ بر اساس جایی که سخنران واقع شده است. در Sonos نسخه ی نمایشی در ماه اوت گذشته یک سخنگوی منتقل حرکت از یک باز اتاق نشیمن فضا را به یک سوراخ کوچک ومحصور و در واقع خودرو Trueplay تنظیم شده خود را برای بهبود صدا.

شاید من در معرض حرکت به آکوستیک تغییرات به عنوان شدید به عنوان کسانی که در نسخه ی نمایشی اما من متوجه نشدم زیادی از تنظیمات EQ از جایی به جای. من خودم بدانم اگر خودرو Trueplay با وابستگی های محلی آکوستیک بازخورد تنها می تواند به عنوان موثر به عنوان Trueplay انجام می شود از گوشی های هوشمند میکروفن واقع دور از بلندگو. متاسفانه هیچ راهی برای تست این. اگر شما غیر فعال کردن خودکار Trueplay در حرکت شما نمی توانید کتابچه راهنمای کاربر Trueplay به عنوان یک گزینه.

ما را

$399 های Sonos حرکت نیست به عنوان مقرون به صرفه به عنوان برخی از خواست های این شرکت اولین بلندگوی بلوتوث خواهد بود. آن را فاقد چند بلوتوث زنگ ها و سوت مانند بلندگو و بلوتوث استریو بریده شده و شما نمی توانید با استفاده از Sonos برنامه زمانی که در حالت بلوتوث. هنگامی که در داخل خانه آن را برای تلفن های موبایل تنها تا حدودی بهتر از $170 Sonos یکی SL.

هنوز با توانایی خود را برای پر کردن هر یک حیاط خلوت یا حزب استخر با آهنگ تعویض آسان بین Wi-Fi و بلوتوث و دستی هوشمند-بلندگوی یکپارچه سازی برای برخی از Sonos طرفداران آن خواهد بود که همراه ایده آل و احتمالا تنها Sonos محصول آنها نیاز دارید.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

ما در حال شروع به دیدن یک افزایش بزرگ در تعداد سخنرانان هستند که قابل حمل هوشمند مقاوم در برابر هوا و قادر به کار بر روی بلوتوث و همچنین Wi-Fi است. بسیاری از این کمتر گران تر از $399 Sonos حرکت می کند. از این $349 بوز خانه قابل حمل بلندگو نزدیک در طراحی و ویژگی های. آن را کاملا به عنوان قدرتمند به عنوان حرکت می کند اما آن را کمی سبکتر و آن دسته حمل باعث می شود آن را بهتر همراه برای افزایش طولانی. در اینجا ما سر به سر مقایسه این دو بسیار عالی نرم. اما یک چیزی که هیچ یک از این رقبا می توانید انجام دهید این است که اتصال به یک سیستم Sonos. برای Sonos صاحبان است که باعث می شود حرکت منحصر به فرد است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

همه Sonos محصولات با یک سال گارانتی اما این شاخص طول عمر. Sonos سخنرانان همیشه برجسته و چشمگیر کیفیت ساخت و شرکت می رود به طول های بزرگ برای تست محصولات خود را برای دوام. با آن کاربر قابل تعویض باتری و درجه یک ساخت و ساز ما انتظار Sonos حرکت بسیار عالی داشته باشد عملیاتی عمر.

شما باید آن را خرید ؟

بله. این Sonos حرکت ارائه فوق العاده قابل حمل صوتی در یک بسته است که می توانید برای زنده ماندن فقط در مورد هر چیزی شما می توانید در آن پرتاب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>