Sonos قوس در مقابل Sonos Playbar

هر دو Sonos قوس و Sonos Playbar ارائه طراحی هوشمند بزرگ ویژگی های هوشمند و چشمگیر سینما صدا برای هر اتاق و یا دن اما آن بار است و بهتر از این دو است ؟ و اگر شما در حال حاضر خود را Playbar آن است ارزش ارتقا به Arc? پاسخ کوتاه به این سوال در نظر ما مثبت است.

این Sonos Arc قابل توجهی ارتقا از Playbar در راه های مختلفی — از طراحی بلندگو به نوع اتصال به Dolby Atmos پشتیبانی یک دال از گل سرسبد audiophile صدا این روزها.

خود را خرید و یا ارتقاء تصمیم گیری ساده تر ما شکسته شده و هر دو از Sonos’ حق بیمه soundbars زیر وزن چیزهایی از قبیل قیمت و طراحی و کیفیت کلی صدا.

مطالعه بیشتر

قیمت

زمانی که Playbar برای اولین بار عرضه آن retailed برای $699. در طول نزدیک به هشت سال بلندگو در دسترس بود در شرایط جدید خرید و فروش شد و نزدیک به غیر ممکن است با معاملات بسته برای دیگر Sonos سخنرانان شایع ترین جوشیدن ارائه شده است. اما با پرتو هدف قرار دادن قفسه در سال 2018 و در حال حاضر ورود Arc شده است وجود دارد برخی از جنبش در Playbar قیمت گذاری شده است. در حالی که شما نمی خواهد بود قادر به رها کردن به محلی خود را بهترین خرید برای گرفتن یک جدید Playbar نمی, شما هنوز هم می توانید آنها را پیدا کنید در آمازون برای حدود $599.

این Sonos Arc شده است در دسترس برای کمی بیش از یک ماه اما قیمت در حال برگزاری مداوم در $799. بله که 100 $اضافی در مقایسه با Playbar راه اندازی قیمت اما Arc است کمی گرانتر به چند دلیل بسیار خوب.

برخی از قابل توجه ترین پیشرفت شامل Dolby Atmos پشتیبانی از HDMI ادغام (معرفی شده با پرتو), الکسا و گوگل دستیار کنترل و بهبود زیبایی شناسی (بیشتر در زیر). برای صرفا بودجه فکر ما را به یک نقطه به Playbar برای این دسته است. اما اگر شما اضافی $200 به صرف Arc یک سرمایه گذاری بسیار بهتر برای دراز مدت.

برنده: Sonos Playbar

طراحی

از نظر زیبایی شناسی Arc به ارمغان می آورد بیشتر نوگرا طراحی به جدول نسبت به boxier نگاه Playbar. در 45 اینچ طولانی 3.4 اینچ قد بلند و 4.5 اینچ عمیق, قوس است به طور قابل توجهی گسترده تر از 35 اینچ Playbar. یکی از دلایل دیگر طراحی شده است به جای Arc 11 کلاس D مجهز به بلندگوهای مقابل Playbar نه. Arc نیز در دسترس در هر دو سیاه و سفید مات پس از اتمام و مشخصات منحنی به نظر می رسد هنگامی که نوار نصب شده است و یا نشستن میز.

در حالی که Playbar یک اینچ کوتاه تر از Arc زمانی که سازمان ملل متحد نصب شده 3.35 اینچ جهش به 5.51 اینچ که بر روی دیوار خود را که می تواند نگاه کمی عجیب و غریب در برخی از اتاق به خصوص در بالای شومینه. تا آنجا که گزینه های رنگ به Playbar تنها موجود در سیاه و سفید (خاکستری با مواد باغچه خانهها).

Sonos Arc Dolby Atmos soundbar
سیمون کوهن / Digital Trends

دیگری عنصر طراحی که ما در مورد Arc است که جلوی LED وضعیت. شاخص با این نسخهها کار با هر دو بلندگو و دستیار صوتی میکروفون روشنایی تا زمانی که شما تنظیم حجم و یا صدور دستورات صوتی. LED خود را محیط نور تطبیقی معنای آن را به طور خودکار افزایش و کاهش روشنایی بر اساس چه مقدار نور در خود را مشاهده ،

این Playbar با استفاده از دو شاخص وضعیت یکی برای میز های کاربردی و دوم برای دیوار نصب. نه نور-تطبیقی.

برنده: Sonos Arc

اتصالات

مانند Sonos پرتو قوس با استفاده از HDMI ARC اتصال آن به عنوان خوراک اصلی به تلویزیون خود را. برای موقعیت های که در آن قوس اتصال امکان پذیر نیست به خصوص با high-def مجموعه شما می توانید با استفاده از دیجیتال نوری به جای. برای کسانی که به دنبال دریافت بیشتر از Arc هر چند آن را HDMI-ARC مسیر سیگنال ارائه خواهد شد که خود را Dolby Atmos صدا.

Sonos Arc Dolby Atmos soundbar
سیمون کوهن / Digital Trends

فیزیکی Playbar اتصالات کمی ابتدایی تر با نوری-به عنوان تنها اتصال صوتی به تلویزیون خود را. هر دو قوس و Playbar به اشتراک گذاری اتصال اترنت که در این نقطه است که استاندارد برای هر Sonos دنده.

مانند پرتو Arc نیز قادر به پخش 2 یکی از ویژگی های بزرگ برای کاربران iOS است که اجازه می دهد تا شما به صورت بی سیم بازیگران موسیقی و فیلم/تلویزیون و صوتی خود را به Sonos نوار. هنگامی که قوس دریافت سیگنال سپس شما می توانید گزاف گویی منبع صوتی به دیگر Sonos سخنرانان در شبکه خود را. این Playbar ندارد قابلیت پخش 2 سازگاری اما هنوز هم می توانید دریافت و پخش آهنگ از Sonos برنامه.

برنده:Sonos Arc

کنترل صوتی

مانند تیر کمان سنگ پردازنده پشتیبانی از هر دو الکسا و گوگل دستیار از راه دو far-field میکروفون است که انجام یک کار بزرگ از جداسازی اتاق سر و صدا و zeroing در دستورات خود را. شما می توانید با استفاده از Arc به لیست پخش مورد علاقه, بررسی آب و هوای خود را کنترل خانه هوشمند, تجهیزات, و بیشتر. بهتر است اگر خود را قوس متصل به تلویزیون از طریق HDMI ARC, شما می توانید به دستورات مانند “الکسا به نوبه خود در تلویزیون” و “Okay, Google, تغییر ورودی HDMI 2.”

در حالی که Playbar ندارد الکسا یا گوگل, دستیار, ساخته, شما هنوز هم می تواند کنترل آن را با یکی دیگر از Sonos هوشمند بلندگو و یا با اضافه کردن نوار خود را به الکسا/گوگل دستیار لیست کنترل دستگاه.

در این مورد, اما به راحتی از پردازنده کمک نمرات Arc نقطه دیگر.

برنده:Sonos Arc

صدا

برای سال های بسیاری Playbar یکی از مهمترین و بسیار تاریخ سینما soundbars شما می توانید خرید, و دلیل خوب است. با شش میانی وفر و سه تویتر این Playbar را مرحله به مرحله طراحی و ارائه جلوه های صوتی و موسیقی متن از راست و چپ رانندگان با وسط بلندگوهای دست زدن به تمام این گفت و گو از خود فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد. نتیجه ترکیبی پویا از اوج ترد و پر جنب و جوش میانی.

در بسیاری متوسط اتاق زندگی می کنند فقط یک Playbar به خودی خود به اندازه کافی برای ایجاد و فراگیر surround-sound احساس. برای فضاهای اضافی املاک و مستغلات نوار نیز می تواند زوج با یک Sonos زیر برای باس عمیق تر و یک جفت از بازی:1 یا Sonos یکی از سخنرانان برای ایجاد یک کل فراگیر 5.1 تجربه. به نظر ما این Playbar بهترین آن کار با حداقل اضافی Sonos زیر به مخلوط اضافه شده.

از نظر کلی کیفیت صدا Sonos در زمان همه چیز را یاد گرفتم از هر دو Playbar و پرتو و کامل فنی برای Arc. راست کردن خفاش, Arc دو درایور اضافی خود را شناخته شده است. که 11 رانندگان مجموع در هر صفحه یک امضای با کلاس-D تقویت کننده. صدای بزرگتر و بلندتر و غنی حتی در حجم بالا که در آن Playbar (و بسیاری دیگر از soundbars) به طور معمول تجربه نوعی از فروپاشی است.

در حالی که هر دو قوس و Playbar ویژگی Sonos آمریکا-افزایش نرم افزار واضح تر صدای واقعا پاپ با قوس الکتریکی. و حتی بدون ساب ووفر اختصاصی Arc تولید عمیق تر پایین تر از Playbar.

بزرگترین پا که قوس بیش از آن برادر بزرگتر (و دلیل عمده آن را برنده این دسته) است آن ساخته شده است در دالبی Atmos پشتیبانی می کند. که در آن Playbar ویژگی های دو کمی زاویه دار رانندگان برای ایجاد گسترده تر صدا قوس با استفاده از این طراحی برای آن در سمت چپ و راست رانندگان در علاوه بر این به بالا نصب بلندگوهای برای 5.0.2 صدا که تنها Atmos می تواند ارائه. در هنگام تماشای یک فیلم کد گذاری شده با Atmos بسیاری از برنامه جلوه های صوتی مانند ریختن باران و سربار هلیکوپتر صدا مانند آنها واقعا آینده از بالا. این اصالت است تنها بیشتر و عمیق تر با قوس را Trueplay تابع (دستگاه iOS مورد نیاز) که به طور موثر “آهنگ” Arc-صدا بر اتاق های آکوستیک.

برنده: Sonos Arc

نتيجه گيری

اگر شما پول نقد و یا به خودتان پیدا کنید در یک موقعیت که در آن شما می توانید تجارت خود را Playbar تا پس از آن قطعا با قوس الکتریکی. در حالی که Playbar هنوز ارائه نمونه صدا و عملکرد جامد قوس بسیار تصفیه شده نسخه همه چیز Playbar شد. بزرگتر و جسورانه صدا امکانات بهتر تاثیری طراحی و افزایش گزینه های کنترل.

اگر شما انتخاب می کنید Playbar اعتماد ما شما انتخاب اشتباه است. اما اگر شما انتخاب می کنید Arc شما انتخاب بهترین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>