نوعی بوته است بزرگترین آمازون پیچ کردن اما این تلاش


Illustration for article titled Somehow iCrucible/i Is Not the Biggest Amazon Screw Up, But Its Trying

تصویر: Amazon Game Studios

یک ماه پس از آمازون منتشر شد گل سرسبد سوم شخص تیرانداز/MOBA/نبرد رویال/چه خبره حتی این بازی بوتهشرکت منتشر نشده آن با توجه به مقدار فراوان از بازخورد منفی. “شروع فردا بوته در حال حرکت است به بتا بسته گفت:” بوته تیم در یک وبلاگ این صبح است. همه بازیکنان فعلی خواهد شد به طور خودکار شامل بتا بسته و هر کسی که به دنبال گنجانده شود تا ژوئیه 1 سال 2020 در 9 a. m. PT به بازی. اما این است که حتی بزرگترین پیچ آمازون ساخته شده است.

تبلیغات

این شرکت فقط می تواند به نظر نمی رسد به انجام حق. وجود دارد به عنوان مثال که در آن آمازون اخراج یک کارگر که سازماندهی یک اعتصاب بیش انبار شرایط میان covid-19 شیوع. یا آن معمول از هل دادن و سپس کشتن اسباب بازی است که مردم نیازی بود داش گرز و اکو نگاه کنید. این شرکت شده است متهم انحصاری شیوه های کسب و کار و خصوصی با استفاده از آمازون بازار فروشنده داده به ساخت و فروش خود محصولات رقیب. آن را تایید آن گوش خود را خصوصی مکالمهs از طریق الکسا هوشمند بلندگو و نمی دهد مصرف کنندگان یک راه برای پاک کردن متن. جهنم سابق خود را معاون و مهندس برجسته در Amazon Web Services, Tim Bray, به تازگی استعفا داد بیش آمازون “chickenshit” پاسخ به کارمند تظاهرات با توجه به شرایط محیط کار در یک covid-19 جهان است. و در حال حاضر بوته در جریان است به بتا بسته به دلیل آن را بمکد خیلی بد است.

در حالی که اکثر بازیکنان با تجربه باقی خواهد ماند همان توسعه دهندگان خواهد شد شرکت در مسابقات هفتگی با بوته جامعه به جمع آوری زنده بازخورد. بازیکنان هنوز هم می توانید دسترسی به بازی 24/7 و راه اندازی بازی از طریق Steam. “شما نگه داشتن همه پیشرفت و سفارشی سازی آیتم های شما در حال حاضر به دست آورده و نبرد با تصویب پاداش, آهنگ و فروشگاه بازی ادامه خواهد داشت پشتیبانی می کند.” بتا بسته بازیکنان هنوز هم مجاز به جریان به اشتراک گذاری تصاویر و کلیپ ها و بحث در مورد بازی.

تبلیغات

بوتهتوسعه یافته توسط بی امان Studios است که در اجرا تحت Amazon Game Studios است که آمازون برای اولین بار عمده اصلی بازی به عنوان آنجا که این شرکت شروع به توسعه تبلت ها در سال 2012 است. وجود دارد سه حالت مختلف در این بازی است که تا حد زیادی الهام گرفته مکانیک از دیگر بازی های مشابه: Alpha شکارچیان مانند نبرد سلطنتی بازی Fortnite و PUBG است که به شما اجازه هر دو بازی انفرادی و یا تیم با یک شریک. قلب کهیر چاله دو تیم از چهار برابر یکدیگر به آن شلیک کردن و تکمیل اهداف مانند مبتنی بر تیم MOBA/تیرانداز سرپرستی. برداشت فرمان شبیه به قلب کهیر به جز آن دو تیم از هشت برابر یکدیگر در یک هدف مبتنی بر مبارزه است. و مانند دیگر تیم های مبتنی بر چند نفره بازی ها, بازیکنان در نقش یک “شکارچی” بر اساس توانایی های خود و ترجیح روش بازی.

در سطح بوته صدا سرد اما متاسفانه آن را دریافت نمی بررسی مثبت است. IGN گفت: بسیاری از مبارزه با شما است “بسیار خسته کننده است.” PC Gamer هم به نام مبارزه خسته کننده و این که خیلی از بوته “احساس می کند مانند غلط تلاش کنند.” Gamespot گفت:”بوته تلاش برای انجام بیش از حد بسیاری از چیزهای مختلف با همان محدود فهرستی از شخصیت است.” یک نگاه از طریق جمع آوری نظرات در باز کردن منتقد به نظر می رسد به همه اشاره به یک مشکل شایع با بازی: ایده های جالب فقیر اعدام است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Kotaku با اشاره به این که خواستگاری بود یکی دیگر از بازی بزرگترین نقص بود که یا ناشی از مسائل مربوط به سرور و یا عدم وجود یک بازیکن فعال پایه. قضاوت کوچک حرکت یا کشش ناگهانی, بیننده, تعداد, هنگامی که بازی در ابتدا منتشر شده در ماه گذشته (تنها 5,000 انداز در آن زمان) به نظر می رسد دومی مسئله است. بوته را تنها منجی است (بود) که از آن رایگان است را به بازی. تنها چیزی که هر کسی از دست در حالی که بازی این بازی چند ساعت از زندگی خود را…فرض کنید آنها را ندارد هر microtransactions.

این بازی نیز از دست رفته چندین ویژگی کلیدی در راه اندازی مشترک برای بازی های آنلاین چند نفره. در یک وبلاگ منتشر شده در اوایل این ماه به بوته تیم گفت: آن را هنوز هم کار بر روی قرار دادن چت صوتی به بازی. آن را نیز فاقد تسلیم گزینه یک سیستم برای مقابله با AFK بازیکنان باعث خرابی مسابقات گسترش یافته پینگ سیستم و یک نقشه کوچک. نگاهی به توسعه دهندگان عمومی Trello هیئت مدیره نشان می دهد دقیقا آنچه که آنها در حال کار بر روی…و جای تعجب نیست که آنها تصمیم به بازی به بتا بسته شده است. تعدادی از مهم پیشرفت است که باید ثابت کند که این بازی را باید هرگز منتشر شد که در آن دولت را برای شروع با.

تبلیغات

این واقعیت است که آن را می سازد آن را به نظر می رسد مانند آمازون بیشتر در رابطه با هل دادن یک محصول از ساخت مطمئن شوید که آن همه جزئیات حق—جزئیات است که gamers مشتاق اطلاع می دهد. اما آن را نیز نشان می دهد که با آمازون raking در میلیاردها دلار سودتوسعه دهندگان برخی تجملات بسیاری دیگر از جریان اصلی studios نمی توان مانند حرکت یک به طور کامل منتشر شد بازی به بتا بسته به تعمیر.

اما آه شاید آمازون باید سعی کنید برای جلوگیری از انجام همه چیز هر کس دیگری در حال انجام است و, oh, I dunno مطمئن شوید که کارگران خود را در حال محافظت از covid-19 برای شروع. یا شاید متوقف کردن فکر و محقر پاداش کافی برای آمازون کارکنان که نگه داشته اند مشغول به کار در شرایط خطرناک در سراسر این بیماری همه گیر. می توانید آن را به صنعت بازی زمان دیگری است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de