برخی از کنه آبیاری بیش از همه خود را در حالی که آنها می خورد خون


A bat tick, a variety of soft tick similar to the species used in the study.

یک خفاش تیک انواع نرم کنه شبیه به گونه های مورد استفاده در مطالعه است.
عکس: CDC/ William L. نیکلسون

در حال حاضر به عنوان تابستان broils نیمکره شمالی بی شماری حیوانات در حال تلاش برای تخلیه گرما. سگ فرآیند له له زدن. نقب حیوانات در حال خزیدن در زیر زمین. انسان در حال عرق کردن سطل (و ما بسیار خوب در تعریق). اما زمانی که کنه نیاز به خنک کردن آنها واقعا متعهد. در یک ضربه به استرلینگ شهرت تیک تحقیقات جدید نشان می دهد که انگل خنک نگه داشتن با شاشیدن خود را.

تبلیغات

این ناچیز انگل نیست مبارزه علیه فصلی خورشیدی کوره خارج است. آن زندگی خود را از مواد غذایی است که مشکل است. بسیاری از کنه خوراک به طور کامل در خون حيوانات خونگرم است—تکان دهنده—کاملا گرم است. Gorging در مسائل باعث چشمگیر افزایش درجه حرارت بدن به صورت یک تیک مانند اگر شما یا من chugged دو ده گالن بخار گوجه فرنگی bisque در یک نشسته است.

کلودیو Lazzari رفتاری فیزیولوژیست در دانشگاه تورهای در فرانسه و همکارانش بودند چگونه کنه ها و دیگر خون-تغذیه بندپایان مانند پشه ها و اشکالات در برخورد با یک دیگ بخار در شکم خود را. کار Lazzari تیم و دیگر آزمایشگاه ها قبلا نشان داده است که برخی از گونه های افزایش تولید از شوک حرارتی پروتئین است که کمک به سلول های بهبود یافتن از اثرات استرس گرمایی.

تبلیغات

برای درک بهتر این خون-فیدر تنظیم دمای بدن خود را در هنگام نوشیدن Lazzari و تیم خود را از نگاه به یک نوع از آمریکای جنوبی تیک Ornithodoros rostratusکه تغذیه در طیف گسترده ای از پستانداران از جمله انسان. محققان با استفاده از یک thermographic دوربین است که باعث ایجاد یک تصویر با استفاده از نور مادون قرمز برای ردیابی حرارت بدن از انواع ساس و کنه آنها به عنوان تغذیه موش در آزمایشگاه است.

به عنوان گرسنه عنکبوتیان تبدیل به turgid کیسه خون خود را متوسط پیشبینی افزایش یافت اما پس از آن چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است. مقدار زیادی از مایع را جمع آوری زیر کنه تراوش از غدد مخصوص در نزدیکی پایگاه پاها. آن ادرار.

“ما تا به حال هرگز قبل از مشاهده کنه تولید این مقدار ادرار” گفت: Lazzari.

به زودی پس از این صرف غذا micturition کار کنه’ درجه حرارت شروع به رها کردن در حال سقوط به میزان 3 درجه سانتیگراد گزارش تیم در نه هنوز کارشناسی کاغذ آپلود به preprint سرور BioRxiv.

تبلیغات

The Forbidden Raisin: an Ornithodoros tick

ممنوع کشمش: یک Ornithodoros کنه
عکس: تریسی Robb

به نظر می رسد به عنوان هر چند به کنه’ عجیب و غریب سطح بدن ممکن است نقش مهمی در این سیستم خنک کننده. بر خلاف بیشتر کنه Ornithodoros کنه اصلا سخت بشقاب مانند scutum که می دهد بیشتر آشنا کنه و خود تخت و گیتار را انتخاب کنید و مانند شکل. به جای این “نرم کنه” باید با یک کشمش-مانند سطح بدن پر از پیچش. زمانی که این تیم قرار داده و ریز قطره از مایع فلورسنت در کنه برای ردیابی مایع را گسترش بیش از سطح خود آنها یافت می شود که مایع به سرعت در حال جریان به تمام کنه ” بازگشت چین به لطف مویینگی.

تبلیغات

محققان فکر می کنم که هنگامی که آبیاری بیش از یک سطح بزرگ این نتایج در خنک کننده آبی—همان مکانیسم پشت عرق خنک کننده خواص آن را به عنوان تبخیر کردن خود پوست است.

“هنگامی که شما خون-تغذیه آن را یکی از سریع ترین انتقال حرارت برای یک ارگانیسم است که رخ می دهد. شما برو از 20 درجه سانتیگراد به 34 درجه سانتیگراد در 10 ثانیه گفت:” جاشوا Benoit حشرات فیزیولوژیست در دانشگاه سینسیناتی بود که درگیر با مطالعه. “خیلی ناگهانی منظورم این است که [انسان] را تصویب اگر ما گرم می شود که به سرعت.”

تبلیغات

“شما نمی خواهید به در وسط یک خون غذا و تصویب” گفت: Benoit.

Benoit می گوید Ornithodoros“آشکار نیاز به سرعت سرد کردن باعث می شود حس داده چگونه نرم کنه و تمایل به غذا در حال اجرا به یک میزبان guzzling و تورم به 12 برابر وزن بدن خود را با خون بیش از چند دقیقه به جای ساعت به روز که سخت کنه از صرف غذا در یک میزبان.

تبلیغات

Guilherme گومز حیوانات فیزیولوژیست در دانشگاه سائو پائولو در برزیل نیز درگیر با این مطالعه گفت: این یافته ها جالب است اما کنجکاو به دانستن چگونه شرایط رطوبت تاثیر کنه و آبیاری بر اساس AC زیرا در رطوبت بسیار بالا برخی از موجودات در واقع جذب آب از هوا و دفع آن در بیش از حد.

این مطالعه جدید نشان می دهد برای اولین بار “تنظیم حرارت” توانایی همراه با خون-تغذیه در عنکبوتیان اما حشرات باید استراتژی های خود را. برخی از پشه ها انتشار نامقدس کوکتل ادرار هضم نشده خون و دیگر مایعات بدن برای خنک کردن شکم خود را هنگام نوشیدن. بوسیدن اشکالات باید یک مبدل حرارتی سیستم در سر خود را. حتی غیر خون فیدر—مانند زنبور عسل و پروانه ها—برف خواهد تا شهد در چهره خود را به ضرب و شتم گرما.

تبلیغات

نرم کنه نیست اولین حیوانات شناخته شده برای خنک کردن توسط ادرار بیش از همه خود را. ترکیه کرکسهای و storks خواهد اجازه دهید شل بیش از همه خود را به عنوان یک راه برای خنک کردن. Benoit گفت: ادرار خوب است جایگزینی برای عرق.

تبلیغات

“اگر شما فقط در تلاش برای از بین بردن این مایع اضافی,” او گفت: “و شما نیاز به آن را به evaporatively سرد آن کار خواهد کرد.”

معلوم نیست اگر خود dowsing متحمل هیچ هزینه کنه.

“متابولیک هزینه احتمالا مهم است” گفت: Lazzari “اما از آن شده است و در عین حال اندازه گیری می شود.”

تبلیغات

رفتن به جلو Lazzari می خواهد به نگاه بیشتر از این استراتژی برای برخورد با خون گرم شکم ارزیابی چه نوع فیزیولوژیکی مبادلات این خون آشام ها در حال ساخت آنها به عنوان غذا خوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>