SoftBank CEO Masayoshi Son.

مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر.
عکس: خ/جیجی پرس/خبرگزاری گتی ایماژ

ژاپنی, سرمایه گذاری titan SoftBank فاش روز دوشنبه که از آن انتظار را به a $16.7 میلیارد دلار ضرر در سال گذشته در آن چشم انداز صندوق کلیدی حامی بزرگ رشد-در-تمام-هزینه های شرکت فنی مانند WeWork و بارگذاری. با توجه به وال استریت ژورنالکه به احتمال زیاد به معنی سرمایه گذاری خود را به ارزش leاس اس در حال حاضر نسبت به زمانی که آن را راه اندازی با 100 میلیارد دلار بودجه در سال 2017.

تبلیغات

SoftBank شد و در حال حاضر با داشتن یک زمان سخت به عنوان coworking فضای شرکت WeWork درون منفجر پس از شکست اولیه ارائه عمومی تلاش در سال گذشته; SoftBank قبلا ارزش WeWork در یک مسخره $47 میلیارد و مجبور شد به قید وثیقه آن را در یک معامله که ارزش آن را در فقط 8 میلیارد دلار. WeWork که در حال حاضر در مراتب عمیق تر مشکل از جمله یک نبرد قانونی با SoftBank بیش از یک لغو 3 میلیارد دلار پیشنهاد مناقصه و coronavirus همه گیر است که در سمت چپ آن قادر به پرداخت اجاره بها در برخی از نقاط. Uber را IPO در سال گذشته رفت و به شدت با این شرکت ادامه خونریزی نقدی و همه گیر کوبیدن آن با تلفات سنگین; مجله نوشت که این چشم انداز صندوق چند میلیارد دلار سهام در آن پایین است نزدیک به 20 درصد از قیمت اصلی. Uber چینی همتای دیدی Chuxing که آن هم با حمایت این صندوق نیز انجام میداد.

با توجه به بارون, دیگر, دید, صندوق حمایت از شرکت هایی که گرفته اند در ماه های اخیر شامل بودجه هند هتل های زنجیره ای اویو اتاق متشکرم ساخت و ساز شرکت Katerra آمریکای لاتین تحویل مواد غذایی برنامه Rappi پیتزا-ساخت ربات شرکت Zume و برزیل, بدنسازی, شبکه Gympass. دیگر بد شرط شامل سگ پیاده روی شرکت Wag, e-commerce biz Brandlessو ماشین های شرکت Getaround. اینترنت ماهواره ای راه اندازی OneWeb بود که با حمایت SoftBank اما نه بخشی از چشم انداز صندوق برای ورشکستگی زمینه در ماه فوریه پس از coronavirus و تاثیر آن بر بازار کمک فرضا قصد دارد به منظور بالا بردن $2 میلیارد دلار در بودجه جدید.

هر به نشریه پسر سعی در سرپا نگه داشتن SoftBank را ياوه سهام (پایین تقریبا 30 درصد در سال گذشته) با توافق به فروش میلیاردها دلار دارایی های صندوق خرید به 18 میلیارد دلار در آن سهام و 23 میلیارد دلار از بدهی های آن است. یک سافت هوا در روز دوشنبه منتشر شد گفت: این شرکت انتظار می رود عامل از دست دادن از 12 میلیارد دلار و از دست دادن خالص از 7 میلیارد دلار در سال به پایان رسید که در مارس 31, مقاله نوشت. که توسط سافت اولین سالانه از دست دادن در 15 سال با توجه به انتخاب. تعداد کسانی که می تواند تغییر به عنوان SoftBank نهایی اعداد اما بعید است که نوسان خیلی بیشتر به نفع آن است.

PitchBook سرمایه تحلیلگر Kyle استنفورد گفت: نیویورک تایمز است که در حالی که بسیاری دیگر از شرکت های سرمایه گذاری بودند نوشتن ارزش پرتفوی خود را “هیچ شرکت می تواند مطابقت با مقیاس سافت” در حال حاضر. او اضافه کرد که چشم انداز صندوق “را به انتخاب خود بهترین سرمایه گذاری برای حمایت” به اقتصاد جهانی وارد آنچه که پیش بینی می شود طولانی و دردناک بهبودی از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

تحت پسر, رهبری, چشم انداز صندوق تحت فشار قرار دادند و شرکت ها به شدت گسترش و ریخت و میلیاردها نسبت به رشد در تمام هزینه. که منجر به بسیاری از کسانی که شرکت های سوزاندن از طریق پول نقد با هیچ پایانی در چشم و همچنین به عنوان یک خطر بسیار تکیه بر یک تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاری های بزرگ به شناور باقی می ماند. عنوان مجله با اشاره پسر به سرعت رشد این صندوق با پول از عربستان و ابوظبی هر چند که با رشته های متصل است که ترک این صندوق در یک موقعیت وحشتناک در حال حاضر:

از 100 میلیارد دلار متعهد به صندوق 40 درصد در آمد از طریق ترجیحی سهام فروخته شده به عربستان سعودی و ابوظبی تشکیل یک debtlike امنیت می پردازد که نرخ بهره سالانه 7 درصد و اجازه می دهد تا دارندگان به دریافت پول خود را قبل از دیگر چشم انداز صندوق سرمایه گذاران از جمله SoftBank. که ساختار می تواند آب بازده مثبت بلکه بزرگ کردن ضرر و زیان است.

ضمن این صندوق ممکن است قادر به backstop نقدی خود سوز شرکت به دنبال سرمایه گذاری به دلیل نقدی در نظر گرفته شده برای این منظور ممکن است مجبور به رفتن به سمت پرداخت بهره به سرمایه گذاران ترجیح.

تبلیغات

“تنها دلیل همه این قمار نیست و به طور کامل نابود SoftBank,” TechCrunch نوشتهاست که آن را همچنان به چنگک جمع کردن در بازده جامد از تجارت الکترونیکی شرکت Alibaba—موفقیت که پسر در حالی که تبلیغ برگشتاندن سرمایه گذاران به چشم انداز صندوق—و هسته آن منابع در ارتباطات و نیمه هادی شرکت. همانطور که از ماه فوریه تلاش توسط SoftBank برای شروع یک دوم $108 میلیارد صندوق بودند سقوطبا حدود نیمی از این پول گزارش مطرح شده; چشم انداز که برای پیگیری به نظر می رسد حتی دیمر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت