اجتماعی فاصله می شود فوق العاده وحشتناک با این خانه بیگانه بازسازی


نگران نباشید که بیگانه است و بیشتر صحنه و لباس از مخلوق.
تصویر: مقوا فیلم Co. (یوتیوب)

بیگانه یکی از تاثیر گذار ترین, علمی تخیلی, فیلم های زمان ما, و ما دیده ایم چندین تلاش برای از نو خلق کردن آن نابغه—از countless تقلیدی sci-fi وحشت به هوشمندانه دبیرستان بازی در نیوجرسی. در حال حاضر یک گروه اجتماعی دور سازندگان پیوست با هم به ارمغان بیاورد بیگانه به اتاق نشیمن.

تبلیغات

کانال یوتیوب مقوا فیلم Co. ساخته شده است که آخرین آن کم بودجه بازسازی مقابله با بیگانه (به عنوان گزارش شده توسط خونین نفرت انگیز). گروه انجام نشده زیادی پس از انتشار نسخه های ارزان از پارک ژوراسیک و درخشان حدود پنج سال پیش اما در حال حاضر آن را با یک نسخه از بیگانه طول می کشد مقوا و نبوغ خود را به یک سطح کاملا جدید. این رو همه چیز را از حیاط خلوت اکتشافات فضایی به رباتیک بیگانه facehuggers—یکnd البته Jonesy گربه. فقط نشان می دهد که شما نیازی به ترک این خانه را به هنر است.

این اولین بار نیست مردمی که کانال مهارت های مدیر ریدلی اسکات را به نسخه خود را از بیگانه. سال گذشته در نیوجرسی شمال برگن دبیرستان, درام, بخش تبدیل شده بیگانه به یک مرحله بازی. آن را به طور گسترده ای مورد ستایش برای چگونه به خوبی آن ایجاد آن غرفه مجموعه و لباس—تا حد زیادی از روزمره مواد—و فریاد استراحتی از اسکات و دیگران در رسانه های اجتماعی. بازیگران و حتی یک بازدید ویژه از ریپلی خودشSigourney ویور برای خود encore عملکرد در سال گذشته “بیگانه بعد.”

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de