ضربه محکم و ناگهانی را coronavirus دست انداز کوتاه بود

POLAND - 2020/03/23: In this photo illustration a Snapchat logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

Snapchat همچنان به رشد و حتی به عنوان coronavirus همه گیر مورد این آگهی میباشد. این شرکت در گزارش خود در سه ماهه دوم نتایج روز شنبه به مناسبت اولین سه ماهه پس از coronavirus همه گیر لگد به دنده بالا و طرح میتوانست تبلیغات در سراسر رسانه های اجتماعی میباشد.

این شرکت ساخته شده است دستاوردهای قابل توجه در هر دو آن تعداد کاربر — اضافه کردن 9 میلیون کاربران جدید — و درآمد که به رشد $454 میلیون. اما کاربر جدید معیارهای بودند از این شرکت قبل از برآورد 239 میلیون دلار است که ضربه محکم و ناگهانی CFO درک اندرسن نسبت به نوسانات غیر قابل پیش بینی این شرکت دیده می شود به عنوان coronavirus همه گیر است تحت تاثیر تغییرات در استفاده از.

او گفت که در سه ماهه گذشته را در افزایش رشد در شروع مستندات “از بین می رود سریع تر از ما پیش بینی” اگر این شرکت بود “خوشحال با سطح کلی رشد است.”

مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل همچنین اشاره کرد که اسنپ چت دیده است افزایش تعامل و نرم افزار واقعیت افزوده اثرات دوربین همچنان به عنوان یک منبع رشد برای این شرکت

“ما همچنان به افزایش تعامل با دوربین ما و تعدادی از جرقه بزند هر روز ایجاد رشد در دو سرعت روزانه ما کاربر فعال رشد بیش از سال گذشته ساخت Snapchat یکی از ترین در جهان است-با استفاده از دوربین های دیجیتال” اشپیگل گفت. “ما به خصوص هیجان زده برای دیدن که تصویب از ما علیرضا پلت فرم نیز در حال شتاب گرفتن با تعدادی از مردم با لنز هر روز در حال رشد 37 درصد سال بیش از سال است.”

اشپیگل همچنین به نظر می رسد به اشاره در تبلیغ تحریم که فرا گرفته Facebook. هر چند او اشاره نکرد رقیب شبکه های اجتماعی با نام او به خود جلب کرد یک تضاد در نحوه ضربه محکم و ناگهانی روش “با نام تجاری ایمنی” است که در میان شکايت از تحریم,تبلیغ,

“رشد تمرکز بر نام تجاری ایمنی و حفظ حریم خصوصی در سراسر صنعت اماکن با ما در یک موقعیت منحصر به فرد از قدرت به عنوان ما سرمایه گذاری در این مناطق از آغاز کسب و کار ما,” او گفت:. “پایه و اساس خیلی از ما مصرف کننده محصول و تبلیغات کسب و کار ساخته شده است در اطراف ما تعهد به حفاظت از حریم خصوصی از جامعه ما و به ارائه یک محیط امن برای علامت های تجاری.”

در حال توسعه..

در این مقاله: ضربه محکم و ناگهانی, اسنپ چت, Evan Spiegel, رسانه های اجتماعی, coronavirus Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>