ضربه محکم و ناگهانی در مقابله ارتقاء نینتندو سوئیچ مطلب با سر و صدا بازخورد بر اساس در بازی برای تلفن های موبایل


Illustration for article titled Snap-on Grips Upgrade the Nintendo Switch Lite With Rumble Feedback Based on In-Game Sounds

عکس:

اگر شما فکر می کنید شما تنها به خطر انداختن شادی-منفی و تلویزیون اتصال با نینتندو سوئیچ Lite عدم قابل کنترل نیز به معنی جمع و جور کنسول نمی هر گونه بازخورد ارتعاش. اگر شما واقعا می خواهید به احساس می کنید که سر و صدا در هنگام ابتلا به یک پروانه در عبور از حیواناتاین مجموعه از ضربه محکم و ناگهانی-در مدتها از ♔ را ارتقا سوئیچ Lite با ارتعاشات.

تبلیغات

نینتندو شادی-منفی و دیگر کنترل بی سیم است که برای اتصال به سوئیچ و از سوئیچ Lite) بیش از بلوتوث ماشه خود را غرش بازخورد بر اساس سیگنال های تولید شده و منتقل شده توسط این بازی است که به طور مستقیم مرتبط به چه بازیکن با تجربه است. پس از شلیک یک تفنگ یا رانندگی کردن در یک جاده پر از دست انداز در نتیجه کنترل تند در اطراف در دست خود را.

اما ♔ جدید شوک ‘N’ راک راحتی گرفتن نیست اتصال به سوئیچ Lite بیش از بلوتوث. آن جرقه بزند بر روی پشت کنسول و با استفاده از خود ساخته شده در باتری قابل شارژ به قدرت چرخش موتور که ایجاد غرش احساس. برای همگام سازی ارتعاشات کسانی که به آنچه اتفاق می افتد در یک بازی شوک ‘N’ راک متصل به سوئیچ Lite را جک هدفون و با استفاده از تلفن های موبایل در حال تولید به عنوان یک راهنمای برای زمانی که به نوبه خود موتور. به عنوان یک نتیجه, آن را احتمالا به عنوان معتبر و یا دقیق به عنوان ارتعاشات شما می خواهم احساس هنگامی که با استفاده شادی-منفی اما تا زمانی که بازی شما در حال بازی ندارد وافغان soundtrack, the غرش بازخورد باید بیشتر یا کمتر بستگی به عمل است.

تبلیغات

یک پاس از طریق جک صوتی اجازه می دهد تا هدفون باید وصل به طوری که بازیکن می تواند همچنان به شنیدن آنچه که در یک بازی اما با شوک ‘N’ راک متصل شده و در حال اجرا سوئیچ Lite بلندگوهای نیست یک گزینه است. برای $25, آن را به اندازه کافی ارزان به ارزش دادن سعی کنید اگر شما در پیدا کردن شما از دست بازخورد ارتعاش در سوئیچ Lite شما تا به حال به حل و فصل در حالی که با بزرگتر نینتندو سوئیچ است که هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن در فروشگاه ها. لوازم جانبی نیز به نظر می رسد به کنسول همیشه تا کمی راحت تر به نگه دارید بنابراین اگر غرش زندگی نمی کنند تا انتظارات خود را در آن حداقل کردم که برای رفتن آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>