ضربه محکم و ناگهانی باعث می شود عینک ساده تر برای استفاده با ابزار ویرایش

Spectacles 3

Engadget

اگر شما اتفاق می افتد به یک جفت عینک شده اند که جمع آوری گرد و غبار و جدید نرم افزار به روز رسانی ممکن است شما را به استفاده از آنها را دوباره. ضربه محکم و ناگهانی است معرفی دو ویژگی جدید — طولانی ضربه محکم و ناگهانی و تر و تمیز — که آدرس برخی از آن پوشیدنی بیشتر قابل توجه کاستی.

یکی از اولین اجازه می دهد تا شما را به ضبط تا 60 ثانیه از ویدئو به عنوان یک ضربه محکم و ناگهانی. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ از آن بهبود قابل توجهی بیش از گذشته 10 ثانیه در هر کلیپ را محدود می کند. متاسفانه ضبط یک دیگر تصویری است که فقط به عنوان clunky آن را به عنوان فیلمبرداری متعدد و متوالی کلیپ. شما باید به شیر دکمه ضبط در هر زمان شما می خواهید به گسترش خود را ضربه محکم و ناگهانی توسط یکی دیگر از 10 ثانیه. اگر شما خود را یک جفت از عینک وجود دارد دیگر چیزی برای نگه داشتن در ذهن. ضربه محکم و ناگهانی اول و نسل دوم دستگاه تنها می توانید ضبط تا 30 ثانیه در یک بار.

دومین ویژگی اجازه می دهد تا شما را به ویرایش یک ضربه محکم و ناگهانی آن را کوتاه تر است. شما می توانید تر و تمیز با قابلیت کشیدن تا به خاطرات رابط و سپس بهره برداری در این کلیپ شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن. بسیار شبیه به اپل کلیپ برنامه و دیگر موبایل ویرایش ویدئو نرم افزار وجود دارد یک جدول زمانی در پایین رابط کاربری است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر زمانی که این بخش شروع می شود و به پایان می رسد. شما می توانید خود را ذخیره کلیپ جدید به عنوان یک جداگانه ضربه محکم و ناگهانی بنابراین شما نمی خواهد از دست دادن اصلی اگر شما همیشه می خواهید برای به اشتراک گذاری مجدد آن و یا بعد از بازگشت به آن.

در حالی که هیچ یک از ویژگی های جدید را به ضربه محکم و ناگهانی را عینک به چیزی بیش از یک تازگی افرادی که در حال حاضر خود پوشیدنی قدردانی از حمایت مستمر. طولانی ضربه محکم و ناگهانی و تر و تمیز در دسترس هستند امروز در iOS.

در این مقاله: Snapchat, Snap, عینک های پوشیدنی, iOS, اسباب بازی آیفون, av, تصویری, برنامه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>