خواب ردیابی در حال آمدن است به دیده بان اپل اما نظارت بر خواب خود را یک ایده بد است

دستگاه های پوشیدنی مورد به یک لحظه و تولید کنندگان امیدوارند که شما خواب را از طریق آن.

در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی 2020, شرکت اپل اعلام کرد که آن را با اضافه کردن “خواب-ردیابی” قابلیت های خود اپل دیده بان غالب پوشیدنی در بازار است. در حالی که آن را تعجب آور است که اپل هرگز سخت تحت فشار قرار دادند برای خواب ویژگی های قبل از, ممکن است دلیل خوبی برای تاخیر.

جدید Oura حلقه نیز یک تن از مطبوعات با تشکر از coronavirus الهام گرفته از همکاری با بازیکنان NBA. Oura باعث می شود خواب ردیابی از ویژگی های کلیدی این دستگاه آن را برای اولین بار از ویژگی های شما را در این شرکت در صفحه اصلی.

OURA Ring
OURA حلقه

در میان این تحولات ما باید نگرانی در مورد اثر خواب-ویژگی های ردیابی را در عمر باتری. اگر شما در حال اجرا سنسور حرکت تمام شب طولانی به جای شارژ است که منجر به یک سوال: زمانی که شما شارژ دستگاه ؟

حتی اگر شما چشم پوشی از مسئله باتری وجود دارد یک مطلب اساسی مشکل است. ردیابی خواب به سادگی کار نمی کند و شما نباید زحمت خود را با استفاده از دستگاه پوشیدنی برای آهنگ خواب خود را.

خواب ردیابی بزرگتر از مچ دست خود را

خود دستگاه پوشیدنی نیست انجام یک کار بزرگ از ردیابی خواب خود را و به شما یک گزارش دقیق در صبح است. عنوان مجله دسترسی آزاد حسگر گزارش “در حال حاضر در دسترس در دستگاه های مصرف کننده برای ردیابی خواب نمی ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد یک خواب است.”

زمانی که پزشکان اندازه گیری خواب آنها تکیه بر مجموعه ای از تکنیک ها هم شناخته شده به عنوان “polysomnography” (پاری سن ژرمن). پزشکان ضمیمه سنسور برای اندازه گیری قلب (ECG) مغز (EEG) خود را حرکت چشم (EOG) و اسکلتی-عضلانی فعالیت (EMG).

برای بیشتر قسمت ها, wearables بسته نیست این سنسور است. آنها به جای تکیه بر شتاب سنج و خوراک حرکت داده ها از طریق یادگیری ماشین نرم افزار به حدس بزنید چه نوع از خواب به همراه هر جنبش و یا هر کوتاه “عصر” از زمان. از لحاظ تئوری سازمان دیده بان اپل همچنین می تواند با استفاده از آن ضربان قلب مانیتور و حتی میکروفن به عنوان بخشی از یک multisensor آرایه اما اپل است ارائه جزئیات خاص در مورد ویژگی های فراتر از حرکت-تشخیص است.

زمانی که دانشمندان اندازه گیری خواب شما را اندازه گیری آنها تعدادی از مراحل مختلف و حوادث. چه مدت شما خواب ؟ آیا شما از خواب بیدار دوباره به زودی پس از شما خوابش برد? آنچه که کیفیت خواب شما ؟

معلوم باند تناسب اندام و ساعت نیست در اندازه گیری این ویژگی ها است. همانطور که در گزارش سنسور در ماه سپتامبر سال 2019 “نتایج نشان می دهد که تا به امروز در دسترس خواب انتقالها فراهم نیست و معنی دار خواب تجزیه و تحلیل اما ممکن است جالب برای سادگی ردیابی زمان در بستر.”

تنها اطلاعات خواب انتقالها با دقت سنج است و چه مدت شما در رختخواب ماند. که اطلاعات بی فایده است, اما آن را دور از گزارش قدرتمند است که خواب انتقالها وعده.

بیش از آسیب خوب

این شرم آور کنونی دستگاه های پوشیدنی نیست در ارزیابی مشکلات خواب چون ما نیاز به یک راه حل است که کمتر سرزده از همه مهم سنسور و با صدای بلند و نظارت مورد نیاز برای PSG خواب تست.

“آزمایشگاه راه اندازی دستکاری تجربی و اول شب اثر در میان دیگر عوامل شکل چالش هایی که مانع آزمایشگاه خواب ضبط شده از درستی منعکس در خانه خواب می گوید:” این گزارش در مجله سنسور. این مطالعه نشان می دهد که خواب از دستگاه های ردیابی از جمله علمی تر “actigraphy” دستگاه ها و همچنین گوشی های هوشمند مبتنی بر نرم افزار است که تفسیر خواب برای تلفن های موبایل تا حد زیادی موفق در ارائه گزارش مفصلی از مهم خواب پدیده.

این باعث ایجاد یک حلقه بازخورد منفی. حتی اگر ما یک خواب خوب شبانه ممکن است ما آن را احساس نمی کند اگر ما دستگاه ها اختلاف نظر دارند.

در واقع این مطالعه به سادگی تماس ادعاهای دروغین اما در واقع بالا بردن سطح هشدار در مورد آسیب های بالقوه این دستگاه می تواند باعث. حسگر محققان می گویند که “با ارائه چنین اطلاعات نادرست این دستگاه های مصرف کننده ممکن است حتی خطر کمک به بدتر خواب و کیفیت زندگی به عنوان کاربران ممکن است نگران و گاهی منفی خروجی برجسته بد شب از خواب”

ما را تشویق به پیگیری های ما خواب با این دستگاه اما پس از آن تغذیه نادرست اطلاعات ما در مورد کیفیت خواب. این باعث ایجاد یک حلقه بازخورد منفی. حتی اگر ما یک خواب خوب شبانه ممکن است ما آن را احساس نمی کند اگر ما دستگاه ها اختلاف نظر دارند.

زمانی که خواب بد ردیابی می شود مشکل

مورد مطالعه منتشر شده در مجله Clinical Sleep Medicine ابداع اصطلاح “orthosomnia” برای توصیف یک بیماری ناشی از جستجوی کامل خواب. این مطالعه نشان داد که بیمار بودند تا با مشغول بهبود خواب خود را داده و بر اساس اندازه گیری های خود را خواب-دستگاه ردیابی که این دغدغه ایجاد مشکلات خاص خود را دارد.

حتی زمانی که پزشکان اندازه گیری بیمار در خواب بالینی محیط مطالعه نشان داد که او با بهره گیری کیفیت خواب عمیق او هنوز هم احساس او نیاز به خواب کمک کند چرا که او را ردیابی دستگاه گزارش رضایتبخش الگوهای خواب.

“ما در بر داشت درک بيماران دشوار است به تغییر. علاوه بر این عدم شفافیت در دستگاه الگوریتم باعث می شود آن را غیر ممکن است بدانید که چگونه دقیق آنها حتی تحت بهترین شرایط می گوید:” این مطالعه است.

ردیابی خواب ارائه می دهد کمی به هیچ سود و تخلیه عمر باتری یک دستگاه پوشیدنی در طول زمان تنها کاربر به آن نیاز دارید. بنابراین حتی زمانی که اپل را قادر می سازد ردیابی خواب در بزرگ بعدی اپل سازمان دیده بان به روز رسانی, من می خواهم به شدت توصیه برابر با تکیه بر این ویژگی است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de