شل کردن فایل های اتحادیه اروپا ضد تراست شکایت مایکروسافت تیم

work from home. people making video conference with colleague via laptop computer during home quarantine to avoid spreading illness transmission of COVID-19 Coronavirus outbreak. Social distancing
asiandelight via Getty Images

مبارزه بین شل و مایکروسافت تیم در حال گرم کردن در یک راه بزرگ است. امروز صبح شل واصل ضد تراست شکایت علیه مایکروسافت با اتحادیه اروپا با این ادعا که این غول نرم افزاری است که به طور غیر قانونی بسته بندی آن کار چت رقیب خود را با مجموعه Office. اگر این برای تلفن های موبایل آشنا, آن را شبیه به شکایت مایکروسافت مواجه شده بیش از دو دهه گذشته از جمله اینترنت اکسپلورر در ویندوز ساخته شده است که آن را سخت را برای مرورگرهای دیگر مانند Opera و Firefox به رقابت بپردازند.

“ما با اعتماد به نفس است که ما پیروزی در محاسن محصول ما, اما ما نمی توانیم چشم پوشی از رفتار غیر قانونی که محروم مشتریان دسترسی به ابزار و راه حل های آنها می خواهند” جاناتان شاهزاده معاون ارتباطات و سیاست در شل در بیانیه ای گفت: امروز. “شل را تهدید می کند مایکروسافت را نگه دارید و بر روی ایمیل به کسب و کار سنگ بنای اداری که به معنی شل را تهدید می کند مایکروسافت قفل بر روی نرم افزار سازمانی.”

در حال توسعه…

در این مقاله: شل مایکروسافت, مایکروسافت, تیم, اتاق, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>