“آیا شما خرید خود را با محرک چک اگر شما با استفاده از آن با پرداخت صورت حساب” سوال پرسیدم هر کس در صبح روز دوشنبه نسخه Co-op. بسیاری از شما نیست, مفید و سعی کردم به کشیدن من اما! چند انتخاب از شما به من یک عکس فوری از آنچه آنها یا برنامه ریزی در خرید و یا تهیه با تنها $1,200 بررسی دولت خیلی مفید و با میل و رغبت به ما از خود ما پول مالیات. نه تنها این, اما به اندازه کافی وجود دارد ارسالی از افرادی که با اشاره به یک دسته از موسسات خیریه که در حال انجام کارهای بزرگ در طول COVID-19 بحران در مواظب برای یک قسمت دو از انواع به زودی.

تبلیغات

تا آنجا که محصول توصیه های برخی از چیزهایی که عملی شد و دیگر چیزهایی که فقط مستقیم گذرانی که من از صمیم قلب حمایت در طول سن coronavirus. برخی از مردم خرید چیزهایی برای مقابله با, و ما نمی خواهد قضاوت آنها برای آن است.


Asus ROG Zephryus 14G Ryzen CPU | $950 | بهترین خرید

من خرید یک لپ تاپ جدید. ببینید من یک gaming desktop اما با من چهار ساله گیر در خانه در تمام طول روز با من آن را دوست ندارم من می تواند ناپدید می شوند به اتاق کامپیوتر تمام وقت. بنابراین فقط به گرفتن برخی از کار انجام می شود در حالی که من بچه بازی در خود من است می خواهم با استفاده از یک ارزان-در-این-زمان لپ تاپ پس از آن در ابتدا آمد با ویندوز 8. من سعی کردم spiffing آن را—من به جای درایو مکانیکی با یک SSD ارتقا رم و حتی جایگزین ویندوز با لینوکس توزیع شد اما هنوز نوع سنگین است.

آن را به حال ناخوشایند کیبورد و trackpad و آن را به حال یک کار بسیار کسل کننده 1366x768 صفحه نمایش با برخی از بدترین رنگ های من دیده می شود بر روی یک کامپیوتر در سنین. حتی قبل از تمام COVID-19 pandemic, من در حال حاضر فکر کردن در مورد چیدن حتی چیزی نسبتا ارزان اما من با داشتن یک زمان سخت در توجیه هزینه است. اما ما به اندازه کافی خوش شانس است که من و همسرم هر دو هنوز هم کار از خانه.

ما پس انداز و پس از همه گیر است که نگه داشتن ما خانه ما در واقع با صرف کمتر از ما استفاده می شود به طوری که من به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت که در آن من می توانم صرف من و محرک گناه است. من تصمیم گرفتم به پا زدن در یک کمی اضافی و خرید جدید Asus ROG Zephyrus 14G جدید Ryzen CPU. با آن بسیار خوشحال است.

تبلیغات

کوه سبز گلوله کوره | $310 | آمازون

من خوش شانس است که من قادر به حفظ شغل من و فشار جانبی در طول این زمان, بنابراین من استفاده می شود معدن به خرید یک کوه سبز کباب گلوله کوره.

Tushy قیمت محصولات | $79 | آمازون

من قرار دادن بخشی از آن به سمت هم رفته قیمت محصولات/Japanese توالت چیزی. کمک می کند تا محیط زیست برگ بله با فوق العاده تمیز احساس و کاغذ توالت بحران شما در حال نشستن ،

تبلیغات

3D پرینتر | $290 | آمازون

3D Printer | $290 | Amazon

3D پرینتر | $290 | آمازون
گرافیک: ایگنکیا Fulcher

من خریداری من سوم 3D printer و استفاده از بقیه به overpay برخی از لوایح; چاپگر تا کنون انجام داده است یک کار بزرگ نیست و به هر حال شکست خورده چاپ شده است و به طور کلی استرس که من برای اولین بار دو پرینتر من نمی توانم بگویم همان مورد است. خودرو-نسخه قابل چاپ تخت درست است که خیلی باید برای من در آینده خرید در حال حاضر.

تبلیغات

آیفون SE 2020 | $300 | بهترین خرید

من یک آی فون جدید SE 2020 که من قصد دارم به من با. او در حال حاضر آیفون 6. من می خواستم برای ارتقا به آیفون 7 و من برنامه ریزی در گرفتن او با استفاده از آی فون 8. بقیه ما قصد داریم برای کمک به کلیسا ما. خدا را گرفته مراقبت خوب از ما. ما هنوز شغل ما هستند و قادر به کار و من می دانم که بسیاری از مردم رسیدن به کلیسای ما بنابراین ما می خواهیم برای کمک به یک برکت و رحمت به دیگران است.

تبلیغات

لپ تاپ HP 15t | $450 | HP

من صرف بسیاری از, اما نه همه آن را در یک لپ تاپ برای تحصیلات تکمیلی که من شروع (آنلاین خوشبختانه) این اوت. من زندگی بدون کامپیوتر خود را برای نزدیک به پنج سال با استفاده از گوشی من روشن شدن و کار من لپ تاپ به رشته با هم تمام دیجیتال به-dos که نیاز به انجام. که پایدار نیست برای من بسیار طولانی به خصوص که من در تلاش برای گرفتن تمام مسائل شخصی من کار دستگاه.

من نمی دانم آنچه من انجام وقتی که می آید به خرید فناوری پس برادر من ساخته شده برخی از پیشنهادات در محدوده قیمت. من با این گزینهاز جمله برخی از ارتقاء ،

من کمی عصبی در مورد پس از خرید هر دو به دلیل آن است که یک تکه بزرگ از پول برای من بلکه به دلیل کار من در حال حاضر تنها تضمین شده از طریق ژوئن 30معنی: اگر من گذاشته شدن تمام پول من را نجات داد به صورت گرادیان مدرسه من می شود “زندگی کردن” صندوق تا زمانی که من یک کار جدید اما گمان می کنم من نیاز به این کامپیوتر حتی اگر من را مجبور به عقب نشینی از برنامه های من.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر