سیری Whistleblower عمومی می رود در اعتراض به عدم عواقب اپل

وحشت زده است.تصویر: ویکتوریا آهنگ (Gizmodo)تابستان گذشته یک ناشناس پیمانکار نشان داد که اپل تا به حال پیمانکار

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399
Creepy.
وحشت زده است.
تصویر: ویکتوریا آهنگ (Gizmodo)

تابستان گذشته یک ناشناس پیمانکار نشان داد که اپل تا به حال پیمانکاران گوش دادن به مکالمات خصوصیندانسته ضبط شده توسط خود دستگاه به عنوان بخشی از یک "درجه بندی" سیستم برای بهبود سیری. در حال حاضر موسس کرده است که در نامه ای به اروپا محافظت از اطلاعات رگولاتور decrying عدم اقدام صورت گرفته علیه اپل برای نقض حریم شخصی مردم.

تبلیغات

توماس le Bonniec مشغول به کار به عنوان یک پیمانکار فرعی در اپل چوب پنبه دفاتر در ایرلند. در آن زمان کار خود را درگیر پیاده کاربر درخواست ها در زبان انگلیسی و فرانسه تا زمانی که نگرانی های اخلاقی به رهبری او را به ترک است, گزارش گاردینکه در ابتدا آغاز سال گذشته است.

تبلیغات

این خبر موجب خشم باعث اپل به عذرخواهی در یک بیانیه. "ما می دانیم که مشتریان نگران شده اند با گزارش های اخیر از مردم با گوش دادن به صوتی سیری ضبط شده به عنوان بخشی از ما سیری ارزیابی کیفیت فرآیند—که ما درجه بندی" بیانیه می خواند. "ما شنیده نگرانی های خود را بلافاصله به حالت تعلیق در انسان درجه بندی از سیری درخواست و شروع یک بررسی کامل از شیوه های ما و سیاست."

آنچه که به مبلغ بود اپل تخمگذار کردن 300 پیمانکاران درگیرکرد و گفت که این امر توقف سیستم درجه بندی تا سقوط 2019. اپل گفت که این برنامه از سر گرفته مشتریان را مجبور به انتخاب کردن در به درجه بندی روند و تنها در خانه کارکنان اپل خواهد گوش دادن به هر گونه ضبط شده است. همچنین گفت که کلیپ که به نظر می رسد شده اند "به طور تصادفی" جمع آوری شده را می توان حذف شده است.

و که اساسا این یک واقعیت است که نمی نشستن و با لو Bonniec.

"این نگران کننده است که اپل (و بدون شک نه فقط اپل) نگه می دارد و نادیده گرفتن و نقض حقوق اساسی و همچنان خود را مجموعه ای عظیم از اطلاعات" لو Bonniec می نویسد در نامه خود. "من بسیار نگران است که شرکت های فن آوری اساسا استراق سمع کل جمعیت با وجود شهروندان اروپایی گفت اتحادیه اروپا یکی از قوی ترین قوانین حفاظت از داده در جهان است. عبور از قانون است و به اندازه کافی خوب نیست: آن را باید اجرا بر حریم خصوصی مجرم."

تبلیغات

لو Bonniec در یادداشت های خود به نامه ای که او تا به حال به گوش "صدها نفر از ضبط" روزانه همه ضبط شده از دستگاه های اپل از جمله اپل, ساعت اپل و iPads. او همچنین اشاره می کند که نه تنها دستگاه اپل صاحبان غافل این ضبط شد و در حال ارسال برای رونویسی اما همچنین که درگیر بسیاری از بستگان و دوستان و فرزندان همکاران و هر کسی در مجاورت دستگاه. اطلاعات حساس از جمله نام و آدرس و جستجو استدلال, فیلم, استفاده از مواد مخدر و حتی سکسی بار شنیده می شد توسط پیمانکاران حتی اگر کاربران تا به حال هیچ وجه قصد تعامل با سیری. (چون شما می دانید, سیری است احمقتر از سنگ.)

تمام چیزی که مگس ها در صورت از اپل نام تجاری خود را به عنوان بزرگ فن آوری شرکت است که در مورد مراقبت از حریم خصوصی شما. و لو Bonniec نقطه حتی اگر اپل صادر عذرخواهی و تجدید نظر در چگونه از آن نمرات سیری اپل هنوز هم تا به حال این عمل در جای خود برای سال و به طور موثر رو بدون عواقب. هیچ جریمه صادر شده است و نه به رگولاتور راه اندازی هر گونه تحقیقات است. گوگل و آمازونکه خود را رسوایی در اطراف همان زمان مربوط به انسان پیمانکاران گوش دادن به صدای ضبط شده اند و یا مورد بررسی قرار گرفته است یا نه.

تبلیغات

آیا لو Bonniec اعتراض گرفته شده است به طور جدی توسط رگولاتور و تحقیقات راه اندازی شده است باقی مانده است دیده می شود. در ضمن این حقیقت تلخ است که با تکنولوژی صوتی دستیاران اساسا ناقص با توجه به حفظ حریم خصوصی. همیشه در میکروفن به ناچار رکورد چیزی است که آنها باید نیست و متاسفانه انسان بررسی است که هنوز هم لازم است برای بهبود این که چگونه این صدای دستیاران درک ما است. در حالی که احتمالش کم است که خود را شخصی مکالمات بررسی می شود توسط برخی از nameless, چهره انسان—آن را هنوز هم یک احتمال است و تنها راه به طور کامل جلوگیری از که است به انتخاب کردن با استفاده از صدای دستیاران به طور کامل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب