ثبت نام برای ESPN+ در حال حاضر و صرفه جویی در $30 در UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر

پس از به تعویق انداختن بیشتر حوادث در ماه آوریل را نمی کند در تمام مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. در حال حاضر مبارزه با طرفداران در سراسر جهان به دنبال به جلو به بزرگ دوم pay-per-view نشان می دهد پس از بازگشایی با UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر شامل زنان ورزشکار پروزن قهرمانی تقلا همراه با فهرستی از MMA all-stars. این رویداد لگد کردن در یک ماده از ساعت ساخت در حال حاضر آخرین شانس خود را برای ثبت نام ESPN+ اگر شما در حال حاضر و صرفه جویی در $30 در UFC 250 PPV بسته اگر شما می خواهید به تماشای UFC 250 آنلاین.

UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر اصلی کارت pay-per-view رویداد به این معنی که از آن خواهد شد به طور انحصاری از طریق ای اس پی ان+. این حق بیمه خدمات جریان به ارمغان می آورد یک تن از زندگی ورزشی محتوا همراه با مصاحبه, کنفرانس های مطبوعاتی و تحلیل منحصر به فرد را نشان می دهد فیلم های مستند و حق بیشتری را به کامپیوتر خود و یا دستگاه تلفن همراه و با توجه به ESPN رابطه با مبارزه با تبلیغات از جمله مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی آن را بهترین راه برای streamers ها و طناب برش برای لذت بردن از تمام عمل MMA هر زمان در هر نقطه.

UFC 250 در ابتدا رفتن به ویژگی های یک عنوان جلسه با هنری gabriel gomez rojo به عنوان رویداد اصلی اما این است که مبارزه منتقل شد به UFC 249 کارت اصلی. در حال حاضر headliner زنان ورزشکار پروزن مسابقه بین دفاع از قهرمان آماندا “Lioness” Nunes (19-4 با 16 برنده با ضربه فنی) و چلنجر Felicia “Feenom” اسپنسر (8-1) — Nunes’ اولین ورزشکار پروزن عنوان دفاع از برنده شدن کمربند از Cris سایبورگ در UFC 232.

Nunes است UFC رتبه جنگنده زن و اولین زن به داشتن کمربند در دو بخش وزن اسپنسر است کار قطع برای او در UFC 250. در حالی که Nunes شناخته شده است حذفی هنرمند اسپنسر تاسیس grappler (هر دو از او UFC برنده شده اند از طریق ارسال) به این معنی است که او ممکن است هنوز جلو و ناراحتی اگر او می تواند همه چیز را به حصیر به اندازه کافی بلند به زانو در آوردن شیر.

این شرکت در رویداد اصلی در UFC 250 درجه یک مردانه خروس وزن مسابقه بین رافائل Assuncao (27-7) و کودی Garbrandt (11-3). وجود دارد پنج مبارزه در UFC 250: Nunes مقابل اسپنسر اصلی کارت (پرداخت به ازای هر مشاهده بخشی از این رویداد) و 12 دعوا برنامه ریزی شده و در مجموع در تمام کارت های مبارزه. اصلی کارت دعوا شروع در 10 p. m. ET, و شما می توانید تمام صف حق در اینجا. به عنوان یک pay-per-view, شما نیاز به ESPN+ برای تماشای UFC 250 آنلاین, اما شما هنوز هم وقت برای گرفتن این معامله بسته نرم افزاری است که شبکه شما ارزش یک سال از ESPN+ همراه با UFC 250 PPV بسته فقط برای $85 ، 30 دلار تخفیف به قیمت خرید آنها را به طور جداگانه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>