نشان دادن خاموش خود را Dolby Atmos صدای فراگیر با این اتاق-غرش فیلم


Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

بنابراین شما رفت و خود را یک فانتزی جدید, Dolby Atmos صدای فراگیر راه اندازیو شما می خواهید برای دیدن آنچه در آن می توانید انجام دهید. یا شاید شما می خواهید برای نشان دادن آن به دوستان و خانواده خود را اما نیاز به صحنه کامل به درایو واقعا آن خانه است. شما باید گزینه های بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم.

تبلیغات

به طور خاص, شما ممکن است تعجب که چگونه بسیاری از انواع مختلف فراگیر اثرات واقعا می تواند کمک کند که سیستم درخششآن نیست, همه چیز در مورد اثرات متمایز که از یکی خاص بلندگو (هر چند گاهی اوقات آن را می شود). در اینجا برخی از طرفداران که به نمایش گذاشتن طیف وسیعی از چه صدای فراگیر—و به طور خاص Dolby Atmos با آن ارتفاع کانال—می توانید انجام دهید. (من به شدت توصیه به تماشای این 4K UHD Blu-ray اگر شما می توانید آن را بهتر کیفیت تصویر و صدا از فقط در مورد هر جریان خدمات—اما ما شامل جریان بیش از حد که در آن قابل اجرا است.)

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

ماتریکس شده است رفتن به صدای فراگیر آزمایشی و پس از آن در سال 1999 و ادامه می دهد که با آخرین UHD Blu-ray. برادران وارنر در امان هیچ هزینه در remaster با استفاده از فیلم اصلی را در این فیلم به 4K از جمله جدید Dolby Atmos موسیقی متن فیلم است که حتی 20 سال بعد, این است ایده آل برای نشان دادن خاموش جدید خود را با سیستم صدای فراگیر. گلوله صدای تیز و تند گذشته خود را از سر باران و رعد و برق سقوط از بالا و فیلم علامت تجاری وزوز نویز الکتریکی به طور کامل پوشاند شما هنگامی که شما راه اندازی مناسب. حتی اگر شما را دیده ام این فیلم 1,000 بار آن را به ارزش تماشای دوباره در تمام, 4K, HDR شکوه.

صحنه به تماشای: چرا شما خواندن این ؟ شما در حال حاضر می دانیم که صحنه به تماشای. لابی ضربات شروع در 29 فصل است که هنوز نسخه ی نمایشی صحنه برای پایان دادن به همه ی نمایشی صحنه وقتی که می آید به صدای فراگیر. در اینجا چیزی است هر چند: متوقف نمی هنگامی که این درگیری به پایان رسیده است. برخی از بهترین لحظات به خصوص برای Dolby Atmos آمده پس از آن. هنگامی که آسانسور منفجر شما می شنوید آن را در سراسر اتاق خود را Atmos سیستم—و سپس شما را بشنود آبپاش رفتن بالا شما بیش از حد. زمانی که نئو می کند معروف خود bullet-time-عقب-تکیه حرکت می شنوید هر گلوله پرواز با گوش خود را. و هنگامی که خدمه شاخه های عوامل’ با هلیکوپتر نصب شده chaingun شما می توانید شنیدن حرکت آهسته WHOOP WHOOP WHOOP از تیغه های فوق Neo سر خود را در ارتفاع کانال. این است Atmos به خوبی انجام می شود — و نه بیش از حد غلط انداز و نه بیش از حد ظریف است.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

Mad Max: Fury Road—یک فیلم است که نباید حتی وجود دارد—اساسا دو ساعت تعقیب و گریز خودرو که هرگز downshifts و آن را به یک موسیقی متن برای مطابقت با. هر سخنران در راه اندازی خود را دریافت خواهد کرد خود را با توجه, با گلوله پرواز و زنجیر و شلاق و موتورهای خروشان و ساب ووفر خود را دریافت خواهد کرد یکی از بهترین تمرینات آن را تا کنون بدست. از چرخش شدت طوفان شن به آرام زمزمه جنگ پسران غار, این فیلم باعث می شود سالم استفاده از Dolby Atmos در تمام اشکال آن است.

تبلیغات

صحنه به تماشای: مقدماتی صحنه منجر به اصلی عنوان یک نسخه ی نمایشی از خشم جاده را احاطه کرده ، فیلم شروع می شود با حداکثر روایت وضعیت خود را به عنوان اعتبارات باز رول صدای او انعکاس از طریق اتاق و صدای خود را در “ارواح” تعجب آور شما از عقب کانال. شما یک لحظه کوتاه سکوت تا زمانی که جنگ پسران’ ماشین پرواز بیش از سر خود را خم سیستم های صوتی شما را ضبط اتمسفر عضلات. هنگامی که او از خواب بیدار در غار شما می توانید شنیدن اکو-y snipping از جنگ پسران’ قیچی و clanging از زنجیر آمده از بالا قبل از فیلم لگد به دنده بالا و اجازه نمی دهد تا.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

من می دانم که هر کس صحبت کردن در مورد گرانش مانند هفت سال پیش اما من فقط آن را دیدم و من خوشحالم که من صبر کردم. من مطمئن هستم که این یک آبرومندانه suspenseful تلنگر در یک سیستم استریو اما به من اعتماد کن: Dolby Atmos دلیل اصلی برای تماشای این فیلم است. طراحی صدا کاملا استادانهو راه صدا به شرح زیر به شما در اطراف اتاق به عنوان شخصیت چرخش آزادانه در فضا است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون شنیده ام در یک فیلم. من راه می رفت از اتاق با من فک کشیدن بر روی زمین همه به لطف 3D ارائه Atmos موسیقی متن فیلم. (توجه داشته باشید: جاذبه تنها فیلم در این لیست است که در دسترس نیست در 4K Blu-ray; در عوض, شما باید به خرید ویژه “الماس لوکس” نسخه 1080p Blu-ray disc به Atmos موسیقی متن فیلم است که نادر و گران قیمت. اگر شما نیاز به این فیلم بر روی دیسک مطمئن شوید که آن است که Atmos آرم در پشت این پرونده; اگر آن را فقط می گوید: دالبی دیجیتال به شما نمی تواند کامل Atmos درمان است. در غیر این صورت شما می توانید جریان Atmos نسخه در iTunes.)

تبلیغات

صحنه به تماشای: بسیار وجود دارد شما می توانید می گویند در مورد این فیلم با استفاده از طراحی صدا به داستان اما به خاطر آسان نسخه ی نمایشی صحنه من می گویند برو با فصل 5. چند دقیقه اول از این صحنه یک نمایش کامل از چگونه Atmos برتری حتی در سکوت با ظریف پژواک که از همه طرف به شما احساس مثل شما واقعا در آرام رها ISS. پس از آن به عنوان زنگ خاموش می رود و انفجار با شدت گرفتن داخل محفظه دوربین چرخش آزادانه در صفر گرانش محیط زیست اجازه می دهد برای تلفن های موبایل از آتش به چرخش در اطراف اتاق با آن است.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

اگر شما را دیده ام Blade Runner 2049شما می دانید آن را به خصوص افراطی ، در واقع برخی از آن را تماس کاملا آهسته و آرام. اما چند صحنه که لنگ حجم—به خصوص با این فیلم نمره—واقعا استفاده Atmos به پتانسیل خود را. آن اغلب اتفاق نمی افتد که آشنایی جدی وزن به کسانی که صحنه پوشاند—حتی خفه کننده شما—با صدا و بدون اینکه یک صدای ناهنجار و خشن از سر و صدا. (و چند تا خوب سربار اثرات و اکو-y اتاق پرتاب می شود برای اندازه گیری خوب بیش از حد.)

تبلیغات

صحنه به تماشای: شبیه به جاذبهاین است نوع فیلم من می خواهم با استفاده از یک صحنه نشان از آن بیشتر در مورد استفاده از صدا در طول فیلم است. اصلی عناوین به تنهایی فوق العاده هستند—حتی آرم سونی حلقه با صدا از هر بلندگو. اگر شما نمی خواهید به نشستن در دو ساعت و چهل دقیقه تماشای صحنه باز به عنوان افسر K کشتی پرواز بیش مصنوعی مزارع و نمره های موسیقی خود را پر می کند با گوش دادن اتاق است. سپس پرش به فصل 15 به تماشای صحنه نهایی می دهد که خود را سربار مقدار زیادی از استفاده به عنوان باران از آسمان می افتد نمره می سازد و پرواز ماشین در هوا منفجر قبل از امواج شروع توفنده بر روی سیم خودرو و Luv دیدار K در مرحله نهایی مسابقات نهایی.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

دیزنی می شود رپ بد در میان خانه تئاتر برای علاقه مندان به صدای آن مخلوط و پیدا کنم که بعد از جنگ ستارگان و مارول, فیلم, فراموش عدم در محدوده دینامیکی در مقایسه با فیلم های دیگر. شما باید به میل لنگ حجم کمی بالاتر اما واقعیت این است که هر چیزی با سفینه های فضایی و اسلحه های لیزری در حال رفتن به استفاده از تمام سخنرانان خود را و جنگ ستارگان , فیلم, یک انتخاب عالی هستند. (نه یک جنگ ستارگان فن ؟ آخرین ستاره بازحمت حرکت کردن فیلم ها به خوبی کار می کنند بیش از حد.)

تبلیغات

صحنه به تماشای: ری و فین فرار از Jakku در نیروی بیدار است یک کمی از همه چیز. ابتدا در فصل 17, شما می توانید برخی از لیزر انفجار زوم گذشته خود را سر, انفجار تاب صحنه در همه طرف و برخی از کشتی های سربار پرواز را سربار خود را یک فرصت برای درخشش. سرگرم کننده همچنان به عنوان مبارزان کراوات تعقیب شاهین از طریق بیابان از جمله یک کمی بزرگ لحظه ای که در آن BB-8 شاخه های برخی از کابل به نگه داشتن از تندرست در اطراف شما گوش کسانی که کابل متصل به سقف بالای شما. سپس برای تغییر سرعت پرش به فصل 7—Rey کوتاه قراضه جلسه در ازطریق ناوشکن ستاره ویترین چه خوب احاطه کرده می تواند واقعا از نظر اکو-y جو در یک صحنه آرام. آن را فقط طول می کشد چند لحظه اما این فوق العاده است با این وجود.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

Illustration for article titled Show off Your Dolby Atmos Surround Sound With These Room-Rumbling Films

گاهی اوقات صدای فراگیر آشنایی احساس جهت به یک شی بر روی صفحه نمایش: یک گلوله رگه با سر خود را در سمت راست و یا یک سفینه فضایی پرواز سربار. در موارد دیگر آن را می افزاید: محیط: بارش پر خود را در حاشیه و یا باد و چرخش در اطراف شما در یک طوفان است. Pacific Rim یک کمی کمتر و ظریف است. هر آسمان بالا صحنه مبارزه در این فیلم یک audial یورش که بازدید شما از همه طرف در تمام زمانها. هر سخنران در سیستم شما می شود نزدیک به ثابت تمرین پس از آن شما درک آنچه که “3D حباب” از Atmos واقعا معنی—و شما می دانید که آیا سخنرانان خود را واقعا هستند تا به وظیفه رانندگی بزرگ صدا. (نه همه سخنرانان خواهد بود.) من هرگز از طرفداران بزرگ از این فیلم اما پس از تماشای آن در 5.1.4 سیستم را در حال حاضر یکی از مورد علاقه من Atmos ویترین.

تبلیغات

صحنه به تماشای: دوم Kaiju مبارزه شروع از پنج دقیقه به فصل 8 و 10 فصل است و 25 دقیقه عهد به آنچه که یک سخنران خوب سیستم می توانید انجام دهید. زمانی که Jaegers قطره به اقیانوس می شنوید آب عجله همه در اطراف شما. هنگامی که هلیکوپتر پرواز توسط شما آنها را بشنود صدای تیز و تند بر سر خود و به بلندگوهای عقب. و هنگامی که Otachi انتقاد کولی خطر از طریق یک ساختمان و بر روی خیابان شما احساس می کنید آن را طنین انداز از طریق تمام اتاق. امیدوارم که شما رو یک ساب ووفر قدرتمند.

موجود در دالبی Atmos در:

تبلیغات

دیگر محترم اشاره

من می توانم یک لیست بی پایان از صدای فراگیر دموی اما به خاطر اختصار من می گویند که بالاتر از من هستند گزینه های بالا. در اینجا چند لوح یادبود من به برخی از اثرات سرگرم کننده برای گوش دادن:

  • Jumanji: به جنگل خوش آمدید: هر زمان که یکی از شخصیت های respawns شما شنیدن یک “دینگ” سر و صدا آمده از راست بالا به عنوان آنها را از آسمان قرار می گیرند. من می خواهم تا آنجا که می گویند این یکی از واضحترین و متمایز Atmos اثرات شنیده ام—من به طور غریزی نگاه کردن در سقف هر بار که این اتفاق افتاد.
  • Baby Driver: باز کردن صحنه تعقیب و فوق العاده است و به عنوان اعتبارات پس از آن تقریبا به عنوان خوب. موسیقی—در واقع شخصیت خود را در فیلم می آید از همه در اطراف شما و به عنوان برای تلفن های موبایل از شهرستان چرخش به عقب و جلو به شما یک حس واقعی شما زیر کودک خود را از طریق جهان.
  • آماده یک بازیکن: من باید اعتراف کنم که من یک فن از این فیلم اما کینگ کنگ مسابقه است که هنوز هم یک Atmos پر از لذت با باس سنگین صدا می آید که شما را از همه طرف.
  • ترانسفورماتور فیلم: با وجود اینکه یک مزخرف ظروف سرباز یا مسافر انتقام افتاده هنوز هم یکی از مورد علاقه من ربات غول پیکر صحنه های مبارزه در فصل 9. در یک نقطه به عنوان دوربین تابه اطراف سام روی زمین می شنوید Megatron صدا آمده از بالا را از طریق ارتفاع کانال که فقط عالی است.
  • Thor: Ragnarok: هر زمان ثور پرتاب چکش خود را شما می شنوید آن را در خود احاطه کرده سخنرانان. هر بار او را احضار تندر شما آن را بشنوند در سربار خود را. و هنگامی که هالک جهش بیش از ثور در عرصه شما ایده را دریافت کنید.
  • پرندگان شکاری: این فیلم مثل این است که اگر Looney Tunes شد فوق العاده جرم و جنایت خشونت آمیز فیلم, که باعث می شود برای بسیاری از جلوه های صوتی سرگرم کننده به عنوان دوربین تابه در سراسر اکشن—از جمله برخی از سربار Atmos استفاده مانند زمانی که هارلی از بین می برد و مواد شیمیایی گیاهی است.
تبلیغات

من احتمالا می تواند لیست تن و قطعا وجود دارد مقدار زیادی از Atmos فیلم من حتی تا به حال یک فرصت برای دیدن نشده است. اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را در نظرات!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>