‘تجزیه هاوایی’ در حال آمدن است به Wii و Wii U

The Shakedown Hawaii Wii and Wii U games.
Vblank Entertainment Inc.

16-bit retro بازی اکشن تجزیه هاوایی به زودی در دسترس خواهد بود بر روی Wii U و برای کسانی که هنوز هم خود را یک رشته مهندسی است. توسعه دهنده Brian Provinciano اعلام این خبر در Vblank Entertainment وبلاگ که نسخه Wii عرضه خواهد شد دوشنبه, جولای 9th در انگلستان با نسخه های Wii U به دنبال زمانی در ماه اوت است.

برخی ممکن است پیدا کردن این حرکت کمی تصادفی با توجه به هر دو کنسول متوقف شده است برای چند سال در حال حاضر. Provinciano به نظر می رسد به اعتراف به همان اندازه به او نوشت که این ایده به پورت Wii آمد از یک “هوی و هوس از روی کنجکاوی” و یک “تکان خوردن Wii نوستالژی.” پس از تحقق است که نسخه Wii از تجزیه نمی شود منتشر شده در آمریکای شمالی و او نیز تصمیم به پورت برای Wii U. Coronavirus مانع اصلی آزادی برنامه ریزی شده بود که برای سال پیش. “البته من هرگز تصور کرده اید که گرفته ام این اما در اواخر بهتر از هرگز!” او گفت:.

تجزیه هاوایی اجازه می دهد تا شما را به بازی به عنوان مدیر عامل یک “مشروع” شرکت و ایجاد کسب و کار خود و هر وسیله لازم است این که آیا با تخریب رقبا و یا تکان دادن پایین مغازه ها برای حفاظت از پول به عنوان Vblank سایت نشان می دهد. Provinciano گفت که کنسول Wii 4:3 فرمت اجازه می دهد تا شما را به تجربه بازی در “ترین راه یکپارچهسازی با سیستمعامل ممکن است.”

این بازی خواهد بود $29.99 بر آن July 9th انتشار. اما آن را محدود به 3000 نسخه. جزئیات بیشتر در مورد Wii U و بخار نسخه در حال آمدن است در ماه اوت است.

در این مقاله: wii, wii u, تجزیه, هاوایی, Vblank Entertainment, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de