هفت هنگ کنگ ارائه دهندگان VPN متهم به افشای خصوصی کاربر داده

A riot police officer stands guard after a protest by district councillors at a mall in Yuen Long in Hong Kong on July 19, 2020, against a mob attack by suspected triad gang members inside the Yuen Long train station on July 21, 2019. (Photo by ISAAC LAWRENCE / AFP) (Photo by ISAAC LAWRENCE/AFP via Getty Images)
اسحاق لارنس/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از فعالان و طرفداران حفظ حریم خصوصی به نوبه خود به شبکه های خصوصی مجازی برای نگه داشتن فعالیت های اینترنتی خود را به دور از چشم کنجکاو اما به نظر می رسد که برخی از ارائه دهندگان VPN ممکن است قرار دادن مشتریان خود را در خطر است. VPNMentor گزارش (از طریق ثبت نام) که حساس داده های کاربر از هفت رایگان هنگ کنگ, خدمات VPN, ظاهرا بدون ورود به سیاست بود و در معرض آنلاین. نشت بنا به گزارش ها شامل اتصال سیاهههای مربوط, آدرس, پرداخت, اطلاعات, متن ساده عبور و فعالیت های وب سایت.

همه این شرکت ها در نهایت برچسب های سفید که rebranded مشترک ارائه دهنده خدمات.

حداقل برخی از اطلاعات رفت و آفلاین با وجود آن که قابل مشاهده در IoT موتور جستجوی Shodan.io برای 18 روز.

یکی از ارائه دهندگان UFO VPN ادعا کرد که آن را نمی تواند قفل کردن داده های خود را به سرعت با توجه به همه گیر مربوط به تغییرات کارکنان. آن را نیز نگهداری می شود که سیاهههای مربوط بودند تنها استفاده می شود برای نظارت بر عملکرد بودند و ظاهرا ناشناخته خواهد ماند. CompariTech و VPNMentor می گویند بشقاب پرنده ها ادعا نادرست هستند هر چند با اشاره به داده های نمونه که ذکر صریح نام است. به عنوان آن می ایستد صفر-ورود ادعا است که به وضوح نادرست است.

این حادثه تأکید مشکلات با برچسب VPN services. این همه بیش از حد آسان برای برخی از شرکت های به نام تجاری جدید خدمات بدون برگزار شد به حساب خود را ادعا می کند. اگر شما نگران در مورد حفظ حریم خصوصی از داده های خود را ممکن است بهتر است به چوب به علامت های تجاری بزرگ ،

آن را نیز به خصوص خطرناک برای هنگ کنگ است. منتقدان دولت با استفاده از Vpn ها دقیقا برای جلوگیری از چین و نظارت و سانسور. یک نشت داده ها مانند این نه تنها تضعیف حریم خصوصی از این Vpn ها اما خطرات ساخت آن آسان برای مقامات برای سرکوب مخالفان. در حالی که معلوم نیست چه مقدار از اطلاعات عمومی ساخته شده بود, این می تواند به راحتی ترک VPN شرکت مشتریان تقلا برای تغییر ارائه دهندگان و تغییر اطلاعات ورود به سیستم.

در این مقاله: دلار هنگ کنگ, هنگ کنگ, تظاهرات, VPN, حریم خصوصی در اینترنت, امنیت, چین, اطلاعات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>