سناتورها به دنبال مهار فدرال Anti-اعتراض نیروهای


The Wall of Moms, a group of non-violent protesters, forms a human chain around the main crowd in of front of the Mark O. Hatfield U.S. Courthouse on July 23, 2020 in Portland, Oregon.

دیوار از مادران یک گروه از غیر خشونت آمیز معترضان به شکل یک زنجیره انسانی در اطراف اصلی جمعیت در مقابل علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در 23 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.
عکس: Howard, Nathan (گتی ایماژ)

ده سناتور دموکرات اصرار قانونگذاران با قدرت بیش از هزینه های دولت فدرال به صراحت منع عدالت و امنیت مقامات بخش از درگیر شدن با معترضان—که هر دو در حال حاضر در پرتلند و دیگر شهرهای بزرگ به گاهی مضر اثردر پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات.

تبلیغات

سناتور اورگن Ron Wyden و Jeff Merkley رهبری تماس در روز جمعه گفت: فدرال پرسنل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال مورد ضرب و شتم و مجروح متعدد معترضان از جمله یک زن 26 ساله که صورت و جمجمه شد بنا به گزارش شکسته توسط یک افسر فدرال و استفاده بینام و وسایل نقلیه به “ربودن و بازداشت شهروندان به هیچ وجه نزدیک فدرال اموال ظاهرا بدون علت احتمالی.”

کاخ سفید استفاده کرده است اتهامات خشونت “آنارشیست ها” وارد شهر “ناخوانده” سناتور نوشت: در نامه ای به رهبران سنا تخصیص بودجه اضافه کرد که “خشونت که به آنها مراجعه کننده به نظر می رسد به مرکز در سراسر ناخواسته گرافیتی.” “این نگران کننده اقدامات معمولا این سایت متعلق به دولتهای خودکامه نه دموکراسی” در این نامه می گوید. “و هر کسی که فکر می کند این خواهد بود که محدود به اورگان نیست با توجه به هر آنچه در جریان است و یا آنچه که رئيس جمهور وعده داده است.”

تبلیغات

این سناتوران می گویند که اعضای کمیته باید در عمل برای جلوگیری از نقض حقوق بشر توسط ماموران فدرال با اتصال مقررات در آینده تخصیص بودجه لایحه که “به وضوح منع” DOJ و DHS از “انجام و یا حمایت از هر گونه اقدام که نقض قانون اساسی حق آزادی اجتماعات و تظاهرات مسالمت آمیز.” سناتور کوری بوکر کریس ون Hollen, Richard Blumenthal, Ed Markey ماریا Cantwell, کریس مورفی, کامالا هریس و پتی موری cosigned نامه.

Wyden در اوایل این ماه با انتقاد فدرال ماموران اعزام به شهرستانها مانند پرتلند برای “اقدام مانند یک ارتش اشغالگر.” مغلوب ساختن پیشی جستن و DHS “در حال حاضر باید پاسخ” برای عواقب ناشی از اعمال خود او در توییتر با اشاره به مورد Donavan LaBella 26 ساله می گوید که دچار شکستگی جمجمه پس از فدرال افسران اخراج “تاثیر مهمات” در سر خود را. پس از این حادثه معترضان در پورتلند در ادامه به تعامل شبانه با استتار ماموران فدرال در نزدیکی دادگاه فدرال در مرکز شهر با استفاده از در خانه سپر و برگ دمنده برای دفاع در برابر به اصطلاح “کمتر کشنده” مهمات مانند teargas و اسپری فلفل.

پنج شنبه مشخص شده 57 بعد از تظاهرات در شهر از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید که موجب قتل یک بی موج در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس به طور خاص هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

Protesters hold leaf blowers to extinguish tear gas if deployed on the sixth night of action against police brutality in Portland, Ore., on June 4, 2020, after the death of George Floyd in police custody.

معترضان نگه دارید و برگ دمنده برای خاموش کردن گاز اشک آور اگر مستقر در ششمین شب از اقدام علیه خشونت پلیس در پرتلند سنگ., در 4 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.
عکس: نوح برگر (AP)

امتناع توسط ماموران فدرال در زمین شناسایی خود را—بسیاری از لباس پوشیده اند که تحمل هیچ نام و یا insignias—و استفاده از بینام و وانت به دستگیری و بازداشت معترضان کردن خیابان ها باعث ظهور گروه موسوم به “دیوار مامان,” زنان در زرد پیراهن ایم که با تشکیل سپر انسانی در پیشتاز شد. گروه متعاقبا پیوست این هفته توسط “پدران با Leafblowers” که با استفاده از هوای آزاد, ابزار قدرت به پاشیدن گاز اشک آور و دیگر عوامل شیمیایی اسپری در تظاهرات.

تبلیغات

روز شنبه, Portland, شهردار تد ویلر بود اشک آور و گاز کشته پس از گزارش تلاش برای صحبت کردن را آغاز کرد. او اسیر در فیلم سرفه و نفس نفس زدن در حالی که ایستاده در کنار گروه کوچکی از معترضان در نزدیکی الف-قوی تظاهرات در خارج از دادگاه. او بعدها نوشت: در توییتر که او می خواهم دیده می شود “آنچه در آن به معنی زمانی که دولت فدرال رها نیروی شبه نظامی علیه مردم خود.”

ویلر شده است زیر آتش سنگین-دست تاکتیک های خود را در نیروی پلیس در اوایل این تابستان است که باعث تماس به ممنوعیت استفاده از teargas و آکوستیک سلاح توسط پلیس. در یک بیانیه در اوایل این ماه به نام ویلر در دولت فدرال به پایبندی به پورتلند سیاستهای وقتی که می آید به “کنترل جمعیت مهمات.”

تبلیغات

به DOJ و DHS بازرس ژنرال گزارش بررسی اقدامات مقامات فدرال با توجه به تظاهرات در پورتلند و واشنگتن دومی بود که این سایت از یک حمله ناگهانی معترضان در ماه ژوئن تا راه را برای ریاست جمهوری عکس-op. در طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده در ماه گذشته, آمریکا, اتحادیه آزادی های مدنی و سیاه و سفید زندگی می کند که در موضوع حقوق مدنی سازمان متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک “بی دلیل و رک و پوست کنده جنایی” حمله به تظاهرات مسالمت آمیز در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسای تاریخی در این نزدیکی هست.

PORTLAND, OR - JULY 22: Portland Mayor Ted Wheeler reacts after being exposed to tear gas fired by federal officers while attending a protest against police brutality and racial injustice in front of the Mark O. Hatfield U.S. Courthouse on July 22, 2020 in Portland, Oregon.

PORTLAND, OR – جولای 22: پورتلند شهردار تد ویلر واکنش نشان می دهد پس از قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور شلیک شده توسط فدرال افسران در حالی که حضور در یک اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در مقابل علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در 22 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.
عکس: Howard, Nathan (گتی ایماژ)

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت بارها تبلیغ برنامه ای برای استقرار پلیس فدرال به شیکاگو به گفته “درایو پایین جرم و جنایت خشونت آمیز.” شهردار شیکاگو لری پلیسی که در روز سه شنبه تهدید به شکایت تهمت و دولت فدرال باید عوامل مستقر در شیکاگو بدون اجازه او بعدها اعلام کرد او تا به حال توافق برای دریافت اضافی فدرال افسران امیدوار کننده او نمی خواهد چشم پوشی همان “پورتلند-سبک استقرار” با “عوامل ناشناس” ربودن معترضین کردن خیابان ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ماموران فدرال مستقر در شیکاگو عدد خواهد شد در “صدها نفر” و کشیده شود نه تنها از DOJ و DHS اما دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده مارشال, سرویس مبارزه با مواد مخدر اداره و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره نیز هست. در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه Lightfoot گفت: این شهرستان خواهد خوش آمدید “همکاری” با آژانس های فدرال و نه یک “دیکتاتوری.”

تبلیغات

خلاف قانون اساسی بازداشت نمی خواهد جواب او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>