سناتور فشار FCC به اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی به منظور

FCC Chairman Ajit Pai listens during a hearing at the Federal Communications Commission on December 14, 2017 in Washington, DC. / AFP PHOTO / Brendan Smialowski (Photo credit should read BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از جمهوری خواهان مشتاق دیدن FCC دنبال از طریق رئیس جمهور تهمت اجرایی سفارش نظری محدود کردن حمایت از شبکه های اجتماعی است. سناتور مارکو روبیو کلی Loeffler, کوین کرامر و جاش هاولی باید با ارسال نامه ای به FCC رئیس Ajit Pai درخواست او برای پاسخ به این منظور با در نظر گرفتن یک “نگاه تازه” در بخش 230 ارتباطی نجابت عمل می کنند و “به وضوح تعریف” حمایت شرکت ها می توانند دریافت کنند. آنها نگهداری می شود که سایت هایی مانند Facebook و توییتر مشغول شد در “انگیزه سیاسی بیان policing” و در نتیجه “blur[حلقه] خطوط” بین توزیع (که بخش 230 را پوشش می دهد) و چاپ و نشر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظم آمد و در مدت کوتاهی پس از توییتر واقعیت-بررسی یک صدای جیر جیر که در آن او ساخته شده نادرست و ادعای پشتیبانی نشده در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

یا نه سناتور دریافت آنچه آنها می خواهند موضوع دیگری است. رویترز اشاره کرد که FCC کمیسیون Mike O’Rielly دیدم “بسیار پیچیده” پشت سفارش. او قبلا تکرار اعتقادات است که محافظه کاران بودند که “خفه لیبرال tech رهبران” اما همچنین گفت که او “بسیار اختصاص داده شده” به حق آزادی بیان. رئیس Pai گفت: در سال 2018 که او را نمی بینم نقش آژانس در تنظيم شرکت هایی مانند Facebook یا Twitter در این راه. ارائه هر دو مقامات نگه دارید تا مواضع خود را بررسی ممکن است سقوط کوتاه از پشتیبانی لازم حتی قبل از آن شروع می شود.

به عنوان آن می ایستد نگرانی وجود دارد که بازنگری بخش 230 را تضعیف می کند اینترنت. سناتور Ron Wyden که همکاری بخش 230 مشترک سرمقاله خود با سی ان ان از روح قانون است. او استدلال کرد که این بخش طراحی شده برای محافظت از آزادی بیان به عنوان یک “شمشیر و سپر است.” این سایت های محافظت شده از مسئولیت برای اقدامات خود از کاربران خود را, اما همچنین به آنها این قدرت را حذف کنید “لجن” مانند ادعاهای دروغین و توهین آمیز مواد. او همچنین معتقد است که لغو بخش 230 می شود بسیاری از سایت ها یا بیش از حد متوسط از احتیاط یا نه متوسط در تمام یا خاموش کردن فعالان و یا منجر به رایگان برای همه محیط های سمی. یا نه Wyden درست است استدلال خود را به عنوان یک شرکت سازنده از بخش 230 حمل ممکن است برخی از وزن در یک FCC تصمیم گیری است.

در این مقاله: رایگان سخنرانی, سیاست, مجلس سنا, بخش 230 ارتباطات نجابت عمل مارکو روبیو کلی Loeffler, کوین کرامر جاش هاولی رئیس جمهور تهمت تهمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>