سناتور برگزار شد, عجیب و غریب, شنیدن در مورد چگونه به حل تغییر آب و هوا با بیشتر سوخت های فسیلی


These are good for the climate, actually.

این خوب است برای آب و هوا است در واقع.
عکس: Barry Williams (گتی ایماژ)

سنا کمیته انرژی در جلسه روز سه شنبه بود که ظاهرا در مورد کاهش انتشار کربن برای جلوگیری از تغییر آب و هوا. اما آنها نمی گویند خیلی در مورد کاهش میزان کربن spewed به اتمسفر است. در واقع برخی از شاهدان به نام برای بیشتر سوخت های فسیلی زیرساخت ها است.

تبلیغات

جلسه رهبری کمیته صندلی جمهوریخواه ایالت لیزا Murkowski و عضو حزب جمهوری خواه ایالت Joe Manchin شد و به تشکیل “بررسی توسعه و استقرار در مقیاس بزرگ دی اکسید کربن مدیریت فن آوری” در مجموع به عنوان carbon capture استفاده و ذخیره سازی و یا CCUS. که شامل تکنولوژی مبتنی بر جذب و ذخیره سازی کربن (مانند ماشین آلات برای مالش دادن کربن از جوکه نمی نشان داده شده است به کار در مقیاس) طبیعت مبتنی بر کربن جذب (مانند کاشت درختاناست که نه به خودی خود یک راه حل) و به اصطلاح کربن استفاده (مانند طرح برای حفظ استخراج زغال سنگ برای استفاده برای محصولات خارج از بازار انرژی).

این نوع از رفع ارائه پوشش برای صنایع آلاینده اجازه می دهد آنها را به احساس مانند آنها فقط می توانید نگه دارید آلاینده همین دلیل است که سوخت های فسیلی صنعت دوست دارد در آنها بسیار است. در این جلسه سناتور و گفته آرام بخش با صدای بلند و در واقع استدلال کرد که جهان باید بیشتر سوخت های فسیلی زیرساخت برای تست کل طرح ،

تبلیغات

“برای CCUS به موفقیت آن خواهد بود لازم به مجوز و ساخت اضافی خطوط لوله” شهادت شانون Angielski مدیر اجرایی در کربن استفاده شورای پژوهشی.

اگر شما به دنبال برای حفظ این آب و هوا که پوچ است. بیشتر خطوط لوله نفت و گاز را منتشر می کنند بیشتر کربن به اتمسفر است. به جای استقرار تکنولوژی بیشتر به خورد که کربن آن را به مراتب ساده تر فقط … نه ساخت خطوط لوله در وهله اول.

اما اگر آنچه شما واقعا می خواهید به ترک صنعت سوخت فسیلی مدل کسب و کار دست نخورده آن را حس می کند کامل تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر خطوط لوله. به عنوان مضحک به این بیانیه آن را حس می کند که Angielski آن را. گروه او نشان دهنده آب و برق است که به شدت متکی به گاز برای تولید برق و مدیریت (تعجب) مقدار زیادی از خطوط لوله. برای دو سال گذشته او همچنین لابی برای Phibro که زمانی بزرگترین مستقل refiner نفت در آمریکا و یک “تخصص عمیق در سراسر کالاها از جمله نفت و فرآورده های نفتی گاز طبیعی مایعات گازی” در میان چیزهای دیگر. Angielski است و همچنین عضو شورای ملی زغال سنگ که نشان دهنده یک منبع انرژی است که در آینده در یک فضای محدود در جهان وجود ندارد CCUS.

تبلیغات

همان می رود برای شنیدن دیگر شاهدان و شرکت کنندگان است. مثلا Ernest Moniz سابق وزیر انرژی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و در حال حاضر اجرا می شود انرژی های آتی ابتکار. او شهادت در حمایت از CCUS اما به عنوان DeSmog گزارش در اوایل سال جاری, Moniz نشسته روی تخته از شرکت ابزار جنوبی شرکت کرده است که جاه طلبی های از استقرار در مقیاس بزرگ کربن جذب تکنولوژی (این هم یک عضو از Angielski گروه). در همین حال کمیته صندلی لیزا Murkowski پذیرفته است صدها هزار دلار از صنعت سوخت فسیلی در طول زندگی حرفه ای اش به عنوان عضو Joe Manchin.

خود را از موقعیت های خطر بیافتد, شاید این سناتور و طرفداران می توانید ببینید که CCUS همراه با خطرات بزرگ است. جذب و ذخیره سازی کربن تکنولوژی انرژی فوق العاده فشرده و در هر نقطه نزدیک به عملی در مقیاس. همچنین هیچ چیز برای مبارزه با اثرات محلی از سوخت های فسیلی استخراج از آلودگی به تخریب اکوسیستم. دانشمندان مطمئن نیستند که ما حتی قادر خواهید بود با خیال راحت به جدا کردن کربن در حال حاضر در جو با خیال راحت اجازه دهید به تنهایی بیشتر از آن.

تبلیغات

کاشت درختان در مقیاس مورد نیاز نیز می تواند بسیار مخاطره آمیز است. این امر واقعا نیاز به یک مقدار عظیم از زمین و می تواند منجر به وحشتناک زیست محیطی بی عدالتی. یک بانک جهانی و سازمان ملل متحد کربن جبران forestation برنامه مثلا منجر به هزاران نفر از مردم بومی بودن مجبور به دور از خانه های اجدادی خود را.

و کربن استفاده طرح که با هدف به نوبه خود فسیلی مبتنی بر کربن به کم کربن هیدروژن و همچنین دیگر محصولات مانند مواد بام نیز بسیار مشکل ساز است زیرا آنها می تواند به تولید زغال سنگ بهانه ای برای ادامه استخراج ترین آلاینده سوخت های فسیلی بر روی زمین است.

تبلیغات

Angielski گفت: او در دادرسی پرتاب حمایت از او در پشت CCUS چون “مراجع بین المللی تشخیص دهد که سوخت های فسیلی همچنان مورد استفاده قرار گیرد.”

که تنها اگر فرض کنیم جهان همچنان در آن مسیر جاری هر چند. این پنل بین دولتی تغییر آب و هوا گزارش در محدود کردن گرم شدن به 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 درجه فارنهایت) هدف این است که محافظت از جزیره ملل صخره های مرجانی و بسیاری از نقاط جهان نشان می دهد که مسیر به حد گرم شدن به معنای پایان دادن به سوخت های فسیلی استفاده کنید.

تبلیغات

این سناتور مانند آنهایی که Angielski ایستاده بود قبل از اینکه در این جلسه که می تواند در تصویب قوانین به سرعت در حال usher است که جهان به وجود. در عین حال نبود خیلی صحبت از کاهش متحده سوخت های فسیلی تولید می باشد. اما دوباره که تنها حس می کند اگر هدف شما این است که مصرف در بحران آب و نه بهره مندی از آن. و که به نظر نمی رسد مورد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>