سناتور پاسخ تقاضا بیش درخت عرعر شبکه 2015 backdoor حادثه

typing on keyboard
Westend61 via Getty Images

در 2015, تجهیزات شبکه, فروشنده, Juniper Networks کشف غیر مجاز کد در نرم افزار خود را که ایجاد یک backdoor به طور بالقوه اجازه می دهد هکرها برای رمزگشایی و جاسوسی ظاهرا امن ترافیک. در حال حاضر مقامات می خواهید پاسخ. یک گروه از 13 سناتور با ارسال نامه سرگشاده ای به این شرکت خواستار نتایج تحقیقات داخلی خود منتشر شود.

“این در حال حاضر بیش از چهار سال از Juniper اعلام کرد که انجام تحقیقات و اما شرکت خود را هنوز نشان نمی, چه, اگر هر چیزی آن را کشف نامه” می گوید. آن می رود به طرح تعدادی از درخواست برای اطلاعات خاص مانند که رهبری این شرکت را بررسی چرا که یافته های آن نیست منتشر شده که در ابتدا وعده داده شده و آنچه که در نهایت انجام می شود برای درمان این آسیب پذیری. این گروه خواسته است برای پاسخ از درخت عرعر توسط ژوئیه 10.

“درخت عرعر تجارب می تواند در ارائه ارزش مورد مطالعه در مورد خطرات ناشی از درب پشتی و همچنین آشکار سهولت که با آن دولت پشتی می تواند مخفیانه توسط واژگون پیچیده بازیگر” سناتور گفت. این نامه می آید در میان مداوم و بحث برانگیز از تلاش های مقامات ارشد دولتی برای تشویق شرکت های فن آوری به پاره خود را رمزگذاری سیستم به منظور کمک به دولت, برنامه نظارت.

در این مقاله: درخت عرعر شبکه, نظارت, رمز, رمزگذاری, دولت, هکرها, backdoor سناتور, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im