سناتور هاولی جدید بخش '230' لایحه نیست رفتن به دره سیلیکون عرق

سناتور آمریکایی جاش هاولی جمهوری خواه از ایالت میسوری صحبت می کند در طول سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی جلسات

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399
US Senator Josh Hawley, Republican from Missouri, speaks during the Senate Small Business and Entrepreneurship Hearings to examine implementation of Title I of the CARES Act on Capitol Hill in Washington, DC on June 10, 2020.
سناتور آمریکایی جاش هاولی جمهوری خواه از ایالت میسوری صحبت می کند در طول سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی جلسات بررسی اجرای عنوان من از مراقبت عمل در کاپیتول هیل در واشنگتن در ژوئن 10 سال 2020 است.
عکس: Al Drago (گتی)

سناتور. جاش هاولی یکی از Facebook ترین منتقدان در کاپیتول هیل, معرفی قانون جدید در روز چهارشنبه که ظاهرا دور تراشه در مسئولیت محدود سپر محافظت می کند که رسانه های اجتماعی غول از شکایت برای محتوای اعتدال تصمیم گیری.

تبلیغات

در هالی لایحه به احتمال زیاد آن را حتی سخت تر برای نگه داشتن شرکت هایی مانند Facebook و توییتر به حساب انتخابی اجرای خود شرایط استفاده از خدمات.

این لایحه لقب "محدود کردن بخش 230 ایمنی به خوبی سامریان عمل" موثر خواهد اعطای کاربران حق شکایت عمده شرکت های اینترنتی است که اجرای خود را از نظر خدمات نابرابر و در ایمان بد است. به عنوان آن می ایستد کاربران نمی توانند شکایت هر وب سایت برای محتوای تولید شده توسط کاربر دیگری (به عنوان مثال توییتهایی, نظرات, پست, و غیره.) و یا برای هر گونه تصمیم گیری توسط صاحب وب سایت برای محدود کردن دسترسی به محتوا است که مالک می یابد "قابل اعتراض است."

تبلیغات

این تغییرات به بخش 230 قانون ارتباطات نجابت پیشنهاد شده توسط هالی به نظر نمی رسد به جای هر گونه محدودیت های جدید در مورد نحوه شرکت خود را تعریف کنیم اعتدال سیاست—تنها که آنها را به چوب و به طور مساوی اعمال می شود هر آنچه که قوانین آنها در نهایت تصمیم بر. (هر گونه تلاش برای تنظیم چگونه اینترنت شرکت های متوسط, محتوا فراتر از آن است که غیر قانونی است مانند سوء استفاده جنسی از مواد را بیش از احتمال زیاد اجرا گرفتار متمم اول قانون اساسی.)

یک بخش از هالی لایحه برای مثال هدف منع "عمدا انتخابی اجرای شرایط استفاده از خدمات" یعنی اقدام علیه یک کاربر برای نقض یک قانون است که دیگران مجاز به شکستن. (این خیلی واضح اشاره به اتهاماتی که Facebook و توییتر درمان محافظه کاران بیشتر شدت یک ادعا می کنند که هیچ شواهد واقعی است که تا کنون ارائه شده است.)

اما برای مقابله با این همه هر شرکت نیاز به انجام است که دولت به وضوح در آن شرایط استفاده از خدمات است که آن را می کند در واقع حق انتخابی اجرای قوانین خاص خود را دارد. اکثر شرکت ها در حال حاضر انجام این کار در یک راه یا دیگری.

Facebook کاربر قرارداد مثلا نتیجه گیری با حقوقی catch-all: "ما ذخیره تمام حقوق نمی صراحتا به شما." در همین راستا توییتر در حال حاضر حق محدود کردن دسترسی به محتوای کاربر برای ده ها تن از لبخند اهداف از جمله در این رویداد آن را پیدا کرد یک صدای جیر جیر به "کیفیت پایین" و یا به سادگی برای این منظور از "آزمایش."

تبلیغات

به عبارت دیگر این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای اثبات که Twitter و یا Facebook تجاوز خود به خود شرایط استفاده از خدمات با مخدوش کردن و یا راست تا حذف محتوا از آنجا که هر دو شرکت در حال حاضر ادعا می کنند حق به انجام این کار تحت بی شمار, دوپهلو تعریف شده شرایط.

آن را نیز به اندازه کافی به سادگی نشان می دهد که هر دو شرکت در عمل در خارج از مرزهای خود را به شرایط استفاده از خدمات. تحت هاولی لایحه آنها نیز باید به انجام این کار در ایمان بد است. این به این معنی شاکی در طرح دعوی در دادگاه در برابر, گفتن, Instagram را به نشان می دهد که Instagram را مدیران نیست منطقی باور آنها اقدام همسو با خود شرکت و سیاست. این به نظر می رسد عملا غیر ممکن است به جلو.

تبلیغات

محتمل ترین نتیجه این است که رسانه های اجتماعی شرکت ها را به سادگی اصلاح خود را اعتدال سیاست های آنها را از شر آنچه کمی ويژگی آنها در حال حاضر شامل. در پایان شما نمی توانید شکایت یک شرکت برای نقض یک قرارداد است که اساسا به آن حق انجام هر کاری که جهنم آن را می خواهد. این به نظر نمی رسد مانند تغییر هاولی امیدوار است به اثر. البته این سناتور می تواند همیشه به دنبال برای قرار دادن به جلو نشانه قانون است که هیچ جا می رود.

Facebook نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. توییتر گفت: آن را به حال چیزی برای به اشتراک گذاشتن. نه احتمالا از دست دادن خواب بسیار بیش از این لایحه که بعید است در هر صورت برای به دست آوردن کشش بسیار فراتر از یک دانش سطحی از مقالات امروز.

تبلیغات

تمرکز واقعی در این عرصه را به جای رفتن به وزارت دادگستری است که به گفته واشنگتن پست, است, آماده به توصیه و قانون برای نگه داشتن شرکت هایی مانند Facebook و Google در قبال عدم به "سرکوب تروریستی محتوای سوءاستفاده و قاچاق فروش مواد مخدر" انواع محتوای غیرقانونی است که مهم است به یاد داشته باشید نیست در واقع حفاظت شده توسط بخش 230 در وهله اول.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن