سنا تبدیل انت Orwellian نظارت لایحه به معنی بیل که بیشتر تضعیف رایگان سخنرانی


Sen. Lindsey Graham (R-SC) holding a manila folder and scratching his head on Capitol Hill July 01, 2020 in Washington, DC.

سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) برگزاری مانیل پوشه و خاراندن سر خود را در کاپیتول هیل ژوئیه 01, 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

کمیته قضایی مجلس سنا به اتفاق آرا رای دادند در روز پنج شنبه برای پیشبرد کسب این عمل یک ویرانگر اتلاف bipartisanship که هنگامی که تهدید به نابود کردن سیستم عامل آنلاین باید از آنها حاضر به کمک مالی سازمان های فدرال دسترسی نامحدود به ارتباطات خصوصی کاربران خود را. این لایحه طراحی شده برای مانع خدمات مانند Facebook از ارائه دسترسی کاربران به پیام های ابزار امن از طریق end-to-end encryption. نتیجه برای افشای آمریکایی به هکرها blackmailers و بی پروا پلیس از دست دادن مسئولیت حمایت در زیر بخش 230 قانون ارتباطات نجابتمعنی در بسیاری از موارد شرکت های دیگر نمی تواند استطاعت برای میزبانی محتوای تولید شده توسط کاربر در همه.

تبلیغات

معرفی شده توسط ایالت و سناتور ” لیندسی گراهام (R-SC) و ریچارد بلومنتال (D-CT) از درآمد آن عمل تحت تغییرات قابل توجهی در این هفته پس از آن نویسندگان بودند با بمباران نامه از کارشناسان ترسیم متعدد آن ذاتی نقص; که این امر اساسا flatline اینترنت اقتصاد در میان آنها است. در تلاش برای نجات لایحه—به عنوان مخالف به اعتراف به آن را اتلاف مالیات دهندگان زمان—لایحه اصلاح شد یک روز قبل از حیاتی رای اساسا از بین بردن “کسب آن را” جنبه “کسب آن عمل می کنند.” (به نظر می رسد هیچ برنامه ای برای تغییر نام این لایحه است.)

این لایحه هدف—تضعیف ارتباطات امن از جنایتکاران اما اغلب فقط مطیع قانون آمریکایی بنابراین FBI می توانید سعی کنید برای گرفتن بیشتر از سابق—شد و دوباره بسته بندی شده به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از گسترش سوء استفاده جنسی از کودکان مواد (CSAM) آنلاین مشترک قانونگذاری استراتژی برای هل دادن حریم خصوصی تهاجمی صورتحساب. (کسی که می خواهد به ویژه در منفی مبارزات انتخاباتی آگهی ادعا آنها رای دادند در برابر ابتلا به پدوفیل?) آن نیز به عنوان نسبتا مناسب سیاسی با چماق زدن برای دو سناتور ایالات متحده آمریکا است که برای تحقیر بزرگ با تکنولوژی نیست حداقل کمی پنهان.

تبلیغات

به عنوان یک دستیار سنا به شوخی به Gizmodo اتصال بخش 230 به این لایحه مطمئن tech خبرنگاران بود: “از نظر قانونی موظف” به نوشتن در مورد این لایحه است.

اما با توجه به گسترده آن نقایص لایحه در حال حاضر به سادگی carves از بخش 230 (à la SESTA-FOSTA) پس از آن دیگر امر به CSAM تحت قوانین فدرال و ایالتی. این به این معنی در 50 ایالت قربانیان CSAM می توانید به طور مستقیم سو Facebook, Twitter و غیره اگر قاچاق مواد بر روی سیستم عامل خود را. معلوم نیست رک و پوست کنده به همین دلیل هر یک از این لازم است. شرکت رسانه های اجتماعی هستند و نه از نظر قانونی محافظت شده در بخش 230 اگر آن را یافت و آنها در شرکت و یا حتی خواسته اجازه می دهد تبادل CSAM آنلاین. بخش 230 محافظت از شرکت های آنلاین در برابر برخی بدهی های مربوط به محتوای تولید شده توسط کاربر کمک می کند تا محافظت از صاحبان وب سایت در برابر نقض قانون فدرال است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این واقعیت است که مجلس سنا در تلاش است این همان تاکتیک با CSAM که در آن سعی قاچاق جنسی—کنده کاری آن را از بخش 230—باید یک پرچم قرمز است. SESTA-FOSTA شد یک شکست تحقیرآمیز در هر حس نه تنها به دلیل آن را نمی جلوگیری از قاچاق جنسی, اما بسیاری از کارگران جنسی (و دیگران مجبور به فحشا) در نظر گرفته و آن را یک حکم اعدام.

سناتور. Patrick Leahy (D-VT) توانسته است به فشار در یک ماده است که تضمین می کند هیچ مسئولیتی را بوجود می آیند از استفاده از رمزنگاری است که می گویند شاید این مورد. کارشناسان باقی می ماند مطمئن نیستید که چگونه آن را تمام خواهد شد بازی در پایان از آنجا که این لایحه در صورت تصویب قطعا نتیجه در وده از دادگاه تجدید نظر بعید است به حل و فصل قبل از فروپاشی تمدن.

تبلیغات

“رمزنگاری قوی کاملا ضروری است برای حفظ حریم خصوصی و امنیت از همه ارتباطات و در برابر سوء استفاده های بد بازیگران و نفس بیش از حد دولت گفت:” مطبوعات آزاد اقدام ارشد سیاست, مشاور Gaurav Laroia. “با وجود رمزگذاری حمایت از Leahy متمم به دنبال آن نمی تواند پیش بینی و محافظت در برابر تمام اقدامات قانونگذاران ایالتی می تواند به محدود کردن و ممنوع موثر فن آوری های رمزنگاری و یا اقدامات است که حفظ کل مشاوره در این شرکت ها می تواند برای جلوگیری از هزینه مناسب.”

به عنوان مرکز دموکراسی و تکنولوژی یادداشت در بیانیه ای ارسال آن به ایمیل Gizmodoاین لایحه را قادر می سازد دولت کیفری و مدنی ادعا می کند “تحت قانون دولت در مورد تبلیغات, تبلیغات, ارائه, توزیع و یا درخواست از سوء استفاده جنسی از مواد است.”

تبلیغات

“این است که مبهم و گسترده لیست بالقوه جرائم است که شامل طیف گسترده ای از قوانین ایالتی است که اعمال مختلف استانداردهای قانونی به همان رفتار” این گروه می گوید.

آنچه کارشناسان مطمئن هستند این است که سیستم عامل های آنلاین هستند به احتمال زیاد برای پاسخ به آن در حال عبور از محدود کردن سخنرانی خود را به کاربران به عنوان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می نویسد: در یک بیانیه: “حتی اگر سخنرانی تحت پوشش قانون می توان محدود و بدون بالا بردن قانون اساسی نگرانی محتوای اعتدال شیوه های شرکت های اعزام به اجتناب از مسئولیت خطر خواهد رفت و برگشت به مراتب بیشتر و گسترده تر از محتوای غیر قانونی.”

تبلیغات

“با لغو بخش 230 حمایت بیشتر CSAM ادعا آشکار اصلاح به طور قابل توجهی گسترش می یابد خطر شرکت از مسئولیت در نتیجه به خطر انداختن هر دو آزادی بیان و رمزنگاری قوی, خدمات,” باز کردن فن آوری موسسه در بیانیه ای گفت. “این incentivizes شرکت به بیش سانسور سخنرانی از جمله آن است که قانون اساسی حفاظت شده و برای جلوگیری از ارائه پایان به پایان رمزگذاری برای ترس از افزایش مسئولیت در بسیاری از حوزه های قضایی است.”

“به دست آوردن آن عمل است و همیشه خواهد بود یک تهدید برای آزادی بیان و آزادی بیان آنلاین گفت:” دیتون جوان, محصول, مدیر در مبارزه برای آینده حقوق دیجیتال سازمان است. این لایحه او اضافه می کند که “خیاط ساخته شده برای حذف مهم حقوقی پادمان برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی, اینترنت, ارائه دهندگان Vpn ها و برنامه های پیام رسانی است که حفاظت از ارتباطات آنلاین و اطلاعات شخصی.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im