سنا لایحه تعیین حریم خصوصی مورد نیاز برای COVID-19 ردیابی

NEW YORK, NEW YORK - APRIL 28: A man wearing a protective mask looks at his iPhone amid the coronavirus pandemic on April 28, 2020 in New York City, New York. COVID-19 has spread to most countries around the world, claiming over 217,000 lives with over 3.1 million cases (Photo by Alexi Rosenfeld/Getty Images)
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

در حال حاضر که COVID-19 مستندات به آرامی شروع به بلند کردن در آمریکا یک گروه از سناتورها می خواهید برای تنظیم حریم خصوصی انتظارات برای تماس با ردیابی برنامه های کاربردی است که می تواند کمک به نگه داشتن این ویروس در چک. سناتور مارشا بلکبرن جری موران جان Thune و راجر ترکه یا چوب کوتاه برنامه را به شما معرفی (از طریق iMore) یک لایحه COVID-19 مصرف کننده حفاظت از داده ها عمل می کنند که مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای جمع آوری اطلاعات و شفافیت است. اندازه گیری شروع می شود که نیاز به “مثبت رضایت” برای انتقال بهداشت و درمان محل و نزدیکی داده همراه با یک انتخاب کردن برای کسانی که راحت نیست. وجود دارد همچنین می توان تعاریف از جمع و د-شناسایی اطلاعات و نهادهای خواهد نیاز به هر دو دیدار با امنیت داده ها مورد نیاز و مالش دادن هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی پس از همه گیر شده است.

شفافیت اقدامات را شامل آشکار برای چگونه داده ها را به کار گرفته که در آن است رفتن و چه مدت از آن خواهد شد نگه داشته است. شرکت ها را مجبور به ارائه شفافیت گزارش های خود را برای جمع آوری داده ها نیز هست.

این امر به لحاظ نظری جلوگیری از اپل و گوگل و سازمان های دولتی از جمع آوری داده های بیشتر از آنها باید یا funnelling آن را به دست بازاریابان و دیگران که ممکن است آن را سوء استفاده.

اما طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران هستند آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی و حتی ممکن است بدتر مصرف کننده پادمان. عمومی, دانش سیاست وکیل سارا Collins ادعا کرد که این لایحه را پوشش می دهد تنها تماس با ردیابی اطلاعات نه بهداشت و سلامت دیگر و یا اطلاعات محل و هنوز هم می تواند اجازه شرکت تعیین می کند که آلوده شد. این لایحه همچنین “شوخی با دین جلوگیری” FCC را قوی تر حفظ حریم خصوصی اقدامات برای حامل کالینز گفت و نمی دهد FTC منابع و یا قدرت به اقدام. در بالای این لایحه می تواند نیروی متحده به اتخاذ قوانین فدرال حتی اگر آنها می خواهند به پیاده سازی قوی تر روش است.

هیچ تضمینی وجود ندارد قانون را تبدیل به قانون حداقل به عنوان-است. ارائه جمهوریخواه حمایت لایحه تصویب در سنا همتای لایحه هنوز به رفتن را از طریق حزب دموکرات به رهبری ، وجود دارد می تواند قابل توجه اختلاف نظر بر سر نکات کلیدی به خصوص اگر دموکرات ها به اشتراک گذاری کالینز’ باور است که آن را واقعا یک deregulatory اندازه گیری در لباس مبدل. این نشان می دهد که چگونه پیامدهای حریم خصوصی از COVID-19 ردیابی نرم افزار را تبدیل به داغ مسائل مهم نیست که چه گرایش سیاسی خود را ممکن است.

در این مقاله: سنا, دولت, Covid-19, کروناویروس, حریم خصوصی, برنامه های, قوانین, قانون, تماس, ردیابی, اپل, گوگل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>