Sekiro: سایه ها دو بار می میرند beginner’s guide

حتی اگر شما یک جانباز FromSoftware دیگر بازی مانند Dark Souls سری demon’s Soulsو یا Bloodborneشما در حال رفتن به بسیار کمی از یادگیری برای انجام زمانی که شما آتش تا Sekiro: سایه ها دو بار می میرند. لگدزن است که آن را بازی می کند به طور مشابه به فوق FromSoftware, بازی, اما به اندازه کافی متفاوت به پرتاب بازیکنان با تجربه برای یک حلقه.

آخرین اکشن-بازی ماجراجویی از استودیوی افسانه ای است که در میان چالش برانگیز ترین بازی ما تا کنون ترکیب خفا با پیمایش و همه جانبه اقدام به ایجاد یک تجربه بر خلاف هر یک از بازی های دیگر است. اگر شما می خواهید برای زنده ماندن — و یا فقط خود را نگه دارید و میر ناشی از رفتن به هزار — شما در حال رفتن به نیاز به یک کمک کوچک.

در اینجا شما Sekiro: سایه ها دو بار می میرند beginner’s guide. برخی از تصفیه نشده به خاطر و برخی از تنفس عمیق به دلیل وجود خواهد داشت برخی از دردهای در حال رشد.

مبارزه با

خفا ترور و فرار

دو راه اصلی وجود دارد شما می توانید ترور و یا راه اندازی یک قدرتمند دزدکی حرکت کردن حمله “Shinobi Deathblow” بر دشمنان در Sekiroکه هر دو معامله مقدار مساوی از آسیب. برای اولین بار است به دزدکی حرکت کردن در پشت دشمن (دولا شدن توسط کلیک کردن بر روی دکمه سمت چپ استیک و قفل در با کلیک کردن بر روی چوب راست) و ضربه حمله را فشار دهید هنگامی که یک دایره قرمز به نظر می رسد. اگر این استاندارد دشمن فقط با یک نوار بهداشتی این خواهد بود که یک لحظه کشتن. اگر آن را یک دشمن با بیش از یک نوار بهداشتی آن را از بین بردن.

شما همچنین می توانید انجام یک خفا حمله جهش از بالا. قفل بر روی یک غافل دشمن زیر و موقعیت خود را و خط تا یک پرش بنابراین شما زمین در بالای آن است. هنگامی که دایره قرمز به نظر می رسد ضربه حمله را فشار دهید و شما درایو شمشیر خود را به آنها.

اگر شما در حال استفاده به قادر بودن به خفا کشتن دشمن پس از دشمن مثل Splinter Cell و یا Metal Gear Solid شما می شود در مشکل با Sekiro. Stealth-کشتن دشمن را تقریبا همیشه هشدار به دشمنان نزدیک.

علاوه بر این هدف شما حمله می شود غافل از محل دقیق خود را. در صورتی که یک مثلث قرمز بیش از سر خود را و یا به طور جدی به حمله به شما حمله نخواهد کرد در مراحل اولیه از این بازی است. اگر مثلث زرد است اما این بدان معناست که آنها در حال جستجوی شما اما نمی دانم از محل سکونت خود را – شما هنوز هم می توانید دزدکی حرکت کردن پشت سر آنها برای کشتن.

آمار-و-اجرای تاکتیک می تواند قابل دوام در Sekiro: سایه مرگ دو باربه عنوان طولانی به عنوان شما را وسیله ای برای فرار. رها کردن و یا دزدکی حرکت کردن پشت سر یک دشمن برای اولین بار خود را بکشند و سپس به دنبال دست و پنجه نرم کردن امتیاز بالا شما. اگر یکی در دسترس است آن را در صفحه نمایش به عنوان یک دایره سبز و شما می توانید با نگه داشتن دکمه سمت چپ ماشه را فشرده و به دور از خطر است. صبر کنید تا دشمنان را فراموش کرده ام در مورد شما و به انجام همه چیز را دوباره و دوباره!

شمشیر-مبارزه

چیزهایی پاپ خاموش هر زمان که دشمنان نقطه شما در Sekiroو این که در آن استاندارد شمشیر مبارزه به بازی می آید. این نیست مانند ارواح تاریک که در آن شما به سادگی بلوک قبل از برخورد آسیب به دشمنان است. در عوض, شما باید با استفاده از ترکیبی از حملات dodges, خیز دال و بلوک به پوشیدن هدف خود را استقرار. هنگامی که این انجام می شود شما می توانید زمین Shinobi Deathblow است که یکسان به خفا ترور حمله از نظر آسیب های خروجی.

این به این معنی است که شما باید به ماندن مهاجم به عنوان وضعیت شارژ در طول زمان و در آن طول می کشد برای همیشه لطفا برای به تراشیدن یک دشمن سلامت بدون شکستن وضعیت.

بهترین راه برای اقامت در حمله — و حتی گاهی اوقات کسب درآمد فوری از کشته شدن — است که برای منحرف کردن حملات دشمن. به جای پایین نگه داشتن “بلوک” را فشار دهید را فشار دهید آن را درست قبل از شما در مورد به ضربه و شما دست کشیدن دشمن سلاح به دور است. این آسیب خود را استقرار و به شما یک دوم به یک ضربه یا دو خود را. یک تاکتیک ما مایل به استفاده از به اسپم منحرف کردن دکمه به سرعت از بین بردن دشمن استقرار. این یک روش اثبات, اما شما خواهد شد شگفت زده چقدر موثر می توان آن را. قبل از اینکه طولانی, شما حتی نمی نیاز به دادن آن به عنوان شما فقط به طور طبیعی می دانم زمانی که به مطبوعات آن را به عنوان یاد می گیرید دشمن حمله الگوهای.

برای کندتر دشمنان هرزه نگاره منحرف کردن دکمه لازم نیست, اما آن را به عنوان یک خدمت مفید تاکتیک در هنگام مواجه خاموش در برابر سریع دشمنان. آیا نگه داشتن ذهن موثر منحرف دشمن حمله خود را افزایش دهد استقرار متر و همچنین پس از استفاده از آن عاقلانه.

استقامت نیست یک عامل در Sekiro: سایه ها دو بار می میرندبنابراین شما همچنین می توانید به طفره رفتن تا آنجا که شما می خواهید. این تاثیر نمی گذارد وضعیت خود و اغلب می تواند به شما این فرصت را به زمین برخی از بازدید در روز سختی دشمن اما این یک استراتژی جهانی. اگر دشمن به نظر می رسد بیش از حد سریع برای dodging هستند ،

درست مثل Dark Souls بازی شما باید یک آیتم شفا به نام شفا تنبل که پر کردن مجدد هر زمان که شما استراحت در مجسمه بت بازرسی مناطق. آن را به یک تعداد محدودی از اتهامات عنوان شده است که می تواند گسترش یافته و با استفاده از کدو دانه یافت می شود از دشمنان خاص و در سراسر جهان است. شما نیاز به استفاده از شفا کدو حتی اگر شما نزدیک به مرگ به خاطر سلامت خود را به نرخ که در آن وضعیت خود را شارژ. مبارزه با نیم سلامت, و شما در حال ساخت چیزهایی که سخت تر برای خودتان.

Shinobi پروتز

بزرگترین علاوه بر FromSoftware فرمول در Sekiro: سایه ها دو بار می میرند است Shinobi پروتز نادرست بازوی داده شده به گرگ پس از مقدمه. آن را می توان با نصب انواع فایل های پیوست و آنها فعال با کشیدن سمت راست ماشه در مبارزه. در دسترس است فایل پیوست شامل یک شعله افکن بهار لود نیزه و shuriken پرتاب که هر یک از آنها ارائه مزایای منحصر به فرد. همه اینها به مصرفی روح نشانها که می تواند در دنیای بازی و دشمنان و یا خریداری شده در یک مجسمه بت.

اگر شما در حال مبارزه با یک نوع خاصی از دشمن وجود دارد یک فرصت خوب برای یک پیوست می تواند مراقبت از آن. محافظ دشمنان برای مثال مستعد ابتلا به تبر در حالی که آتش می تواند مفید باشد برای برخورد آسیب و پوشیدن پایین استقرار. شما می توانید خلاق با چگونه شما با استفاده از فایل پیوست می توانید مبادله بین خود را مجهز آنهایی که در پرواز با هدف قرار دادن مثلث یا Y را فشار دهید.

شما پیدا کردن فایل پیوست اضافی در طول ماجراجویی خود را و آنها اغلب واقع در سینه. شما نمی توانید از آنها استفاده کنید بدون رفتن به معبد ویران بازدید شما در شروع سفر خود را. وجود مجسمه ساز خود را پیوست جدید و مناسب آن را برای خود پروتز.

اگر شما می توانید ضرب و شتم Genichiro شما می توانید ضرب و شتم هر رئیس در بازی

حدود 20% از طریق بازی شما روبرو می شوند Genichiro خوابیده یک دشمن که در نظر گرفته شده است سخت ترین boss در بازی. دلیل این است که او ظالم است, سریع و به نظر نمی رسد به ارائه بسیاری از دهانه برای حمله به. پس از او چندان دشوار بسیاری از بازیکنان تمایل به ترک قبل از ضرب و شتم او. خبر خوب این است که او کاملا در میان سخت ترین در این بازی شما را به, او را, شما باید مهارت های لازم به ضرب و شتم هر رئیس در این بازی. این مایه تاسف است که شما او را خیلی زود وادار به بسیاری از بازیکنان به دست در بسیاری از بازی.

اگر شما در حال تلاش و سعی منحرف Genichiro و با تمرکز بر وضعیت خود را به جای سلامت خود را. نجات خود را در مورد درمان برای مرحله نهایی که زمانی که همه چیز nerve-wracking. شما همچنین ممکن است بخواهید به شلاق تبر مصنوعی برای مقابله حجم انبوهی از آسیب به سلامت و استقرار. هنگامی که شما انجام آن را به مرحله نهایی که در آن Genichiro میپرد و شاخه های شما را با رعد و برق, مطمئن شوید که شما با استفاده از رعد و برق برگشت به باز کردن او را برای حمله به. نمی حریص خود را با اسلش — وقت خود و بیمار با این رئیس. پس از شما او را مورد ضرب و شتم شما می توانید جشن در دانستن اینکه شما فقط به ضرب و شتم سخت ترین دشمن در این بازی است.

مرگ

چه “سایه ها دو بار می میرند” چیست ؟ با تشکر به یک نیروی فوق العاده شما قادر به احیای خود را در Sekiro اگر شما زده در مبارزه. پس از مرگ فقط آمار R1 یا RB را فشار دهید برای احیای خود را با حدود نیم سلامت خود را, و شما قادر خواهید بود برای ادامه مبارزه به صورت عادی. شما باید کشته شود دوباره آن را بازگشت به گذشته مجسمه بت شما بازدید و شما داده می شود یک قیامت برای استفاده از دفعه بعد.

مرگ نیز باعث می شود شما به عشق نیمی از پیشرفت شما نسبت به آینده خود مهارت نقطه و همچنین به عنوان نیمی از خود را sen ارز. گاهی اوقات شما دریافت خواهید کرد “تبلیغات ” کمک” و از دست دادن هیچ چیز پس از مرگ اما احتمال این اتفاق می افتد کاهش می یابد با هر پس از آن مرگ است.

در واقع وجود دارد راه هایی که شما می توانید احیای خود را بیش از یک بار در هر اجرا ، اگر شما انجام Shinobi Deathblows بر دشمنان قدرتمند شما به تدریج دیدن دوم احیای نماد پر کنید تا در بالای نوار بهداشتی خود را. هنگامی که این کامل است شما می توانید احیای خودتان را برای بار دوم.

آگاه باشید هر چند – هنوز هم وجود دارد یک استراحت اجباری بین تجدید حیات و هنگامی که شما استفاده از آن دوم احیای آن خواهد رفت تا زمانی که شما انجام می شود به اندازه کافی Shinobi Deathblows و یا با استفاده از یک مصرفی همراه Jizo مجسمه. این مورد بسیار نادر است, اما, بنابراین تنها استفاده از آن را اگر شما کاملا مطمئن شوید که شما در حال رفتن به دوباره مردن.

اکتشاف

فقط در FromSoftware دیگر بازی ها وجود دارد تن از اسرار پنهان در Sekiro: سایه ها دو بار می میرند. اگر وجود دارد دو راه را در منطقه و شما تعیین کرده اید که یکی از آنها “درست” مسیر را یکی دیگر اولین – همیشه وجود خواهد داشت چیزی وجود دارد به انجام و یا پیدا کردن.

شما نمی خواهد فقط می خواهم به نگاه به سمت چپ یا راست, اما, اما همچنین بالا و پایین. شما می توانید پرش در Sekiroو زدن دکمه پرش برای بار دوم روی یک سطح صاف خواهد شما را به پرش حتی بالاتر است. فضایی نیز می تواند برداشت و دیوار را می توان در آغوش گرفت به شما اجازه می دهد برای رسیدن به ظاهر غیر قابل دسترس مناطق و خود را با دست و پنجه نرم ابزار, شما اغلب می تواند افزایش یابد در بالای ساختمان ها و یا به عمق دره به کشف غارها.

به شما به عنوان کشف شما روبرو می شوند و حتی بیشتر مجسمه بت به استراحت در, اما شما همچنین می خواهم به نگاه کردن درهای قفل شده است. اگر درب آن را می گوید “نمی کند و باز از این طرف” که به معنی شما در نهایت قادر خواهید بود برای باز کردن آن زمانی که شما پیدا کردن یک راه را در اطراف. هنگامی که شما انجام این کار شما ایجاد یک میانبر است که به شما اجازه آزادانه سفر بین هر دو طرف!

ارتقاء

وجود “روح” سیستم در Sekiroو شما نمی ارتقا فردی آمار با استفاده از منابع به دست آوردن شما از دشمنان مرده. به جای کمی وجود دارد که جداگانه انواع اقلام به عنوان به خوبی به عنوان “مهارت” استفاده می شود که برای بهبود قدرت خود را. آنها دقیق زیر:

مهارت امتیاز: اینها به دست آورد پس از کشتن دشمنان با پیشرفت به سمت نقطه بعدی دنبال در یک نوار در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش خود را. مهارت های در حال تقسیم به چندین درختان مختلف است که شما باز کردن در نقاط خاصی در بازی. آنها عبارتند از حملات خاص و همچنین منفعل توانایی است که بهبود چیزهایی مثل روح آرم ظرفیت و یا قدرت شفا.

کدو دانه: بر روی برخی از دشمنان و در دنیای بازی های کدو دانه را یکی دیگر از اتهام به خود را شفا تنبل. آنها همچنین می تواند گاهی اوقات توان از شخصیت های غیر بازیکن برای ارز. به استفاده از آنها بروید اما در این معبد ویران.

تسبیح: همچنین در برخی از دشمنان و در دنیای بازی های تسبیح در بهبود سلامت خود و استقرار ظرفیت. شما نیاز به چهار نفر از آنها برای ارتقاء این و می توانید این کار را در یک مجسمه بت.

خاطرات: به دست آورد و پس از کشتن کارفرمایان خاطرات خود را بهبود کلی قدرت حمله. شما همچنین می توانید استفاده از آنها را با رفتن به یک مجسمه بت.

از آنجا که از سیما سیستم در Sekiroو یا فقدان آن شما نمی توانید سخت کار کردن مثل شما می توانید در دیگر FromSoftware بازی. پیشرفت محدود هستند و شما تنها می توانید بسیاری از قبل از پیشروی به منطقه بعدی است. این به این معنی شما متاسفانه باید به “دستگاه گوارش gud” را به عنوان بسیاری از اعضای این روح جامعه می گویند. در بسیاری از Sekiro که خیلی ساده تر از Dark Souls اما واقعیت این است که شما نمی توانید بیش از سطح خودتان معنی است که شما باید به یاد بگیرند که پیچیدگی های مبارزه با آن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>