‘Sekiro’ گرفتن یک به روز رسانی رایگان با حالت های گیم پلی جدید و لباس

Sekiro Remnant

FromSoftware

زمانی که FromSoftware را Sekiro: سایه ها دو بار می میرند بازدید Stadia در اکتبر 29th, شما باید یک دلیلی برای دوباره بازی حتی اگر شما نمی اشتراک Google جریان پلت فرم. در همان روز این استودیو قصد دارد به انتشار یک به روز رسانی رایگان برای این عنوان ماجراجویی عمل است که اضافه کردن ویژگی های گیم پلی برای اولین بار است که یک رئیس حالت چالش.

با مراجعه به هر یک از این بازی بسیاری از مجسمه بت شما قادر خواهید بود تا در هر رئیس شما قبلا شکست خورده است. هنگامی که شما honed مهارت های خود را, شما می توانید در چندین کارفرمایان متوالی با چک کردن آینده دستکش بلند از قدرت حالت. بر خلاف بازی اصلی که در آن شما می توانید با استفاده از شخصیت گرگ توانایی بازگشت به زندگی به شانس های متعدد را به یک رئیس دستکش بلند از قدرت به شما می دهد فقط یک بار زندگی. اگر شما می میرند که این. شما باید برای شروع از ابتدا از این چالش است.

Sekiro outfit

FromSoftware

حالت تغذیه به دیگر ویژگی های جدید FromSoftware است اضافه کردن به بازی. مد روح mavens خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که لباس های در حال آمدن به Sekiro. گرفتن این است که شما کسب دو نفر از آنها از طریق دستکش بلند و حالت. یکی دیگر شما را از اتمام بازی یک بار. “همه لباس ها صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی در طبیعت: آنها accouterments ها برای دستاوردهای خود را در Sekiro” می گوید: FromSoftware.

در نهایت از برنامه ای برای اضافه کردن یک ویژگی به نام باقی مانده. ایده پشت این آشنا خواهد بود اگر شما هر یک از این استودیو بازی های گذشته. بقایای اجازه خواهد داد که شما را به ضبط یک پیام و تا 30 ثانیه از گیم پلی. بازیکنان دیگر را به دیدن این کلیپ به عنوان یک شبح مانند نسخه از گرگ در بازی خود را. اگر شما ایجاد یک باقی مانده و کسی نرخ آن سلامت شخصیت خود را خواهد پر شود به صورت رایگان.

به روز رسانی در دسترس خواهد بود بر روی PlayStation 4, Xbox One, PC و استادیوم. امیدوارم مطالب جدید باید جزر و مد FromSoftware طرفداران بیش از در حالی که این استودیو همچنان به کار بر روی Elden حلقهآن همکاری با ترانه ای از یخ و آتش نویسنده George R. R. Martin. آن را نیز به طرفداران چیزی به بازی در حالی که آنها صبر کنید برای آینده پلی استیشن 5 بازسازی از demon’s Souls.

در این مقاله: FromSoftware, Sekiro, شیطان, را, روح, PlayStation 4, PS4, بازی های ویدئویی, Xbox One, مایکروسافت, سونی, شخصی, رایانه, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im