سگا بازی چرخ دنده میکرو زندگی می کند تا نام خود را با یک 1.15-اینچ صفحه نمایش

Sega Game Gear Micro

سگا

پس چه گام بعدی پس از مینی یکپارچهسازی با سیستمعامل کنسول? ظاهرا میکرو. برای آن 60th anniversary سگا فقط پرده برداری از این ریزه کوچک قابل حمل, ماشین بازی بازی چرخ دنده میکرو. به دلایل ناشناخته به من سگا گرفته است این جهانیان پایین سیستم به یک اندازه ما به ندرت دیده می شود قبل از اینکه قادر به در حال اجرا در قدرت از دو باتری AAA یا یک اتصال USB. آن را در دسترس در چهار رنگ و هر رنگ های مختلف ترکیب بازی چرخ دنده بازی های ساخته شده در.

سال گذشته پیدایش کوتاه بود با کمال تعجب به خوبی در نظر گرفته بسته است که بیش از فقط در یکپارچهسازی با شوق تا شاید Sega است که به چیزی در اینجا بیش از حد. من فقط نمی دانم که چه چیزی است.

اگر شما نمی خواهید را انتخاب کنید بین انواع مختلف از صوتی درخشان نیروی Gunstar Heroes یا پیشی جستن, سپس راه حل این است که برای خرید هر چهار که من می خواهم توصیه می کنیم چرا که بسته همچنین شامل یک پنجره بزرگ میکرو لنز که مانت بر روی کنسول خود را 240×180 1.15-اینچ صفحه نمایش قابل استفاده است. این یک مونو بلندگو و جک هدفون و مانند پیدایش مینی را ارائه می کنند صرفه جویی متحده برای بازی های خود را که فراتر از آنچه ممکن بود پشت در 90s.

چهار-کنسول بسته است قیمت در 21,912 و یا دلار 201 خواهد شد و در فروش, اکتبر 6th طریق آمازون ژاپن, Rakuten یا سگا رسمی فروشگاه آنلاین. اگر شما می توانید آن را از سگا یک collector’s edition pack می افزاید: یک پنجم پوسته گزینه مناسب یکپارچهسازی با سیستمعامل “دود” پاک کردن قاب پلاستیکی در حالی که دیگر خرده فروشان پاداش از جمله کلکسیونی پین یا ویژه تی شرت.

در این مقاله: سگا, بازی چرخ دنده, بازی قابل حمل, بازی, چرخ دنده میکرو, بازی, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>