کلاسیک سگا ‘Alex Kidd’ در حال آمدن است به مدرن کنسول ها و رایانه های شخصی

'Alex Kidd in Miracle World DX'
ادغام بازی ها/Jankenteam

آن شده است آسان به دوباره اوایل سوپر ماریو بازی ها, اما اگر شما یکی از کسانی که شورشیان که تا به حال سگا مستر سیستم و بازی Alex Kidd به جای ؟ نگران نباشید تاپیک نوستالژی سفر در فروشگاه برای شما به عنوان به خوبی. Jankenteam و ادغام بازی پرده برداری کرده اند Alex Kidd معجزه در جهان DXیک احیای و گسترش 1986 کلاسیک آینده برای PC, PlayStation سوئیچ و ایکس باکس. این است که بطور قابل توجهی بیشتر بلند پروازانه از straighforward سال-قدیمی Wii انتشار. وجود دارد, مدرن, گرافیک سطوح جدید و حالت های (مانند یک رئیس راش) و بیشتر عناصر داستان.

توسعه دهندگان نیز وعده ترفند برای مبارزه با جنبش و مبارزه در این نسخه به روز شده اگر چه شما می توانید چوب را به حالت کلاسیک آشنا با مکانیک اگر شما می خواهم به جای نمی ظروف سرباز یا مسافر با سگا اصلی فرمول.

DX در دسترس است به لیست علاقه مندی های بخار در حال حاضر اگر چه شما باید صبور باشید که این یک نسخه آزمایشی در سه ماهه اول سال 2021. حتی پس این خبر خوبی برای سیستم استاد جانبازان نگران است که یکی از بهترین کنسول شناخته شده به عنوان ممکن است تنزل به شبیه ساز و در غیر این صورت محو به ابهام.

در این مقاله: SEGA master system, sega master system, alex kidd, بازی ها, تصویری بازی ها, retro, nostalgia, alex kidd معجزه در جهان dx Switch, PS4, Xbox One, تصویری, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>