دوم محرک بررسی: چه می دانم که واجد شرایط و چقدر شما را دریافت کنم ؟

در آوریل آمریکایی ها شروع به دریافت محرک چک به عنوان بخشی از $2 تریلیون ابتکار برای coronavirus کمک های مالی

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399

در آوریل آمریکایی ها شروع به دریافت محرک چک به عنوان بخشی از $2 تریلیون ابتکار برای coronavirus کمک های مالی. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده بود در تاریخ 27 مارس به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از کسب و کار بسته و کارگران بیکار.

اما در حال حاضر ما بیش از نیمه راه را از طریق سال و coronavirus موارد هنوز هم در حال افزایش است. در برخی از کشورها بسیاری از کسب و کار را تعطیل و پس از بازگشایی با توجه به افزایش مرگ و میر بنابراین ما هنوز هم احساس بیماری همه گیر اثرات.

از آنجا که هیچ فوری پایانی (تا موفق واکسن ایجاد شده است و به طور گسترده ای توزیع شده) دولت فدرال شده است در مذاکرات در مورد ارسال دوم محرک را بررسی کنید. به تازگی پیشنهادی بهداشت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون شامل یک پیشنهاد برای دور دوم محرک چک. باید اشاره کرد که این لایحه به شدت می تواند تغییر به عنوان آن می رود از طریق مجلس سنا.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد احتمال دوم محرک بررسی برنامه:

Jp والری/Unsplash

چه زمانی می توانم انتظار دومین محرک بررسی کنید ؟

جدول زمانی برای این مشکل است: عمل قهرمانان معرفی شد به مجلس نمایندگان در مارس 12 و سرانجام در آوریل 15. در ادامه جزئیات لایحه دو بار اخیر که 6 ژوئن. سنا در حال حاضر در زنگ تفریح تا دوشنبه, جولای 20 و 15 روز کاری به بحث قهرمانان قبل از عمل بعد از استراحت شروع می شود در 10 آگوست.

آنچه در همه این به این معنی است که مجلس سنا می تواند احتمالا با تصویب این لایحه بین 20 ژوئیه-اوت 7, اما حتی پس از آن, لایحه جدید به اجازه چک نیز باید به تصویب قبل از برنامه ریزی تعطیلات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز به امضای جدید محرک عمل به قانون است.

بهترین سناریو این است که سنا این لایحه قبل از 7 مرداد و اول چک می تواند با پایان ماه اوت یا اوایل سپتامبر بر اساس قبلی محرک بررسی جدول زمانی. که همه با فرض یک محرک بررسی باقی مانده است در این لایحه است.

سنا رزومه جلسه از سپتامبر 8-25 است که احتمالا یک جدول زمانی واقع بینانه تر از زمانی که قهرمانان قانون خواهد بود به تصویب درآمده است. اگر این لایحه تصویب در سنا در ماه سپتامبر جلسه محرک چک می تواند شروع به توزیع می شود در هر نقطه از پایان ماه سپتامبر تا اواسط اکتبر.

چقدر پول می دوم محرک چک کنید شما ؟

به عنوان آن می ایستد محرک بررسی مقدار خواهد بود و همان را به عنوان آخرین دور: اعم از 1200 $برای یک فرد و $2,400 مشترک filers.

چه کسی واجد شرایط برای دومین محرک پرداخت ؟

توجه به اختلاف قابل توجه مراقبت عمل می کنند و عمل قهرمانان است که عمل قهرمانان (به عنوان آن در حال حاضر است) اجازه می دهد هر کسی با یک شماره شناسایی مالیات دهندگان برای دریافت یک محرک را بررسی کنید. این به این معنی مهاجران مستند نشده و اکثر دانشجویان خواهد بود واجد شرایط برای این دور از محرک چک با توجه به فوربس. هر کسی با یک شماره امنیت اجتماعی نیز واجد شرایط.

جمهوری خواهان به بحث کاهش مقدماتی درآمد برای دور دوم محرک چک از $75,000 یک سال به 40 ، 000 $در سال است که به طور قابل توجهی کاهش تعداد افراد واجد شرایط.

"من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال و یا کمتر" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در 6 جولای مصاحبه. "بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است."

چگونه می توانم دریافت محرک بررسی کنید ؟

مانند زمان گذشته شما خواهد خود را دریافت محرک چک از طریق واریز مستقیم. شما بیش از احتمال زیاد در حال حاضر خود را راه اندازی پرداخت مستقیم اطلاعات از طریق سرویس های داخلی درآمد (IRS) پورتال وب برای دور اولیه محرک در چک. اگر شما نمی آخرین بار در اطراف شما هنوز هم می توانید اطلاعات خود را وارد کنید در سایت IRS حتی اگر شما به طور معمول نمی فایل مالیات است.

گفت: بسیاری از مردم تا به حال مسائل مربوط به خود را دریافت و پرداخت مستقیم و IRS سایت به مالیات دهندگان به دنبال یک وضعیت نا امید کننده پیام خطا. بیایید امیدواریم که سیستم کار می کند بهتر است این زمان در اطراف.

چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوری خواه به رهبری سنا فکر می کنم در مورد محرک چک?

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است رک و راست مورد حمایت خود را برای دومین محرک بررسی گفته او "تا حد زیادی حمایتی از ارسال آمریکایی ها دور دیگری از محرک چک" با توجه به واشنگتن پست. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی گفت که او از یک بزرگتر بررسی از دموکراتها قهرمانان قانون پیشنهاد با گمانه زنی از فوربس پیشنهاد او می خواهم لابی برای $2,000 محرک را بررسی کنید.

مک کانل شده است کمی محافظه کارانه تر در خواسته های خود برای دومین محرک چک از جمله $40,000 محدودیت درآمد. او همچنین گفت: در طی یک مصاحبه در اواخر ماه ژوئن که به طور کلی ابتکار خواهد بود پول کمتر از مراقبت عمل ارائه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سنا Republications مخالفت قهرمانان به عنوان آن در حال حاضر با برخی از جمهوری خواهان که مایل به تمرکز بر معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به جای دیگری برای چک کردن افراد است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب