دوم انقراض’ به نظر می رسد مانند “سرنوشت” با دایناسورها

Second Extinction
واکنش سیستمیک

یکی از این شگفتی ها است که مایکروسافت نشان داد در دوران اخیر آن در داخل ایکس باکس جریان دوم انقراض, جدید co-op تیرانداز است که ترکیبی از عناصر از سرنوشت 2 با چپ برای مرده و ویژگی های دایناسورها. تا آنجا که به بازی های ویدئویی رفتن شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک زمین آسانسور.

در دوم انقراضآن را تا به شما و به دو نفر دیگر از دوستان به حرکت به جهان پس از آخرالزمانی تحت سلطه جهش یافته دایناسورها. آنها خواهید بود انواع منحصر به فرد خزندگان را در هر یک با رویکرد خاص به مبارزه با. زمانی که بازی برای اولین بار می آید, شما قادر خواهید بود به انتخاب از چهار شخصیت های مختلف با بیشتر به آمده بعد.

بخشی از ماموریت حلقه شامل تلاش برای آن را خاموش سیاره پس از اتمام هدف اصلی. اگر شما را مدیریت برای خارج شدن از یک ماموریت زنده, شما قادر خواهید بود برای خرید سلاح های جدید و همچنین ارتقاء های موجود خود را به طوری که شما می توانید به تدریج در ماموریت های سخت تر.

توسعه دهنده واکنش سیستمیک ساخته شده است این بازی با استفاده از همان موتور است که قدرت فقط به علت 4. مانند سرنوشت 2دوم انقراض خواهد شد آنچه به نام زندگی دنیا بازی. سیستمیک واکنش قصد دارد برای حمایت از عنوان مکرر با به روز رسانی محتوا. به که خواهد بود یک ویژگی به نام “جنگی” که این استودیو می گوید آن را با جزئیات در تاریخ بعد.

هیچ کلمه ای در عین حال در یک تاریخ انتشار دقیق اما می توان آنها را در یک بسته بتا در تابستان امسال در بخار. هنگامی که آن را در دسترس بر روی ایکس باکس سری X را پشتیبانی هوشمند مایکروسافت تحویل فن آوری اجازه می دهد شما را به خرید آن را یک بار و پخش آن را در هر دو ایکس باکس سری X و ایکس باکس یکی از.

در این مقاله: ایکس باکس سری X, Xbox One, هوشمند, تحویل, مایکروسافت, دوم, انقراض, بخار, محاسبات شخصی, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>