Sebastian Stan as Bucky.

سباستین استن به عنوان Bucky.
تصویر: استودیو مارول

منظورم این است که آنها هر دو در طیف. اما این چیزی است که او به معنای.

در یک جدید در عمق مصاحبه خبرنگار هالیوود, Sebastian Stan با نام مستعار Bucky Barnes در مارول سینمایی جهان, سهام برخی از جزئیات جدید در مورد شاهین و سرباز زمستاندر حالی که صحبت مطلوب از آن تن و همچنین اضافه کردن برخی بیشتر افکار خود را درک ارتباط بین Bucky و استیو راجرز است.

تبلیغات

“در بسیاری از راه های آن را احساس مانند یک فیلم” استن گفت: از روند فیلمبرداری سری جدید است که میله میله برای انتشار در دیزنی به علاوه. “آنچه که من دوست داشتم در مورد این بود که tonally و آن را در همان جهان است که کاپیتان امریکا: سرباز زمستان بود که یکی از مورد علاقه من تجربه است که من تا به حال ، بنابراین به یک معنا آن مبتنی بود و بسیار در جهان به عنوان ما آن را می دانم. اما آن را نیز واقعا مربا بسته بندی شده با بسیاری از عظیم, عظیم صحنه های اکشن مخلوط با تمرکز بر روی شخصیت. این شخصیت ها بسیار بیشتر از مسافت پیموده شده برای همه ما به کشف آنها. ما می توانیم آنها را در شرایطی است که ما هرگز قادر به قرار دادن آنها را در قبل از آنجا که شما در حال حاضر شش ساعت به عنوان مخالف دو.”

که مربوطه به اهنگ صدا نقطه شیرین—یک بیت پارانویا کمی درونگرا کمی سیاسی است که این طیف هرگز موفق به ضربه پس از زمستان سرباز, و آن را یکی از بسیاری از مردم در نظر گرفتن نقطه بالا از فیلم سری. اگر این نشان می دهد در واقع برای هدف و ضربه زدن که علامت که هیجان انگیز ترین چیزی که در واقع.

تبلیغات

استن نیز تا به حال برخی از روشن شدن افکار در مورد آنچه که دقیقا می گذرد برای Bucky در آن محوری وداع او با استیو در Avengers: Endgame و چه نوع حالت عاطفی شخصیت در حال رفتن به با توجه به سری جدید.

“که در آن ما وارد با [Bucky] در پایان احساس بیشتر شبیه به او در یک محل با یک میل برای نوعی از آزادی: به بیش از شروع, شروع زندگی دوباره در راه پیدا کردن که او دوباره در خود و ترک این همه پشت” استن توضیح داد. “اینجا جایی است که من احساس می کردم که بود در پایان Avengers: Endgame. همچنین آنچه که او می خواست برای استیو. مانند کسی است که به پایان می رسد تا دچار آسیب های روانی توسط یک جنگ تجربه او متاثر از آن را برای بقیه عمر خود را. چه احساس تمایل وجود دارد برای راه اندازی مجدد — برای او و برای استیو در راه است. آن را لزوما احساس مانند سپر شد دیگه بود که. استیو رفتن به عقب در زمان و گفت: “من میخوام چیزی برای من در حال حاضر. من در اینجا برای همه این بچه ها و من انجام بهترین من می توانم. من فقط یک مرد و من قصد دارم به عقب برگردید و سعی کنید به زندگی می کنند زندگی من است.” من احساس می کنم که چیزی است که Bucky می خواهم برای بهترین دوست خود و در همان زمان استیو گفت: به Bucky ‘شما در حال رفتن به رفتن و انجام این کار بیش از حد. من قصد دارم برای قرار دادن این چیزی که شما. ما هر دو از رفتن به زندگی می کنند زندگی ما — این زندگی می کند که در واقع گرفته شده از ما را در ’40s زمانی که ما داوطلب خدمت سربازی.'”

آنچه که بدان معنی است که این نسخه از Bucky نیست یکی که واقعا همیشه علاقه مند به کاپیتان امریکا سپر در همه بنادر و هیچ بد خواهد شد که در آینده کاپیتان امریکا. او به مراتب بیشتر علاقه مند به سادگی زندگی می کنند زندگی خود و تلاش برای کشف کردن آنچه در آن به معنی Bucky Barnes در این عجیب و غریب آینده او در بر داشت خود را پرت به. احتمالا که مبارزه در حال رفتن به را تشکیل می دهند و عمده موضوعی فقرات شاهین و سرباز زمستان.

تبلیغات

شاهین و سرباز زمستان در اصل قرار است به اکران در دیزنی به علاوه این تابستان اما آن متوقف شد فقط چند هفته از پایان تولید با توجه به این رمان coronavirus. انتشار برنامه در حال حاضر نامشخص است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو