SDCC را 'ترسناک از تلویزیون' پنل ارائه می دهد بینش جذاب به ذهن پشت, امروز, بهترین, ترسناک,

یک پشت صحنه نگاه اجمالی در AMC اولین فصل از Creepshow.عکس: بوریس مارتین/AMCهر سال برخی از سان Diego Comic-Con

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
A behind-the-scenes glimpse at AMC’s first season of Creepshow.
یک پشت صحنه نگاه اجمالی در AMC اولین فصل از Creepshow.
عکس: بوریس مارتین/AMC

هر سال برخی از سان Diego Comic-Con پانل را گسترده تر تجدید نظر در حالی که دیگران کمی بیشتر خاص. میلرزد-ارائه "ترسناک خوب تلویزیون با وحشت بالا Showrunners" سقوط به رده دوم اما طرفداران وحشت (به خصوص طرفداران کانال صفر, لاک & Keyو همه چیز Chucky) نمی خواهید به آن را از دست.

تبلیغات

این اعضا شامل نیک fashion gone rogue (از Syfy را اواخر سال کانال صفر; او همچنین کار بر روی Syfy/ایالات متحده آمریکا آینده کودک, بازی سری Chucky), Meredith Averill (Netflix بکشد لاک & Key), بازی کودکان خالق Don Mancini (Chucky; او نیز مشغول به کار در کانال صفر), Greg Nicotero (لرزیدن را Creepshow) و جامی اوبراین (AMC را NOS4A2)با خوبی انتخاب مدیر Tananarive دلیلکه فیلمنامه مربی و تهیه کننده اجرایی برجسته دچار doc ترسناک Noire: تاریخچه سیاه و ترسناک.

تبلیغات

اگر شما از طرفداران هر یک از این را نشان می دهد و یا فقط وحشت به طور کلی آن را به خوبی به ارزش تماشای تمام پانل; هر کس که به ارمغان می آورد بسیاری برای بحث و گفتگو. اما فقط یکی از موضوعات مطرح شده بود که آیا یا نه کار اپیزودیک تلویزیون باعث می شود آن را بیشتر از یک چالش هنگامی که آن را می آید به ترساندن مخاطب—از آنجا که به دلیل قرار دادن آن شما باید به فرض عمده شخصیت ها احتمالا برای زنده ماندن ؟

"این یک نوع متفاوت از ترساندن. من فکر می کنم در سریال تلویزیون—و به نظر من بهترین مثال از این است Twin Peaks—آنچه من سعی می کنم برای رسیدن به این حس ادامه فراگیر ترس. این نوع از فضایی که حاکم کل نشان می دهد و احساس می کند مانند جریان کابوس یا رویا," fashion gone rogue گفت. "من ترجیح نسخه فصلی گلچین—شش هشت قسمت شما می توانید بگویید یک داستان کامل شما می توانید ببینید که در آن شما در حال رفتن, شما می دانید که برخی از این شخصیت ها ممکن است قادر به مردن اما شما هنوز هم باید بیشتر از املاک و مستغلات در یک فیلم و در نوع خود منحصر به فرد است."

مانچینی شروع به پریدن کرد به اضافه "املاک و مستغلات است که به ما اجازه می دهد برای دریافت بیشتر به شخصیت ها را از ما می تواند در هر فرد 90 دقیقه فیلم و بنابراین فرصت بیشتری برای ایجاد این نوع از ترس و تعلیق که نیک است اشاره به نسبت ما در فیلم است. برای من که بزرگترین فرصت را دیدم در گرفتن حق رای از فیلم به تلویزیون بود و واقعا آن را بیشتر از یک داستان در مورد شخصیت های از آن را به حال به حال شده است قبل از جمله Chucky شخصیت."

مانچینی همچنین وزن در showrunning چالش: پوسته پوسته شدن پایین می ترساند از صفحه نمایش بزرگ به صفحه تلویزیون و یا شاید حتی یک صفحه نمایش آی فون در حالی که هنوز نگه داشتن آنها موثر است. "تفاوت بین Chucky موجب ترس مردم بر روی صفحه نمایش بزرگ که در آن او می تواند برچسبها بالای تئاتر [و] در حال حاضر...مردم در حال رفتن به تماشای آن را بر روی تلفن خود را—اساسا آن را تقریبا پایین می آید به این ساده اما بیشتر از نزدیک و کمتر گسترده عکس. که واقعا بخشی از خود را در راهپیمایی سفارشات. اما, شما می دانید, Chucky خوش تیپ بنابراین او می تواند آن را."

تبلیغات

هر کس در گروه وزن در بر علت سوال در مورد که آنها ترجیح می دهند هر دو به عنوان اعضای مخاطبان و به عنوان اعضای یک نمایش خلاق تیم: نشان می دهد که قطره تمام قسمت های خود را در یک بار برای حداکثر شراب خواری بالقوه یا یکی که doles کردن قسمت های جدید به صورت هفتگی.

تبلیغات

"آن را به عقب می رود به چه نیک بود صحبت کردن در مورد تداوم تنش است. من در آن فضا و اقامت وجود دارد. آن را بسیار سخت به عنوان عضو و من فکر می کنم به عنوان یک خالق به 42 دقیقه قسمت از تلویزیون ساخت که تنش و حفظ است که تنش و پس از آن قسمت است و پس از آن در هفته آینده شما باید به نوعی آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. چگونه شما مردم را در آن فضا؟" Averill گفت. "به همین دلیل کار در جریان پیدا کردم که به آسان تر می شود چرا که شما در حال حاضر نوع از آنها را در آن فضا است. اما گفت: کانال صفربه نیک و به همین اعتبار بود که انتصاب تلویزیون برای من. هر بار که من برگشتم به یک قسمت جدید یک هفته بعد آنها موفق به دریافت شما حق بازگشت وجود دارد. بنابراین می توان آن را کاملا انجام می شود, آن را فقط سخت تر است."

"من شراب خواری-سازمان دیده بان مسائل و همچنین, اما من [نیز] مانند پیش بینی است که ایجاد" Nicotero گفت. "من فکر می کنم که بر می گردد به زمانی که من جوانتر بود و شما می توانید راهنمای تلویزیون و از شما می خواهم از طریق تلویزیون راهنمای و شما می خواهم ببینید که چه فیلم و تلویزیون را نشان می دهد رفتن به در و شما پیش بینی زمانی که آن را به آینده و زمانی که شما رفتن به آن را دوباره. بنابراین من دوست داشتم که ما کاهش یافته است Creepshow هفته ای یک بار بلکه آن را کمی متفاوت چون من نه گفتن همان داستان از هفته به هفته. من یک داستان کاملا جدید [با هر یک خود شامل قسمت]."

تبلیغات

Fashion gone rogue با اشاره به این که وجود دارد یک راه سوم برای انجام کارهای. "من فکر می کنم استراتژی است که Hulu و برخی از مکان های دیگر انجام دهید در حال حاضر است انجام یک زن و شوهر از قسمت اول از سه قسمت و پس از آن هفته به هفته," او گفت:. "به عنوان یک خالق من فکر می کنم که مورد علاقه من نسخه به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم را به شراب خواری و سرمایه گذاری و سپس آن را شکنجه آنها را کمی با کشیدن آن را. بنابراین ترکیبی است از نوع ایده آل در مورد من."

مانچینی و اوبراین (که NOS4A2که در حال حاضر در فصل دوم آن با استفاده از یک سنتی برنامه هفتگی) بیشتر قدیمی مدرسه. "آن را به خوبی به کسانی که آب کولر لحظات برای تزریق است که به فرهنگ هنگامی که شما که هفته ای مکث" مانچینی گفت. "شما اجازه می دهد برای مردم در میان تمام آن پیش بینی و در حال تعلیق تعجب آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده, مردم در حال صحبت کردن در مورد آن و من فکر می کنم که واقعا با ارزش با توجه به داستان ماندن در قدرت است."

تبلیغات

اضافه شده اوبراین "من فکر می کنم وجود دارد لذت برای هر دو نسخه اما من دوست دارم که کار ما در این نویسندگان" اتاق—که در هر قسمت یک موضوع و کار ما واقعا سخت در ساخت این [فرد] قسمت علاوه بر ساخت سری-طول قوس—من فکر می کنم که قسمت چوب با شما بهتر است زمانی که شما آنها را هفته به هفته از زمانی که شما فقط نوع شراب خواری همه چیز است."

اگر شما خیلی تمایل, شما می توانید تماشای تمام پنل تعبیه شده در بالا. در ارتباط باشید به io9 برای بیشتر SDCC 2020 پوشش.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن