SDCC توقف Eisner جوایز رای گیری با توجه به عجیب و غریب امنیتی پیچ تا


The Eisner Awards are still happening this year despite in-person San Diego Comic-Con being canceled.

این Eisner جوایز هنوز هم اتفاق می افتد در این سال با وجود فرد در San Diego Comic-Con بودن لغو شد.
تصویر: Comic-Con International

ادامه رمان coronavirus همه گیر مجبور San Diego Comic-Con برای رفتن به طور کامل دیجیتال در این سال است. اما رای گیری برای سالانه Eisner جوایز بود به معنای رفتن و نه هموار که مردم شرکت می تواند از طریق پورتال های آنلاین قرار داده و همراه با SDCC سازمان. فقط به عنوان آخرین مهلت برای رای گیری شد و به ظاهر توسعه یافتهاما تعداد زیادی از مردم متوجه چیزی amiss با حساب های خود را.

تبلیغات

در برخی از نقطه در این هفته یک شماره از Eisner رای دهندگان—سازندگان کتاب طنز صاحبان فروشگاه/مدیران کتابخانه و مورخان—چه کسی می خواهم که قبلا رأی گیری وارد شده به پورتال برای پیدا کردن در برخی از موارد است که آنها به نوعی تحت فشار قرار دادند به کسی دیگری‘ثانیه حساب. دیگران در موارد که در آن آنها قادر به دریافت و به حساب های خود را در بر داشت برگه های رای خود تغییر داده شده است احتمالا توسط کسی که موفق به دسترسی به حساب خود را در زمان دیگری.

تبلیغات

هر چند مردم با رای خود تغییر را در برابر خود خواهد شد به اندازه کافی بد است بیشتر فشار است که هر Eisner رای گیری حساب شامل اطلاعات حساس از صاحب اصلی. که بدان معنی است که اگر کسی دیگری را به دست آورد دسترسی به حساب های آنها را به طور بالقوه دسترسی به آدرس و شماره تلفن چیزی است که مطرح می تواند یک مشکل امنیتی است.

در بیانیه ای به io9, Comic-Con سازمان اذعان کرد مشکل اما ارائه هر گونه توضیح که چه چیزی باعث آن است. “ما هشدار داده شد به یک ناهنجاری با سایت میزبانی Eisner رای گیری. ما بسته رای گیری و در حال بررسی وضعیت کردند.” “ما را یک اطلاعیه که ما اطلاعات اضافی. با عرض پوزش برای ناراحتی به رای دهندگان است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از اشکالات فنی است که می تواند منجر به به خطر انداختن سیستم و به هیچ وجه در حال حاضر گفتن اینکه چه اتفاقی باعث شد به عمد و یا به خصوص گسترده در میان حساب های ثبت نام به پورتال. که می شود گفت به عنوان کمیک جامعه به ویژه بوده است تصدیق و حساب با حضور بد درنده بازیگران در فضای این نوع از پیچ تا هنوز هم مربوط به خصوص با توجه به پتانسیل خود را برای قرار دادن مردم در معرض خطر افشای خود اطلاعات خصوصی.

زمانی که ما خواسته Gizmodo اطلاعات خبرنگار Dhruv Mehrotra چه آشکار مراحل گرفته شده برای محافظت از سایت او فرانک در ارزیابی خود از وجود تعداد بسیار کمی. او به ما گفت “در حالی که من نمی تواند مطمئن شوید که دقیقا چه اتفاقی افتاده که سایت توسعه دهندگان تصمیم به محافظت از Eisner رای دهندگان اطلاعات در حمل و نقل با هر نوع رمزگذاری و این واقعیت که آنها در بر داشت آن را محتاطانه به استفاده از Comic Sans [font] امتیاز به چنین درهم و برهم توسعه وب است که من شگفت زده بود یک مسئله وجود دارد.”

تبلیغات

این مهم است به یاد داشته باشید که هر چه به عقبپایان ویژگی های موضوع این است که به نظر می رسد به تنها برخی از حساب و نه دیگران پس از آن به نظر نمی رسد مانند یک معنای عملی بازی به رای گیری خود را. وب سایت در حال حاضر متحده رای گیری بسته است, که خوب است, اما, San Diego Comic-Con هنوز به یک اعلام هشدار به مردم به این موضوع که ممکن است روشن به هر کسی که ندارد به تازگی اقدام به ورود به حساب خود را.

ما در این پست به روز رسانی باید جزئیات جدید در دسترس است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im