خرید رپورتاژ

Scoob!
Warner Bros.

حتی با این خبر که برخی از دولت های ایالتی اجازه می دهد در سینما برای بازگشایی اگر آنها را انتخاب کنید برادران وارنر تصمیم گرفته است به انتشار Scoob! در خانه خود اجرا کنید. Comcast متعلق به جهانی شد اولین استودیو به حرکت آزاد عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در حق بیمه ویدئو بر روی تقاضا در اوایل این ماه.

در حالی که عضو شورای نظارت مدت است که تنها در دسترس به عنوان یک 20 دلار اجاره وارنر خواهد ساخت این انیمیشن از ویژگی های در دسترس برای 48 ساعت اجاره در یک قیمت از $20 یا خرید برای 25 دلار در آمریکا و کانادا شروع در مه 15. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا یا نه آن را به یک پرش سریع به HBO Max که فقط اعلام تاریخ راه اندازی اما تا کنون دیزنی با استفاده دیزنی+ برای چند شتاب جریان منتشر خواهد شد اولین Artemis Fowl در خدمات بعد از این سال. این دومین خانه آزادی وارنر است و تنظیم آن ضربه پرندگان شکاری به مارس 24th به عنوان مستندات شروع به رول از سراسر ایالات متحده است.

در این مقاله: برادران وارنر است Scoob!, scooby دوو pvod ویدئو بر روی تقاضا, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو