دانشمندان اعتصاب به آدرس نژادپرستی در دانشگاه و بنیادی

Demonstrators hold a Black Lives Matter banner during a protest against racial inequality in the aftermath of the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in front of the at Grand Army Plaza in the Brooklyn borough of New York City, New York, U.S. June 7, 2020. REUTERS/Eduardo Munoz TPX IMAGES OF THE DAY
ادواردو Munoz / ایسنا

برترین های بنیادی, دانشمندان, نشریات و سازمان ها در اعتصاب امروز. آنها مساله را به سیاه و دانشگاهیان و دیگران را تشویق به تأمل در نژاد پرستی در دانشگاه ها و همچنین محلی و جوامع جهانی است. این اعتصاب به معنای یک تماس به عمل و با توجه به جدید دانشمند, حداقل 5000 دانشگاهیان از دانشگاه ها در سراسر جهان پیوسته اند.

در میان کسانی که قابل توجه طبیعت می گوید آن را به تاخیر انتشار آنلاین از شماره این هفته با یک روز. آن را می گوید آن را با استفاده از زمان را به گوش دادن, خواندن, منعکس کننده و یادگیری در مورد نژادپرستی در بنیادی. طبیعت نیز شروع به برنامه ریزی راه به آدرس ضد سیاه نژادپرستی در دانشگاه.

در فیزیک, جامعه, arXiv شد ایمیل خود را به طور منظم برنامه ریزی اعلام این شب و ارسالی است که می شده اند امروز اعلام کرد روز چهارشنبه اعلام خواهد کرد.

“من می خواهم یک روز که من لازم نیست به نگرانی که من از دست رفته ام یک مقاله مهم در arXiv چون من تاکید کرد در حالی که من غیر سیاه و سفید همکاران با خوشحالی رفتن نگه دارید. این اعتصاب نه فقط در مورد جمع مردم با هم شروع به اقدام, اما آن را نیز در مورد یک روز استراحت برای مردم بیشتر تحت تاثیر قرار توسط این گرم لحظه” نوشت چاندرا Prescod-Weinstein, یک دانشگاه نیوهمپشر فیزیک استاد و همکاری سازمان از اعتصاب.

اعتصاب دهندگان توجه داشته باشید که بنیادی جامعه نقش مهمی در جامعه با انجام تحقیقات است که تبدیل به رسانه ها در انتشار کتاب و قانون است که می تواند تقویت ضد سیاه و روایات. حرفه ای های بنیادی نیز ایجاد تکنولوژی مانند صورت و تشخیص صدا و چند نمونه نشان می دهد تعصب نژادی در آن فن آوری است.

“به عنوان اعضای جهانی علمی و بنیادی جوامع ما باید یک تعهد اخلاقی برای جلوگیری از انجام کسب و کار به طور معمول'” سازمان نوشت.

وجود دارد یک استثنا به اعتصاب. سازمان دهندگان می گویند این است که در تحقیقات گسترده جامعه نه کسانی که مشغول به کار به طور مستقیم بر روی COVID-19 پژوهش است. “اگر فعالیت های روزانه خود را به طور مستقیم کمک به ما پایان دادن به این بحران جهانی ما ارسال ما از صمیم قدردانی است. بقیه از ما, ما نیاز به شروع به کار کردیم.

اعتصاب در حال ترویج در رسانه های اجتماعی با هشتگ #ShutDownAcademia, #ShutDownSTEM و #Strike4BlackLives.

در این مقاله: اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>