دانشمندان جهان ‘از دست رفته از ماده” استفاده مرموز کیهانی انفجار

Milky way over the sky, view from the Southern Hemisphere
SammyVision via Getty Images

با تشکر بسیار دقیق محاسبات علمی, محققان مدت طولانی است که قادر به تعیین مقدار ماده وجود دارد در جهان زمانی که انفجار بزرگ رخ داده است. این مشکل تا به حال — این است که آنها نمی تواند در واقع پیدا کردن نیمی از آنچه که تصور می شود وجود دارد. اما با استفاده از مرموز سریع radio bursts (FRBs) محققان از دانشگاه Curtin در نهایت واقع همه از دست رفته موضوع در فضای وسیع میان ستاره ها و کهکشان ها.

این موضوع در سوال این است که به نام baryonic ماده که متشکل از نوترون و پروتون ساخت تا تمام چیزهایی که ما می تواند به لمس و دیدن (بر خلاف ماده تاریک است که یک داستان کاملا متفاوت). با توجه به منجر نویسنده دانشيار Jean-Pierre Macquart دانشمندان شده اند به دنبال این مسائل را برای تقریبا 30 سال است. “اما زمانی که ما از نگاه کردن به در حال حاضر جهان ما نمی تواند پیدا کردن نیمی از آنچه که باید باشد وجود دارد. این یک بیت از خجالت” او گفت:. “فضای بین کهکشانی است که بسیار نادر است. گم شده ماده معادل تنها یک یا دو اتم در یک اتاق به اندازه متوسط ،

مانند آن است که یک چالش برای تشخیص این موضوع با استفاده از تکنیک های سنتی و تلسکوپ. این تیم تحقیقاتی در نهایت قادر به پیدا کردن گم شده و ماده با اعمال نفوذ پدیده FRBs — مختصر چشمک می زند از انرژی است که از جهتهای تصادفی در آسمان و آخرین میلی ثانیه است. دانشمندان هنوز نمی دانند چه چیزی باعث آنها را و آنها اتفاقی باعث می شود آنها را دشوار است برای تشخیص.

اما به عنوان استاد Macquart توضیح داد: با استفاده از این FRBs به عنوان “کیهانی وزن ایستگاه” تیم قادر به تشخیص از دست رفته مهم است. “تابش از سریع رادیو انفجار می شود و گسترش پیدا کند و از دست رفته مهم در راه همان است که شما می بینید رنگ های نور خورشید که از هم جدا در یک منشور” او گفت:. “ما در حال حاضر قادر به اندازه گیری فاصله به اندازه کافی سریع radio bursts برای تعیین چگالی جهان است.” شگفت آور این تیم تنها نیاز به رعایت این شش به حساب برای همه از دست رفته توجه به بازده اندازه گیری چگالی نزدیک به قبل موجود برآورد چقدر باید وجود داشته باشد شناور در سراسر جهان — و به اخترفیزیکدانان پاسخ به خسته کننده رمز و راز آنها بوده ام به دنبال برای چند دهه.

در این مقاله: فضا, جهان, ماده, baryonic, فیزیک نجومی, سریع, radio bursts, چگالی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>