سان فرانسیسکو سفارشات ساکنان به پوشیدن ماسک صورت عمومی و یا در معرض خطر بزه اتهامات

مردم ماسک آنها به عنوان منتظر در یک ایستگاه اتوبوس سرپناه برای یک سان فرانسیسکو MUNI, اتوبوس, در میان بیماری ه

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
People wear masks as they wait in a bus shelter for a San Francisco MUNI bus amid the coronavirus pandemic.
مردم ماسک آنها به عنوان منتظر در یک ایستگاه اتوبوس سرپناه برای یک سان فرانسیسکو MUNI, اتوبوس, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

سان فرانسیسکو ساکنان خواهد شد در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در ملاء عام و با متخلفان صورت می تواند جریمه نقدی یا حتی زندان هم با توجه به محلی بهداشت منظور شده صادر خواهد کرد.

تبلیغات

بر اساس دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این نظم جدید داشتیم که ماسک توان در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها امکانات بهداشتی و دیگر ملزومات کسب و کار و همچنین در حالی که انتظار برای سواری یا حمل و نقل عمومی. این ماسک نیاز ندارد به درجه پزشکی تجهیزات—چیزهایی مانند DIY ماسک, bandannas و روسری همه برآوردن نیاز—اما حداقل آنها "باید پوشش بینی و دهان و مناسب و ایمن" با توجه به آزادی مطبوعات از دفتر سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد است.

این قوانین جدید اعمال می شود هر دو به عموم مردم و هر یک از کارکنان و یا داوطلبان کار در امکانات است که مجاز به باز باقی می ماند تحت دولت stay-در-خانه سفارش. یک استثنا برای افرادی است که ورزش در خارج از منزل که نیست نیاز به پوشیدن یک ماسک هر چند آنها توصیه می شود به نگه داشتن یک دست. کودکان 12 ساله و یا جوان تر نیز معاف.

تبلیغات

سفارش صادر شده توسط County Health افسر توماس Aragón می رود به اثر شنبه هر چند مقامات نمی خواهد شروع اجرای این قوانین جدید تا شنبه, آوریل 22. ساکنان که موفق به دنبال این دستورالعمل ها می تواند در صورت تخطی از قانون به اتهام جریمه نقدی, حبس و یا هر دو این بیانیه هشدار داد.

"همانطور که ما در نگاه به یک زمان که در آن ما می توانید شروع به سهولت ماندن در خانه سفارش ما می دانیم که پوشش صورت خواهد بود بخشی از آن در آینده – و ما می خواهیم سان فرانسیسکوییها برای تبدیل شدن راحت تر با این شرایط طبیعی جدید" سعید نژاد در هر انتشار. "ما می دانیم که آن را برخی از زمان برای رسیدن به, اما آن کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند."

دیگر دستورالعمل CDC مانند مکرر شستن دست و اقامت حداقل شش فوت از هم جدا در هنوز هم باید حفظ شود حتی در حالی که با پوشیدن این ماسک دفتر اضافه شده است.

تبلیغات

پوشیدن پوشش صورت می تواند کمک به جلوگیری از کسانی که آلوده به رمان coronavirus یا بیماری ناشی از آن covid-19 از گسترش این ویروس آن را به عنوان در درجه اول انتقال از طریق قطرات تنفسی که آلوده نزدیکی سطوح و یا افراد دیگر به طور مستقیم از طریق هوا. تحقیقات اولیه نشان داده است که حتی افرادی که نمی, برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم مطرح یک تهدید مهم به عنوان ادراک و فهم حامل.

این که چرا برخی از دولت های محلی را در بر داشت داوطلبانه خواستار ساکنان به پوشیدن ماسک بی اثر در مهار این ویروس را گسترش. فرماندار نیویورک اندرو کومو نیز با صدور یک دستور نیاز به ماسک از طریق یک فرمان اجرایی چهار شنبه, هر چند در حال حاضر دولت نیست و اجرای هر گونه مجازات قانونی برای عدم پوشیدن ماسک در حالی که در. در حالی که اکثر کشورهای در سراسر کشور به تصویب رسید stay-در-خانه حکم سان فرانسیسکو سفارشات همراه با شبیه آنهایی که به تصویب رسید و در چندین منطقه خلیج شهرستانهایعلامت برخی از سرسخت پیشگیرانه coronavirus اقدامات اتخاذ شده در ایالات متحده آمریکا به تاریخ.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب