سامسونگ گوشی Galaxy Z تلنگر 5G در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش

Samsung

سامسونگ

قفل 5G نسخه از سامسونگ Galaxy Z تلنگر در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش در وب سایت شرکت و شما می توانید نمره خیلی خوب تخفیف. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید یک اعتباری به ارزش تا $650 — به جای فقط تا $410 — نسبت به Galaxy Z تلنگر 5G اگر شما تجارت در یک دستگاه دیگر. در صورتی که تلفن شما دارای یک صفحه نمایش ترک خورده شما هنوز هم می تواند تا 400 دلار در اعتبارات به جای فقط تا $280. تاشو تلفن به طور معمول هزینه $1,450 بنابراین بزرگتر تجارت-در پاداش می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید به خصوص اگر شما در حال فکر کردن از انتظار برای سامسونگ به پرده بعدی تاشو دستگاه در هفته آینده.

اصلی Galaxy Z تلنگر بهترین foldable ما تست شده تا کنون این سال و 5G نسخه می تواند حتی بهتر از آن برادر به لطف یک پردازنده جدیدتر. این اولین کهکشان دستگاه که با استفاده از Qualcomm Snapdragon 865 به همراه 5G چیپ ست و در دسترس است عارف خاکستری و عارف برنز. سامسونگ می گوید قبل از دستور را از طریق در اوت 6 و که دستگاه شروع خواهد شد حمل و نقل در اوت 7. این نیز زمانی که قفل و حامل نسخه های تاشو تلفن در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق AT&T, بهترین خرید, T-Mobile و آمازون است.

سامسونگ میزبانی بعدی خود را غیر بستهای رویداد هفته آینده است و انتظار می رود به اعلام پنج دستگاه های جدید. یکی از آنها کهکشان Z برابر 2 است که سهام اصلی بریزید کتاب-مانند فاکتور شکل. دیگر چهار کهکشان جوانه های زندگی با فعال لغو سر و صدا, کهکشان دیده بان 3, Galaxy Tab, S7 و توجه داشته باشید کهکشان 20.

در این مقاله: سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G قبل از سفارش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>