خرید رپورتاژ

Samsung Galaxy Watch

Engadget

اگر سامسونگ امیدوار بودم برای نگه داشتن برنامه برای Galaxy تماشای عاقبت تحت کاری ادامه داده اند, آن را احتمالا نا امید کرد. Droid-Life (از طریق 9to5Google) کشف کرده است یک سری از FCC براده که نه چندان ماهرانه نشان می دهد نسخه های بعدی از گل سرسبد سامسونگ ساعت هوشمند است. آن را در سطحی مشابه با 5ATM مقاومت در برابر آب و GPS و مدل LTE. اما سامسونگ در حال حمایت کمی دور از تمایل خود را نسبت به غول smartwatches — این مدل بزرگتر را 45mm مورد به جای جریان 46mm در حالی که منطقی تر به اندازه 42mm مدل کوچک خواهد شد به 41.

چه چند تصاویر در دسترس هستند و تنها نشان می دهد پشت دیده بان پس از آن مشخص نیست اگر طرح کنترل تغییر خواهد کرد به لمس بر اساس گوهر پخش فعال 2. SamMobile از منابع اصرار دارند که گودی دوار از کهکشان دیده بان باز خواهد گشت بنابراین طرفداران مستقیم کنترل فیزیکی ممکن است به تنفس آه امداد.

این مشخص نیست که سازمان دیده بان جدید می کشتی. سامسونگ گاهی اوقات راه اندازی جدید wristwear در کنار به روز رسانی توجه داشته باشید کهکشان در اواخر تابستان و ذهن شما بنابراین تعجب نکنید اگر این تجدید در دسترس است در ماه اوت و یا قبل از آن.

Samsung Galaxy Watch (2020) at the FCC

سامسونگ/FCC

در این مقاله: سامسونگ کهکشان دیده بان tizen ساعت هوشمند wearables, پوشیدنی, watch, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت