سامسونگ کهکشان دیده بان 3 شما اجازه پاسخ به تماس ها با فشار دادن دندانها مشت خود را

Samsung Galaxy Watch 3 hand gesture

سامسونگ

می توان آن را یک درد برای پاسخ به تماس با یک ساعت هوشمند زمانی که به دست شما می خواهم به استفاده مشغول است اما سامسونگ در آینده کهکشان دیده بان 3 می تواند آن را نسبتا آسان است. XDA گزارش می دهد که سامسونگ به تازگی منتشر شده کهکشان دیده بان 3 پلاگین برنامه (خیلی تعجب در غیر بستهای) منابع پشتیبانی از حرکات دست, مهمترین, برای پاسخ دادن به تماس. اگر سازمان دیده بان خود را شروع به زنگ زدن شما فقط باید به گره و unclench مشت خود را به انتخاب کنید تا. شما می توانید با تکان دادن دست خود را به چشم پوشی از تماس بیش از حد.

آینده wristwear را نیز اضافه کردن پشتیبانی برای اپل واچ-مانند سقوط از تشخیص. اگر این کهکشان دیده بان 3 تشخیص جست و خیز آن را حلقه برای 60 ثانیه برای دریافت پاسخ. اگر شما پاسخ آن را خواهید متن خود را به محل سکونت و پنج ثانیه ای ضبط صدا برای تماس های اضطراری. شما همچنین می توانید بگویید دیده بان برای برقراری تماس اورژانس پس از آن دقیقه طولانی صبر کنید هر چند که اختیاری است.

سامسونگ انتظار می رود که به پرده های جدید دیده بان هنگامی که بستهای طول می کشد محل آنلاین, August 5th, اگر چه این دستگاه به احتمال زیاد نمی خواهد کشتی تا چند روز یا هفته بعد. آن را آماده به ظریف تکامل موجود Galaxy Watch (بدون هیچ Watch 2) با کمی کوچکتر 41 و 45 میلی متر مورد اندازه و تماشای فعال 2 ویژگی های مانند ECG و نظارت بر فشار خون.

ساعت 3 احتمالا نمی خواهد بی درنگ ارتقا از هر کدام از این دستگاه اخیر. این حرکت حمایت می تواند به ویژه مهم است اگر شما نمی خواهید به خودتون خودتان را فقط برای دریافت یک نمی توانند از دست ندهید تماس بگیرید.

در این مقاله: سامسونگ کهکشان دیده بان 3, Galaxy Watch, ژست, ساعت هوشمند, wearables, پوشیدنی, سقوط, تشخیص, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im