سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 گزارش راه اندازی Aug. 5


Illustration for article titled Samsungs Galaxy Note 20 and Galaxy Fold 2 Reportedly Launching Aug. 5

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

با covid-19 پرتاب آچار عملا هر شرکت را راه اندازی محصول جدول زمانی آن را غیر ممکن به پیش بینی زمانی که ابزارهای جدید ممکن است اعلام کرد. اما با توجه به گزارش های متعدد سامسونگ است که انتظار می رود به اعلام Galaxy Note 20 و کهکشان برابر 2 در اوایل ماه اوت.

تبلیغات

آخرین شایعات در اطراف سامسونگ در آینده گوشی های آمده از کره ای, سایت خبری دونگ-A Ilbo و اشاره کرد leaker یخ جهان در Weibo, که هر دو ادعای سامسونگ را از برگزاری یک رویداد مجازی در اوت. 5. یخ جهان پیش بینی کرد سامسونگ اعلام خواهد شد یک تن از دستگاه های جدید از جمله Galaxy Note 20 و توجه داشته باشید 20 فوق العاده گلکسی برابر 2 یک 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر, Galaxy Tab, S7 و S7+ و کهکشان دیده بان 2.

اگر پیش بینی ثابت درست است این خواهد بود فیلمهای رویداد که ترکیب همه از سامسونگ سنتی در اواخر تابستان و پاییز اطلاعیه ها به یک دلیل به لغو و یا به تعویق افتادن تعدادی از عمده tech نمایشگاه ها, مانند نمایشگاه IFA که در آن سامسونگ به طور سنتی راه اندازی محصولات جدید است.

تبلیغات

پس بدون زرق و برق فروش Galaxy S20, سامسونگ ممکن است تحت فشار اضافی به جبران درآمد از دست رفته به خصوص در یک سال است که در حال حاضر دیده می شود فروش تلفن غوطه کلی. در حالی که سامسونگ هنوز به فاش کردن هر گونه رسمی در مورد جزئیات توجه داشته باشید کهکشان 20 یخ جهان و در راس جوان می گویند که توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد آمد در دو نسخه با پایه توجه داشته باشید کهکشان 20 ورزشی 6.42-اینچ, 3245 x 1084 صفحه نمایش و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده شامل یک 6.87-اینچ, X 3096 1444 صفحه نمایش.

اما از همه مهمتر هر دو گوشی ارائه خواهد شد 120 هرتز صفحه نمایش با یک متغیر نرخ تجدید, که بدان معنی است که بر خلاف کهکشان S20 با توجه 20 قادر خواهد بود به صورت پویا تنظیم آن نرخ refresh بسته به محتوای برای تعادل بهتر عملکرد و عمر باتری است.

تبلیغات

یکطرف از یک روز عقب ماژول دوربین و یک سوراخ کوچک-پانچ selfie cam بر اساس محصول ارائه ایجاد شده از درز کرده xleaks7 و Pigtouنه یک تن به نظر می رسد به تغییر مورد توجه 20 فیزیکی طراحی شده است.

Tاو Galaxy برابر 2 خواهد بود که دنبالتا سال گذشته Galaxy برابرو می تواند نشان می دهد تا چه حد سامسونگ انعطاف پذیر فن آوری صفحه نمایش آمده است پس از این شرکت را منتشر کرد اولین تاشو در اواخر سال 2019. پس از آن وجود دارد Galaxy Tab و Galaxy S7 Watch 2 که باید به عنوان به روز رسانی به موقع به سامسونگ قبلی گل سرسبد تبلت و ساعت هوشمند—اصلی کهکشان دیده بان خواهد بود تقریبا 2 سال, در ماه اوت, بنابراین ما کنجکاو برای دیدن آنچه که تغییرات سامسونگ در فروشگاه برای آن wearables صف.

تبلیغات

اگر آن اتفاق می افتد سامسونگ در ماه اوت رویداد می تواند نشان دهنده یک تقریبا کامل تعمیرات الکترونیک غول تلفن همراه, نمونه کارها—حتی اگر برخی از شایعه دستگاه ها را ندارد, آن روی صحنهما انتظار داریم آن را به یک رویداد مهم برای سامسونگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>