سامسونگ جست و خیز IFA در ماه سپتامبر به نگه داشتن خود را در رویداد مجازی

NurPhoto via Getty Images IFA سال 2020 خواهد شد که سامسونگ به اندازه سوراخ زمانی که طول می کش

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399
Visitors at the Samsung boot during the international electronics and innovation fair IFA in Berlin on September 11, 2019. (Photo by Emmanuele Contini/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

IFA سال 2020 خواهد شد که سامسونگ به اندازه سوراخ زمانی که طول می کشد محل در ماه سپتامبر. با توجه به کره هرالداین غول فن آوری جست و خیز IFA در برلین که قرار است برای اولین بار در شخص همایش فن آوری های پس از آن را تحت coronavirus مربوط به مستندات. سایر همایش ها برای سال مانند MWC شده بود لغو شد. سامسونگ تایید کرده است تصمیم خود را به TechCrunchگفتن این نشریه که آن را به میزبان خود مجازی رویداد در اوایل ماه سپتامبر. توجه داشته باشید در نمایشگاه IFA برگزار خواهد شد بین سپتامبر 3rd سپتامبر 5th.

این سخنگو گفت:

"ما هیجان انگیز تصمیم برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خود ما دیجیتال رویداد در اوایل ماه سپتامبر. در حالی که سامسونگ نمی خواهد شرکت در نمایشگاه IFA سال 2020 ما نگاه رو به جلو به ما ادامه همکاری با نمایشگاه IFA در آینده است."

آنها نمی استادانه درست شده در مورد آنچه سامسونگ در رویداد خواهد بود و اگر آن را شامل خواهد شد این شرکت در آینده گوشی های. این سخنگو همچنین نمی گویند که چرا این شرکت را انتخاب و به شرکت هر چند که احتمالا دلیل این که سامسونگ می خواهد به دقت فوق العاده به عنوان شاهد COVID-19 همه گیر شده است. که گفت: IFA سازمان خواهد بود اجرای محدودیت در تلاش برای حفظ شرکت کنندگان امن: این رویداد را سال خواهد بود فقط دعوت خواهد شد و محدودی حضور بیش از 1000 نفر در هر روز است.

در این مقاله: سامسونگ در نمایشگاه IFA سال 2020, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب