سامسونگ گزارش شده که پرده Galaxy Note 20 در اوایل ماه اوت بستهای رویداد

بسیار پیش بینی سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 را گزارش رونمایی شود در اوایل ماه اوت با توجه به قابل اعتم

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399

بسیار پیش بینی سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 را گزارش رونمایی شود در اوایل ماه اوت با توجه به قابل اعتماد leaker یخ جهان است.

سامسونگ در طول تاریخ خود را اعلام کرد توجه داشته باشید کهکشان گل سرسبد گوشی های هوشمند در اوایل ماه اوت و با یخ جهان را ادعا می کنند به نظر می رسد که این شرکت همچنان در مسیر با وجود اختلالات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. این رویداد همچنین انتظار می رود به یک آنلاین-تنها امر شبیه به اپل صحنه این سال در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان.

این leaker نیز در زمان یک چاقو در, پیش بینی قیمت از توجه داشته باشید کهکشان 20 و نسخه بزرگتر آن که بنا بود به نام Galaxy Note 20 فوق العاده.

سامسونگ به تازگی به طور تصادفی منتشر شد یک رندر از توجه داشته باشید کهکشان 20 در اوکراین آن وب سایت رسمی ارائه بهترین نگاهی به گوشی های هوشمند و در عین حال در آن عارف رنگ برنز گزینه است. این تصویر که از آنجا حذف شده است نشان می دهد سه سنسور دوربین در پشت دستگاه قرار دارد در یک دوربین بزرگ ضربت در کنار S Pen stylus.

بعدی سامسونگ Unpacked event

در رویداد های آینده سامسونگ نیز انتظار می رود به پرده Galaxy برابر 2 است که شایعه به هزینه و وزن کمی کمتر از سلف خود. یک نسخه ارزان تر از تاشو گوشی های هوشمند Galaxy برابر Lite با 900 دلار برچسب قیمت به ما گفته شد که در ابتدا برنامه ریزی شده به نظر می رسد در این رویداد اما به تعویق افتاد تا 2021.

سامسونگ نیز بنا به گزارش اعلام کهکشان دیده بان 3 در این رویداد است. تصاویر به بیرون درز نشان داد که کهکشان دیده بان 3 را نگاه عمدتا همان Galaxy S2 و امیدوارم بازگرداندن گودی دوار.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب