سامسونگ برگزار خواهد شد خود را غیر بستهای رویداد تقریبا در آگوست 5th

Samsung Galaxy Note 10
کریس Velazco / Engadget

سامسونگ ممکن است بسیار خوب بوده است گذشته عمده شرکت با تکنولوژی به برگزاری یک رویداد بزرگ قبل از جهان شروع به مستند, اما آن را نمی گرفتن هر گونه شانس با آن بزرگ بعدی نشان می دهد. این شرکت اعلام کرد از آن خواهد شد برگزاری بستهای 2020 در اوت 5 در 10 و عملا بنابراین انتظار می رود همه توجه داشته باشید کهکشان 20 شایعات تایید می شود (و یا اشتباه ثابت) ، شما قادر خواهید بود به تماشای livestream در سامسونگ وب سایت و به احتمال زیاد نیز خود در Facebook صفحه بر اساس شرکت عادات گذشته.

اگر چه سامسونگ نه تایید آن ما همه اما برخی به توجه داشته باشید کهکشان 20 پرده برداری کرد و سپس. بر اساس شرکت خود (احتمالا اتفاقی) اخلال گران و یک قطره رنگ در دعوت تصویری زیر به نظر می رسد یک عارف نسخه طلا از یک توجه داشته باشید 20 فوق العاده در آثار. مثل این سال S20 فوق العاده این souped تا توجه داشته باشید ممکن است با یک دوربین پیشرفته سیستم با یک فضا قابلیت زوم.

ما همچنین انتظار برای دیدن سامسونگ همچنان به بهبود آن S Pen است که مشخصه خط توجه داشته باشید. وجود دارد بسیاری از ما هنوز نمی دانند که در مورد آینده flagships و همچنین به عنوان آنچه که دستگاه های دیگر ممکن است اعلام کرد که فراتر از یک توجه داشته باشید که این رویداد خواهد شد از ویژگی های “ما آخرین اکوسیستم از کهکشان دستگاه های طراحی شده برای توانمند سازی زندگی خود را.” خبر خوب عزیز سامسونگ طرفداران وجود دارد را به سختی یک ماه صبر کنید.

در این مقاله: بستهای 2020, گوشی هوشمند, galaxy, samsung unpacked, galaxy note 20, سامسونگ, آندروید, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de