Samsung تیم با BTS برای نسخه ویژه S20+ و کهکشان جوانه+

سامسونگ امیدوار است به دادگاه طرفداران K-Pop در بازار برای یک گوشی جدید و یا بی سیم جدید از earbuds با یک BTS همکاری. کره ای غول تکنولوژی همکاری کرده است تا با K-Pop ستاره به انتشار نسخه ویژه گلکسی S20+ و یک جفت از نسخه ویژه گلکسی جوانه+ شامل گروه آرم و بنفش قلب طراحی که BTS شناخته شده است برای استفاده از.

این S20+ 5G BTS نسخه می آید باز ساخته شده است و بنفش و شیشه و فلز و کشتی های از پیش نصب شده با BTS-الهام گرفته از تم و K-Pop fan جامعه پلت فرم Weverse. به علاوه طرفداران گرفتن تزئینی, برچسب و کارت عکس از BTS به عنوان اعضای یک جایزه خوب.

Samsung

سامسونگ

این BTS-نسخه جوانه های+ و شارژ مورد نیز آمده بنفش با purple hearts و آنها را کشتی با کارت عکس از اعضای گروه. هر دو دستگاه خواهد شد در دسترس برای قبل از سفارش از ژوئن 19th, طریق, جولای 8th, در, سامسونگ, سایت و و آمازون و آنها شروع خواهد شد حمل و نقل در ژوئیه 9 — BTS ارتش سالگرد. کسانی که قبل از سفارش یک کهکشان S20+ می توانید از یک جفت کهکشان جوانه+ در 50 درصد در حالی که کسانی که قبل از سفارش یک جفت جوانه+ یک BTS شارژر بی سیم. آه و سامسونگ است دادن دور رایگان پوستر برای همه باعث می شود قبل از سفارش.

Samsung

سامسونگ

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im