سامسونگ به نظر می رسد به جلو به نقطه کوانتومی تلویزیون های جدید سیستم های بازی و گوشی های

SHANGHAI, CHINA - APRIL 08: A Samsung Galaxy S20 Ultra 5G smartphone is displayed for sale at a Samsung flagship store on April 8, 2020 in Shanghai, China. (Photo by Wang Gang/VCG via Getty Images)
VCG via Getty Images

سامسونگ منتشر شد درآمد خود را نتایج جستجو برای بین آوریل و ژوئن و با وجود همه گیر این شرکت سود عملیاتی افزایش 23 درصد از زمان مشابه در سال گذشته رسیدن به دلار 6.81 میلیارد دلار حتی به عنوان درآمد خود را کاهش یافته است. به عنوان مردم بیشتر معطوف به کار و تحصیل از خانه اطلاعات مراکز خرید بیشتر سرور است که با استفاده از آن تراشه های حافظه و سوار کردن قیمت.

آن همچنین با اشاره به “یک فعال به دست آوردن” در صفحه نمایش کسب و کار است که تحلیلگران مربوط به اپل. سامسونگ لوازم اپل با صفحه نمایش برای اپل و تضمین شده است پرداخت حتی اگر محموله های کوچکتر از حد انتظار است که اتفاق افتاده است در اوایل سال جاری به عنوان اپل بسته در کارخانه ها و فروشگاه ها.

بقیه سال نیز به دنبال جای تعجب مثبت از سامسونگ دیدگاه به راه اندازی جدید کنسول های بازی را فشار فروش از تراشه های RAM برای gpu ها. آن را نیز در حال آماده شدن برای راه اندازی چندین دستگاه های تلفن همراه خود را در طول این رویداد Unpacked در هفته آینده از جمله جدید Galaxy Note, Galaxy برابر و بیشتر.

در حالی که ما شنیده ام زیادی در مورد آینده آن برنامه های تلفن همراه, سامسونگ, کمتر خاص در مورد تلویزیون های جدید فن آوری است. این شرکت در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای ساخت یک کارخانه جدید برای تولید نقطه کوانتومی مبتنی بر صفحه نمایش تلویزیون است که رقیب LG نورتاب و به پایان خواهد رسید و ال سی دی تولید به طور کامل تا پایان این سال است. در انتشار آن را تایید کرد که طرح گفت: “سامسونگ همچنان برای دیدار با تقاضا از خود ال سی دی به مشتریان تا پایان سال و سرعت بخشیدن به توسعه محصولات مبتنی بر فن آوری های جدید مانند QD را نمایش می دهد.”

در این مقاله: سامسونگ, درآمد, Q2, Q2 سال 2020 حافظه کوانتومی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>